Пт, 24.05.2024, 12:18
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода

Клуб любителів

бадмінтону

м.Кам'янець-Подільський

Сайт активного дозвілля "Вічний Кам'янець" і його активісти є першопроходцями організаційних форм проведення зустрічей з бадмінтону у м.Кам'янці-Подільському, є ініціатором і організатором перших змагань з цього виду спорту у місті і поки що є єдиним на цій ниві ресурсом, що взявся за популяризацію і підтримку цього виду. Ми шукаємо і кличемо до себе усіх любителів бадмінтону не залежно від вашого професійного рівня.

За ініціативи Дмитра Бойка в м.Кам'янці-Подільському було проведено ряд змагань з бадмінтону і за попередніми домовленностями із гравцями, що приймали участь у турнірах розпочинає діяльність Клуб Любителів Бадмінтону (КЛБ), де будуть збиратись кращі гравці міста, та люди небайдужі до цього виду спорту. Ми об'єднуємось навколо спільного інтересу, з метою підтримки бадмінтону як виду спорту у місті, поширення його в маси. КЛБ полегшить в подальшому організацію змагань і підвищенню загального рівня спортсменів-бадмінтоністів міста. А також тут усі, що мають бажання познайомитись з цим видом спорту, зможуть оволодіти базовими навиками даної гри та розвивати їх, спробувати свої сили у бадмінтоні, чи просто дізнатись більше про цей вид.
 

Усім любителям гри бадмінтон!!!

Хто обожнює бадмінтон, полюбляє грати, хоче навчитися запрошуємо до нашої спільноти, ми проводимо тренування, всеобучі, змагання! Є бажання розвивати цей Олімпійський вид спорту у нашому місті! Плануємо облаштувати декілька відкритих майданчиків та знайти спортзали, а також щоб запрацювала секція, і утворилася федерація, щоб їздити на змагання і приймати гостей зі всіє України та закордону!!!!

З повагою, Дмитро Бойко

 

 

Дмитро Бойко,

першопроходець бадмінтону як змагального виду у м.Кам'янці-Подільському. Організатор багатьох змагань загальноміського рівня. Учасник змагань, що проводились у місті у категорії "чоловіки". Перший чемпіон міста по бадмінтону (2013р).

Перелік проведених турнірів 2013-2014рр.

Правила гри у бадмінтон (сайт ФБУ)

Рейтинг гравців м.Кам'янець-Подільський

Є запитання? Питання-відповідь

Остані публікації про бадмінтон

 

[04.02.2018] Кам'янецькому бадмінтону поштовх у життя. + інтерв'ю з Д.Бойко
Головний прихильник і пропагандист бадмінтону в м.Кам'янці-Подільському Дмитро Бойко досяг чергових успіхів у популяризації цього виду спорту в місті над Смотричем. Вагомим кроком у цьому стало чудова презентація бадмінтону, ініційована петиція і врешті решт перші плоди - влада дослухалась до Дмитра і запевнила у своїй підтримці.


[03.11.2017] Турнір з бадмінтону "Золота осінь"
Турнір з бадмінтону "Золота осінь"
Спортивні канікули разом з "Клубом активного дозвілля, туризму та спорту"
27-28 жовтня - Особистий чемпіонат з Бадмінтону серед школярів;

30 учасників

4 корти

Розіграно 12 медалей

Зїджено 12 піц від головного спонсора змагань піцерії "Синьйор Помідор"

8 шкільних команд, К-ПНУ, + 2 делегації (м. Вінниця, м. Чемерівці)


[22.08.2017] "Патріотичний турнір" 2017
"Патріотичний турнір" 2017

Вже втретє у Камянці-Подільському пройшов "Патріотичний турнір" з бадмінтону з учасниками інших міст України. Якщо першого разу у 2013 році було двоє учасників, що представляли Київ, у 2015 році була чисельна делегація з Вінниці та Львову. То цього разу приєдналися до нас учасниця з Дніпра, яка гостювала у рідних та любитель з Донецька, який певний час вже переїхав до Львова і грав у бадмінтон, а зараз долучився і до наших тренувань. 

Ще однією новинкою було те, що це перший турнір із стаціонарною розміткою на 4 корти. Хоча умови залишають бути кращими, проте атмосфера змагань компенсувала певні недоліки. Тому усі з радістю та бажанням грали у бадмінтон, рухались та розвивались. 


[18.02.2017] Турнір пам'яті Героїв Небесної Сотні!

18 лютого клуб любителів бадмінтону спільно з міською спілкою ветеранів Афганістану організували змагання з бадмінтону з нагоди Дня вшанування полеглих Героїв Небесної Сотні, а також згадали і про 28 річницю виведення військ з Афганістану. Захід розпочався із хвилини мовчання в пам'ять про полеглих наших захисників. Ну, а далі вже безпосередньо виявляли кращих на спортивних майданчиках. Також завітав на змагання, і спостерігав за грою спортсменів та підтримував їх заступник спілки ветеранів Афганістану Валентин Вікентійович Кособуцький, який і відкрив наші змагання. Таким чином, розпочалась серія міських змагань з бадмінтону 2017 року. 


[06.02.2017] Бадмінтон. Календарний план змагань та заходів на 2017 рік
Пропонуємо ознайомитись із рядом запланованих змагань та інших заходів пов'язаних із олімпійським видом спорту у Камянці-Подільському - БАДМІНТОНОМ!!!!

Усі публікації про бадмінтон
 
 
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz