Започаткована серія інтерв’ю з учасниками сайту добігла що чергового представника керівництва сайту. Сьогодні будемо розмовляти з одним з перших, або навіть і першим, з тим хто зробив перший клік по сайту з назвою «Вічний Кам’янець». Що цікаво? Будемо розмовляти з Вадимом Новацьким (novvm).
Вадиме, у наших інтерв’ю традиційний початок, де ми просимо розповісти деякі біографічні дані. Розкажіть будь ласка про Ваше дитинство і зростання у шкільні роки, що прививали батьки, хто вони?
Виріс в сім’ї робітників, які були впевнені в завтрашньому комуністичному дні.
Про шкільні роки мало що можу сказати. Особливого інтересу до науки не мав. Був замріяним школяром. От тільки пам’ятаю, що назбирав колекцію «Турбо» (такі фантики від жуйок).
Що можете сказати про Вашу спеціальність згідно з дипломом – інженер? Які успіхи на науковій ниві?
На рахунок вищої школи в мене є своє бачення. Я вважаю, що це даремна трата грошей, а головне часу. Рахую, що інженер на підприємстві в набагато коротший час навчить молодого спеціаліста, зокрема і мене якщо прийдеться, цій важливій справі.
«Гроші правлять світом» і «не в грошах щастя» - в якому з цих висловів більше правди і як ці два постулати пов’язуються в Вашому житті?
Ті хто вважають, що гроші не головне, хай приносять їх мені ))).
Завжди приводжу такий приклад при цьому запитанні. Припустимо, що комусь з родичів потрібна нова нирка. Проблема не велика, якщо маєш 60 тис. доларів!!!
Знаю, що Ви маєте певний досвід роботи у компаніях з мережевою системою залучення клієнтів. Не шкодуєте що витрачали час на те і чи можливо там працювати з ефектом для себе?
На рахунок участі в компаніях прямих продаж, то це був такий собі "шлях Джедая", який хотів заробити грошей. Хоча принцип дії цих компаній правильний (я так вважаю принаймні).
Медитація на приворотських штольнях Не раз доводилось чути від Вас про різні ноу-хау, перспективні технології. Дещо знаю Ви робили спробу втілювати. Що Ви вважаєте найцікавішим і найефективнішим з того що ви обдумували?
Рахую що «ноу-хау»-вами мають цікавитися всі. Звісно використовувати старі перевірені речі не заборонить ніхто, але світ розвивається і стрімко тече вперед.
А щодо мене особисто, то так як я залишився мрійником, то цікавлюся ЗЕЛЕНИМИ технологіями, особливо безпаливними технологіями (зокрема «вічними двигунами» :). Розумні люди тим не цікавляться )))
Знаю що Ви чудово розумієтесь на ІТ-системах і в Вашому активі уже організація і підтримання роботи комп’ютерного класу з системою Moodle в ПДАТУ. Чи вважаєте Ви, що Інтернет і комп’ютер можуть повністю перебрати на себе освітні функції – замінити живе спілкування викладача, паперові засоби нотування інформації, тощо. Чому?
Так, комп’ютер – важливий компонент життя інженера зокрема. Він може викреслювати різноманітні за складністю креслення, навіть тривимірні. Хочемо ми того чи ні, але більшість важливих рішень за нас приймають механізми (калькулятор, градусник, компас та ін) і вони не помиляються!!!
У комп'ютерному класі з колегами Вас усі Ваші знайомі знають як пропагандиста і втілювача ідей здорового способу життя і екологічно чистого довкілля. Що привело Вас до такої філософії життя?
В першу чергу дякую за питання.
Чисте довкілля – шлях до здорового способу життя не тільки нашого , але і наших дітей. Багато можу по цьому розказати, але багато хто і без мене це знає і може розповісти теж. Проблема тільки дотримуватись цих постулатів!!! А почалося все з того, коли я кинув палити
Як давно у Вас визрів інтерес до туристичних походів і що Ви перш за все шукаєте від складних пішохідних маршрутів? Яке місце займає краєзнавча сторона?
Ну подорожування закладено в нас природою. Птахи подорожують, риби теж мігрують, та й тварини на табуретці не сидять. Бозя напевно не просто так причіпила нам ноги! А від складних походів я чекаю тренування в першу чергу, потім – випробування, потім – поєднання з природою-матінкою нашою. Краєзнавство відходить на останній план. Такий я … нічого з цим не можу зробити.
Печери, скелі чи водні простори - усе по плечу
Ну і на завершення знову ж таки традиційні запитання. Як Ви потрапили на сайт «Вічний Кам’янець» і що Вас затримало тут? Які напрямки діяльності сайту варто розвивати в першу чергу і яке місце в роботі сайту Ви бачите для себе?
Під час довгих робочих днів багато різних ідей по зароблянні грошей і ось маючи безкоштовний Інтернет багато часу і друга який досконало знає місто звівши ці кінці ми вирішили заробляти гроші на туризмі. Ось так з’явилась перша версія сайту. Потім потрібно було наповнювати сайт, то-сьо, сьоме-десяте, і вийшло те що маємо. А маємо дуже гарний сайт, який організовує дозвілля в правильному напрямку.
В подальшому бачу себе активним учасником подорожей, змагань, зустрічей (правда не завжди вистачає часу) Розгадування квесту на сайті та Вадим у числі призерів 5-го сезону "Хто знає де?" Дякую Вадим за відверті відповіді. Ваші життєві креда звісно ж мають сенс і тому бажаю Вам і Вашій родині втілення Ваших задумів, хоча, звісно, деякі Ваші побажання, як наприклад "чисте довкілля" не від Вас залежать, а від суспільства вцілому. А тут - складніше, але переконаний Ви знайдете шлях до зростання.
Нагадаю, що інтерв’ю давав один з керівників сайту «Вічний Кам’янець» - Вадим Новацький (novvm). Інтерв’ю провів Сергій Єрмаков.
Дивіться також: |