Пн, 24.06.2024, 11:33
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода
ТУРИЗМ НА САЙТІ

 

 

Пішохідний туризм

 

Спелеотуризм

 

 

Туристичні поїздки

 

 

 
Велосипедний туризм

 

Водоплавний туризм
 
 
Перелік подорожей сайту

 

ІНШІ ТУРИСТИЧНІ РУБРИКИ

Маршрути Т.Недрі Визначні місця краю На мапі Кам'янця

 

Усі туристичні публікації
 

Остані публікації туристичної тематики

 

[15.01.2017] Скетчбук для творчого мандрівника
Любителі мандрувати розкривають перед собою широкі горизонти, а основним засобом збереження слідів пригод є фотографія. Однак, Марина Трушнікова, художник і педагог, автор навчальних курсів по малюванню з Владивостоку (Росія), по творчому підійшла і до подорожей. У 2013р. під час відпустки вона подалась у мандри відвідавши Україну і Чорногорію. Для подорожі вона завела так званий скетчбук (від англ. sketch book - книга ескізів, замальовок) - альбом в твердій обкладинці, в якому щодня передавала свої враження від побаченого поглядом художника. Пропонуємо вашій увазі оригінал її шляхового щоденника в оригіналі.[02.10.2016] Костел св.Трійці в с.Окопи
Костел св.Трійці в с.Окопи
Не кожній пам'ятці старовини щастить бути відновленою, тим більше якщо знаходиться вона в селі. В цьому плані пощастило костелу св.Трійці, який знаходиться в с.Окопи (близько 20км від Кам'янця-Подільського). Тривалий час він стояв пусткою, руйнуючись під невблаганним тиском часу, проте у 2014році він уже був повністю відбудований і освячений. Таким чином відновився не лише архітектурний вигляд будівлі, а й її історична роль.


[31.05.2016] Умань - заповіт цадика Нахмана (хасиди в Україні)
Умань - заповіт цадика Нахмана (хасиди в Україні)
Умань - невелике містечко в Черкаській області, в якому знаходиться чудовий парк «Софіївка», відомий далеко за межами України. А крім парку тут є ще дивовижний район населений іудеями і їх кільскість в рази зростає в вересні коли євреї всього світу святкують новий рік. Хасиди (так називається течія іудаїзму) бреславської течії вважають за свій обов'язок бодай раз в житті побувати тут, бо саме так заповідав один з їх учителів - цадик Нахман.


[07.01.2016] Гранд-похід 4 в одному
Гранд-похід 4 в одному
Нарешті з 4 спроби вдалось підкорити задумане, а саме обєднати подорож і знайти усі потрібні обєкти, мало того, ще навіть перевершити і встигнути відвідати ще один і пройти чимало шляху за денний час доби! Тому і не дивно, що така назва, адже дійсно вийшло що 4 окремі прогулянки вдалось обєднати в одну але ця подорож справжнє випробування і загартування сили волі характеру та духу, і гарне тренування для подібних перегонів типу Горгани рейс. Отже охочих плюс враховуючи апогей морозності виявилось не багато. Дівчата були більш рішучі за хлопців, хоч нас мало бути більше, проте мені компанію склала лише чарівна мила, проте не зламна та сильна Снігуронька - із зимовим імям, яка мужньо подолала усю непросту дистанцію і показала клас проходження, що не кожний парубок зможе.


[06.01.2016] Соснова прогулянка!
Соснова прогулянка!2 січня любителі погуляти зібрались у черговий похід! Цього разу нас охочих назбиралось 7 чоловік і ми вирішили податись до сосен! Новий рік як не як!
Старт: 9-00 фініш 14-00! Пішки біля 12,5 км,
Навколишні пункти: Думанів, Киселівка, Велике Залісся, Мале Залісся


 

 
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz