Сб, 13.04.2024, 18:49
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода
 ПРОЕКТИ АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ

"Хто знає де?"
Фотополювання
КвестиГеокешинг

Останні заходи активного дозвілля сайту


[03.06.2017] Миттєва фотовікторина + Як я знаю своє місто-2!
Миттєва фотовікторина + Як я знаю своє місто-2!Вже стало доброю традицією під час нагородження чергового сезону знавці свого міста у фотовікторині "Хто знає де?", що відбувся вже втринадцяте проводити і миттєві конкурси для усіх охочих учасників запрошених гостей партнерів та спонсорів. 2 червня у приміщенніі прес-центру міської ради після нагородження і підведення підсумків даної гри було проведено два конкурси. Спочатку учасники мали змогу проявити свої знання щодо самого міста та здобути щось нове для себе (потрібно було обрати один із запропонованих варіантів), якщо хтось і не знав то можна було й інтуітивно вгадати, а потім позмагатись у миттєвому відгадуванні фотозавдань. (по 25 с. на кожне).


[02.05.2017] Фотоквест для учасників конференції в ПДАТУ
Фотоквест для учасників конференції в ПДАТУПід час конференції для студентів і молодих науковців "Перші наукові кроки - 2017", яка відбувалась у стінах Подільського державного аграрно-технічного університету, до Кам'янця уже традиційно приїхали студенти з Кракова і Варшави. Після виступів з своїми науковими напрацюваннями безпосередньо на конференції нашим гостям було запропоновано прийняти участь у "Фотоквесті", який дав змогу і познайомитись з куточками нашого міста, і з його історичними фактами, а, крім того, кожен міг розжитись оригінальними фотографіями, адже для виконання завдань необхідно було створити композиційне фото, яке б або ілюструвало якусь подію, або ж відображало якісь почуття чи навіть смак.


[05.02.2017] Качка, що виявилась журавлем
Качка, що виявилась журавлемЛітературне фотополювання видалось цікавим і драйвовим. Дещо спантеличувало, змушувало гарно замислитись, пошурупати мізками, віднайти варіанти, просіяти їх, обдумати найприйнятніший і піти на фотополювання до лісу. Зважаючи на зимовий період, висліджувати звіра доводилось спостерігаючи на залишені ним сліди, а їх було достатньо. І справжніх і оманливих))


[05.02.2017] Зустріч-нагородження фотополювання "Літературний Кам'янець"
Зустріч-нагородження фотополювання "Літературний Кам'янець"З 11 по 26 січня 2017 року на сайті "Вічний Кам'янець" проводилось фотополювання "Літературний Кам'янець", яке цього разу проводив відомий кам'янецький краєзнавець і журналіст Олег Васильович Будзей. Боротьба точилась на кожному завданні, якщо спочатку планувалось обмежитись п'ятьма завданнями, то обставини склались так, що в результаті, для того щоб розділити чотирьох кращих учасників, які пройшли їх з 100%-ю результативністю, єгер (так тут називають ведучого) змушений був підготувати ще два додаткові завдання для мисливців (учасників), які і розставили все на свої місця.


[20.01.2017] Водохреща - 2017
Водохреща - 2017Традиційний похід до Маріїнського ручая на Водохреща в цьому році був під морозець, але як завжди у хорошій компанії і під хороший настрій. Якщо спочатку все розпочиналось туговато і бажання висловили одиниці, то на місці збору врешті-решт зібралось аж семеро паломників: Руслан, Олексій, Михайло, Сергій, Андрій, Дмитро і В'ячеслав, а вже біля джерела нас чекав Олег - спеціально підбирали людей так, щоб не повторювалось ім'я :).


[05.01.2017] Тематичне фотополювання "Літературний Кам'янець"
Після деякої паузи раді оголосити про початок чергової гри-квесту, яку розроблено на нашому сайті. Ми назвали її фотополюванням, оскільки невід'ємним атрибутом участі буде засіб фотографування (фотоапарат, моб.телефон), а відгадками будуть ваші фотографії об'єктів, загаданих нашим ведучим (єгерем). Таким чином, полюємо за знімками міста, які ховаються за хитрими загадками. Цього разу, як і минулого, завдання знову готуватиме відомий краєзнавець і журналіст міста Олег Васильович Будзей.


[24.12.2016] Думки про 12-й сезон "Хто знає де?"
Думки про 12-й сезон "Хто знає де?"Після зустрічі у прес-центрі міськвиконкому деяким її учасникам було запропоновано поділитись своїми думками і враженнями про минулий сезон, про саму вікторину і про сайт "Вічний Кам'янець". Знімальним майданчиком стала піцерія "МакСмак", яка завжди після урочистостей нагородження запрошує переможців і учасників вікторини "Хто знає де?" до себе на частування. Ознайомитись з цими матеріалами можна буде у цій публікації


[22.12.2016] 12-й сезон "Хто знає де?" оголосив переможців
12-й сезон "Хто знає де?" оголосив переможців
20 грудня 2016 року відбулась зустріч-нагородження учасників 12 сезону вікторини знавців міста "Хто знає де?". Уже стало традицію підсумки сезону підбивати у стінах міськвиконкому в прес-центрі. Крім оголошення переможців адміністраторами сайту "Вічний Кам'янець" було проведено коротенький огляд напрямків діяльності сайту за рік і за весь період функціонування,  а також організовано два конкурси, що дозволяли прямо на місці перевірити свої знання міста.


[20.12.2016] Миттєва фотовікторина ХІІ сезону та конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?"
Миттєва фотовікторина ХІІ сезону та конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?"

20 грудня на черговому зібранні підсумків діяльності сайту "ВК" за 2016 рік, центральною подією якого була церемонія нагородження учасників та переможців фотовікторини "Хто знає де?", яка уже триває 12 сезон вдалося знову організувати миттєву фотовікторину для запрошених гостей, спонсорів, учасників та власне переможців! 

Миттєва фотовікторина була розроблена як міні-копія і преанонс для нових учасників, щоб продемонструвати яким чином відбувається фотомарафон у відгадуванні 100 завдань, ну і для перевірки та орієнтування учасників, які можуть грати одночасно і бачити своїх опонентів хто ж таки буде кмітливішим. 

Окрім цього вдалося вперше провести конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?", що містив різноманітні факти та їх перевірку. Питання були у вигляді тестів, із 4-ма запропонованими відповідями, де одна лише правильна. Стосувалася як історії, культури, соціології, літератури та інших сфер. 


[04.12.2016] Біатлон 2016/17 і кам'янецькі прогнозисти (оновлюється)
Біатлон 2016/17 і кам'янецькі прогнозисти (оновлюється)З 27 листопада 2016р. усі шанувальники такого динамічного виду спорту як біатлон насолоджувались початком нового сезону 2016-2017. Сайт федерації біатлону України (www.biathlon.com.ua) традиційно оживає у період етапів Кубку світу і Чемпіонату світу, а для додаткового інтересу до гонок там проводиться і конкурс прогнозистів. В двох словах суть прогнозування заключається в вгадуванні першої вісімки на кожну гонку, а також промахи і зароблені штрафні кола заявлених представників. Місця розподіляються як в індивідуальному заліку, так і в командному (команди включають 4 учасника).Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz