Ср, 19.06.2024, 10:37
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Персоналії

Kobzar: "чи я себе позиціонував неформалом? – позиціоную"
На наш "вогник" сьогодні завітав один з активістів і керівників сайту - Віталій Сіднюк (Kobzar). Віталій швидко вклинився в колектив, напевно ще швидше ніж потрапив на сайт, адже перше дійсно знайомство сайтовиків з Віталієм відбулось у поході, який до речі був першим на сайті. Віталій є тим гвинтиком, що завжди підкручує пружину сайту на нові і  нові ступені. Він є першопрокладачем таких проектів як квести і фотополювання, що значно розширили діапазон активності сайту і зробили його тим, що зараз є - сайтом активного дозвілля. 

Отже Віталій, давайте традиційно розпочнемо з біографічних даних, яким було дитинство, навчання в школі і як сформувалась Ваша особистість? 

Народився я тоді, коли минув 2521 рік, як Будда пішов в нірвану. Сталося це у Кам'янці-Подільському, осіннього ранку. Що там було зі мною до 3-4 років майже не пам'ятаю, а потім якось мало не спалив квартиру (прасував ковдру і не вимкнув праску)))) А ще, колись мав шанс потонути у Дністрі, дякую якомусь дядькові, врятував мене. Після цього довго боявся води, але сам переборов страх і навчився плавати. Здобував освіту і в школі, і в дворі, і де прийдеться. Запеклий технар, але у душі гуманітарій.

Віталій, я суджу по собі, але, мабуть, для всіх Ваших знайомих Ви є зразковим образом туриста (мандрівника, шукача пригод), якого ніколи не лякають труднощі і який завжди покладається на власні сили. Розкажіть будь ласка як починався ось цей туристичний гвинтик Вашого характеру? 

Батько змалку тягав мене на всі свої риболовлі і давав там певні навички щодо розпалювння вогню у будь-яких умовах, розкладання намету, знаходження і приготування їжі, стійкості до погодніх умов. А вже потім воно само закрутилось і заштрикало. 
Віталій з похідним реманентом

Яку роль зараз відіграють для Вас подорожі і мандри?

Це захоплення схоже на кохання. Кожна ідея народжується десь всередині, сама розвивається і сама формується. А далі вже, принаймні для мене, потрібен збіг обставин, щоб все вдалось. 

Мабуть як кожен рибалка може похизуватись о-оот такою рибою, так само і кожен турист може годинами розповідати про свої мандрівки. Які подорожі найбільше запам'ятались?  Чим можете похвалитись?   Чи є місця, які мрієте відвідати і чи плануєте це здійснити? 

Чудово пам'ятаю шалений ураган вночі поблизу оз.Несамовитого, і як виводив групу у щільному тумані, шалені комарі на кримському узбережжі, отруйний мигдаль, як блукали у Горганах, як цілий день йшли горами до знесилення, зимові походи. Так зразу і не пригадаєш. 
Хвалитись особливо нічим, пригадати є що. Мрію відкрити щось невідкрите, незвідане. Ну і звичайно ж планую це зробити. А поки що моя географія закінчується Кримом і Закарпаттям 

Краєвид у Горганах

Як нещодавно мені стало відомо Ви з юних років захоплювались музикою і досягли певних успіхів у цьому напрямі і навіть не як меломан, а як учасник одного з кам'янецьких гуртів. Що можете розповісти про це? Як все починалось? Чим запам'яталась участь у КБД? Чи продовжується якось зараз музичне хобі?

Грав на гітарі з 12 років. У 1995 році, з однодумцями утворили гурт "КБД", на конкурсі "Талант-96" взяли третє місце (запис виступу на конкурсі можна подивитись ТУТ), потім, вже без мене, хлопці завоювали третє резервне місце на "Червоній руті", і записали аудіоальбом. Він, на жаль, не зберігся. Маю надію повернутись до гітари. Зараз граю тільки на варгані ))
Гурт "КБД" (Коефіцієнт безкорисної дії") на Талант-96
Фендер (бас-гітара), Рома (гітара, вокал), Корп (барабани), Кузьма (гітара, вокал).

Не може не впасти в вічі Ваша зачіска часів КБД, це що типу рок-течія така була в ті роки? Ви себе позиціонували неформалом? Тату теж маєте? 

Саме так. тільки рок-течія не "була в ті роки" - вона існує з часів "Лед Зеппелін", "Дорз" і продовжується у наш час. Це субкультура вічна. 
Татуювання - зробив собі подарунок на 25 річчя) 
Чи я себе позиціонував неформалом? – позиціоную

Віталій на сцені "Талант-96"

Які ще захоплення крім подорожування зараз входять в сферу Ваших інтересів? 

Ні у кого не завалялось часом днища до Таврії? :)
Або страрих радянських велосипедів? :)

А якщо говорити в загальному - все де можна голову звернути є цікавим)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

Екстримальні розваги

Ну так, Ви ж сказали, що Ви технар, можна було б не запитувати. 

Але поверну питання трошки іншим боком. На різноманітних форумах часто доводилось зустрічати Ваші повідомлення про збереженність пам'яток архітектури у Кам'янці. Очевидно, що Ви справді переймаєтесь долею рідного міста і краю. А що в краєзнавстві взагалі Вас найбільше цікавить - історія, культура, сьогодення, довкілля? 


Цікавить історія, культура. Сьогодення, довкілля - дратує. Чому переважна більшість живе сьогоднішнім днем і думає тільки про власну кишеню?
 
На фоні замку (фото з запливу петлею Смотрича)

А ще дивлячись на Ваші чудові відео роботи, де звичайне буденне життя чи похід ви перетворюєте в невеличкий кліп з своїм настроєм, причому не використовуючи для цього аж якоїсь апаратури, можна сказати, що фото- відеозйомка є Вашим хобі також. Це окрема "любов" чи просто бажання занотувати побачене в Вашому житті? На скільки бачите перспективи у цьому? 

О-о-о-о-о,то ще з дитинства. ФЕД-4, плівки, безсонні ночі, ранкове глянцування. Колись фотографія була повним хендмейдом, тільки дійсно віддані цій справі займались нею. А зараз, у ері пластику і цифри, це мистецтво втратило сакральність. На жаль.
Віталій: "я з товаришем... повний хендмейд"

То Ви вважаєте, що нотування зображень - це найкращий спосіб занотувати мандрівку, наприклад?
зайве питання - відповідь очевидна. 


Як Ви потрапили на сайт «Вічний Кам’янець» і що Вас затримало тут? Чи змінилось Ваше відношення до нього за час Вашої праці тут.

Однокласниця спитала поради у пошуку фотки і дала лінк на сайт. А ще, Сергію, приблизно тодіж була розмова під час нашого знайомства, біля БК, при обговоренні Карпатських походів, ти тоді розповідав про сайт.

Які напрямки діяльності сайту Ви б розвивали в першу чергу, а що менш значиме? Яке місце в роботі сайту Ви бачите для себе?

Напрямки історичний, туристичний, активне дозвілля. Все інше зайве (вибачайте за різкість, про Дзідзьо вже була дискуссія). Себе бачу якось нечітко, тобто не можу сказати, що я для якоїсь певної мети там, просто спілкування. І взагалі, на таке питання краще щоб інші дали відповідь 

Віталій з переможцями вікторини "Хто знає де?" другого сезону

Що можете побажати теперішнім і майбутнім учасникам сайту і в чому бачите перспективи розвитку сайту? 
Бажаю всім "вічникам" завжди мати інтерес і апетит до всього.

Дякую Віталію за цікаву розмову, особисто для себе почерпнув у ній дещо нове, хоча здається ми вже давненько знайомі. Бажаю Вам і надалі продовжувати дивитись у нескінченні далі і направляти до них наш сайт, адже постійно потрібно розвиватись.

Нагадаю, що інтерв’ю давав один з керівників сайту «Вічний Кам’янець» - Віталій Сіднюк (Kobzar).
Інтерв’ю провів Сергій Єрмаков.Дивіться також:

Категорія: Персоналії | Додав: KamPod (14.07.2013)
Переглядів: 1285 | Коментарі: 21 | Теги: інтерв'ю, Сіднюк, Вічний Камянець, Kobzar, адміністратор, kampod.at.ua | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 21
1 KamPod   (15.07.2013 15:47) [Материал]
Багатогранним виявився Кобзар.

2 rabbit   (15.07.2013 17:01) [Материал]
І хочеться побажати, щоб всі ці грані розвивалися далі і з'являлися нові. Бо так цікавіше жити на світі! respekt

3 KamPod   (15.07.2013 17:07) [Материал]
Я думаю що ми усіх граней і не знаєм. От те що рокер - то відкриття справді було. Я до речі вибирав між трьома цитатами в заголовку
1. Віталій Сіднюк: "туризм - це захоплення схоже на кохання".
2. Віталій Сіднюк: "все де можна голову звернути є цікавим)".
і третя ту що написав - бо справді не здогадувався навіть про такі успіхи в складі гурту

4 rabbit   (15.07.2013 17:31) [Материал]
А де зроблене фото з конячкою? Це не Підкамінь?

6 Kobzar   (15.07.2013 23:45) [Материал]
Підкамінь.

5 Andruha   (15.07.2013 18:11) [Материал]
Помню команду КБД, афишки точно были. Я в то время только начинал рокешник слушать.

7 KamPod   (16.07.2013 02:18) [Материал]
Сім - хороше число

8 Kobzar   (16.07.2013 07:32) [Материал]
Мерсі.

9 KamPod   (16.07.2013 17:50) [Материал]
Я от слухаю зараз "звєрів" і у мене виникло питання? Віталік, а який зараз музон для тебе рулить?

10 Kobzar   (16.07.2013 18:42) [Материал]
Досить багато різнопланової музики-Serj Tankian/ system of a down/Red Hot Chili Peppers/macbeth/bob marley/guns n' roses/atmasfera/кому вниз/
І це далеко не повний перелік.

11 KamPod   (16.07.2013 18:55) [Материал]
Ох нічого собі. Зараз послухаю поки музичний настрій

12 KamPod   (16.07.2013 19:00) [Материал]
Послухав перше що знайшов по першому виконавцю - Serj Tankian - Harakiri
Якщо чесно то по зовнішності вконавця (цапок одним словом) навіть не очікував що він щось може зблеяти нормальне (хай не образяться на мене фанати). А вийшло досить сильно

13 KamPod   (16.07.2013 19:06) [Материал]
По другим перше що попало System Of A Down - Chop Suey! - як на мене - заважке, а бородач вроді той самий. Чомусь згадав Усаму Бен Ладена ))

15 Kobzar   (16.07.2013 19:25) [Материал]
Serj Tankian колишній соліст system of a down,зараз виступає сольно.

17 KamPod   (16.07.2013 19:42) [Материал]
Дякую, буду знати

18 KamPod   (16.07.2013 20:06) [Материал]
Послухав по одній композиції цих виконавців згідно списку: Red Hot Chili Peppers/macbeth/bob marley/guns n' roses. Скажу що все можна слухати але довго напевно надоїсть. Останнє слухав ATMASFERA "NAMA OM" досить позитивне сприйняття композиції.

14 Kobzar   (16.07.2013 19:06) [Материал]


Надзвичайно актуальне відео.

16 KamPod   (16.07.2013 19:41) [Материал]
Риторичне питання: До чого ми йдем?.. і куди ми прийдем?

19 rabbit   (20.07.2013 14:53) [Материал]
Якщо кому-небудь цікаво, тут є текст і переклад пісні

20 KamPod   (20.07.2013 15:10) [Материал]
Песимістичненько

21 Kobzar   (20.07.2013 16:13) [Материал]
Реалізм.

Имя *:
Email:
Код *:
Категорії розділу
Проекти активного дозвілля [196]
Туризм [142]
Знахідки О.Будзея [600]
Творчість [31]
Історія [36]
Персоналії [33]
Легенди [32]
Культура і Мистецтво [66]
Суспільство [103]
Релігія [11]
Спорт [51]
Природа і екологія [14]
Бібліотека [51]
Анонс [14]
Про свята, змагання, урочистості та інші події у місті
Цікаво знати [26]
Різне [10]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz