В поле зору нашої бесіди потрапив хлопець, парубок, мужчина, який здається просто не міг не потрапити в поле зору. На стільки активну життєву позицію він обрав, що, здається скрізь його вистачає – і в різних активних видах спорту (теніс, бадмінтон, настільний теніс … )і в танцях, і в інтелектуальних видах (шахи, Брейн-ринг) і в публіцистиці і в туризмі пробує себе. І, що головне – скрізь досягає певних успіхів, а в дечому і взагалі завидних. Мова піде про Дмитра Бойка – найбільшого движка просування ідей сайту в широкі маси.
Якщо придивитесь то побачите «зимовий баннер сайту». Знай наших (так Дімбой рекламує сайт)
Привіт Дмитро, пропоную розпочати з кількох слів про Вас, що можете сказати про себе, як Ви зростали і формували свою особистість. А також розкажіть щось про своїх батьків і родину.
Батьки прості не гонорові працьовиті люди, виховувались радянською системою як і всі у ті часи! Мама працює на освітянській ниві, батько - у технічній сфері. Народився в К-П, ходив до "Колобка"(7 садочок), далі 9 школа-мистецтв, потім ліцей, ПДАТУ ну і самоосвіта та різноманітні секції. Маю велику родину, трішки є близьких в наших краях, а ще хтось досить далеко. Тому географія досить широка від CША до Туркменістану. Намагаюсь відповідати своїй фамілії))) Дмитро з рідними: братом Денисом, матір'ю Ніною Василівною, батьком Віктором Миколайовичем Дмитро, Ви надзвичайно активна людина по житті, багато де Ви себе уже проявили і до цих пір продовжую відкривати нові Ваші захоплення. Чи могли б якось охарактеризувати спектр ваших захоплень? Чи є щось улюблене?
Коли задають подібні питання досить часто відповідають так: "Цікавлюся всім, крім політики...", але спробую конкретніше зупинитись що цікавить. В першу чергу це спорт, але як вболівальницький, тобто, слідкую за подіями спорту так і сам приймаю активну участь, серед основних видів можна виділити такі як зазначалися вище, а ще взимку постійно на бігових лижах катаємось.
на лижах можна не лише кататись? а й трюки показувати (зліва) та велосипед - не лише засіб пересування... (справа)
Під час святкування міського свята "День Перемоги"
Окрім спорту, люблю музику, граю інколи на скрипці, та отримую велике задоволення від розв'язування складних японських кросвордів, де з’являється певне зображення в кінцевому результаті. Подобається психологія. А оскільки моє ім’я тісно пов’язане із природою то багато подорожую та відкриваю нові незвичні місця, часто це відбувається на велосипеді... Але, мабуть, найбільше мені кортить приносити іншим задоволення, допомагати і бути самим щасливим від цього!!!! …ще приваблює циркове мистецтво та гумор!))) З почуттям гумору у Дмитра все гаразд (зліва) та
Дмитро в образі людини-павука, якому все ніпочому (справа)
Ви тільки завершили навчання і у Вас ще все попереду в плані вибору напрямків професійної діяльності. Зрозуміло, що ідеальний варіант - це робота, яка приносить задоволення. Які б професії Вам би принесли найбільше задоволення?
Найбільше, мабуть, це займатися організаційними питаннями, а також щось пов'язане із комунікабельністю, часто доводиться навчати дітей. Мама за фахом педагог тому і мені це перейнялось, тому не виключена робота тренером, а з іншого боку клопітка робота у тихому місці не є для мене перешкодою!!! Але, якщо чесно, я поки в пошуках, чим надалі професійно займатись... Знаю Ви маєте деякі досягнення в шахах і шашках. Розкажіть детальніше про них і яке Ваше відношення до цих стратегічно-тактично-логічних (чи як їх правильніше назвати) ігор взагалі?
Для мене шахи та шашки багато чого дали, що не обхідно для життя, розвинули силу волю, навчили не здаватися, вміти програвати, визнавати помилки, мислити не стандартно, оцінювати позицію, загартували до перемог та поразок, ну і насолоду від нагород та досягнень! Розпочав ходити до шахово-шашкового клубу з 2 класу, одразу в першому своєму турнірі виконав розряд, а влітку вже були досить вагомі змагання у Києві, де наша команда посіла 2 місце! Потім багато різних турнірів по місту та за межами, так і в процесі почав виступати і в шашкових турнірах. Досягнення є різні, а це і чемпіони міста у складі шкільних команд, різні юнацькі першості, був чемпіоном області у 2003 році з шахів, і досить багато разів чемпіоном та призером міста та області з шашок, як серед юнаків та вже й декілька раз серед дорослих. З навчанням в університеті став менше приділяти уваги цим видам, але якщо запрошували на змагання, то в більшості приймав участь. Щодо назви то одні називають це спортом, інші інтелектуальними іграми, але тактика і стратегія це складові цих видів. Якщо погано мислити, результат буде посередній. Під час гри у шахово-шашковому клубі "Гросмейстер" (зліва) та керівник ШШК "Гросмейстер" Анатолій Дубовий вручає Дмитрові нагороду за перемогу в міській першості (справа) Які успіхи в інших видах спорту і сферах Вашої активності?
Один із нещодавніх, так це вдалось свій факультет, завдяки відважним спортсменам, де і сам приймав не раз участь, привести до бронзових нагород у загальному заліку у спартакіаді серед студентів ПДАТУ, колись у 4-класі мав грамоту за перше місце із городкового спорту! Перемагали зі школою і в настільному тенісі. А також в Брейн-Ринг не раз перемагали. В дитинстві приймав участь, не без успішно в конкурсах читців. Та грав в шкільному оркестрі! Допомагав у танцювальних композиціях на шкільних балах та місцевих концертах! Дмитро на стенді "Кращі студенти ПДАТУ" (зліва) та з дитинства накопичилось чимало нагород (справа)
Чи вважаєте себе патріотом міста і краю? З яких пір і за яких обставин у Вас виникла цікавість до міста?
З малечку любов до рідного краю прививали батьки, які активно нас водили на різноманітні заходи, безліч концертів та свят, а у вихідні дні часто були прогулянки по історичній частині міста. Також і в садочку нам гарно розповідали і водили на екскурсії, я пам'ятаю, що вже відтоді я знав, де знаходиться Кушнірська вежа, і чому там Вітряна брама! Не раз і в газетах натрапляв на цікавий матеріал, що також відігравало зацікавлення і навіть збір інформації. Це все сформувалось у певні знання про місто, які і намагаюсь передавати своїм рідним і близьким, та навіть проводити екскурсії для інших студентів під час різних конференцій та просто гостей міста. І вважаю, що мені пощастило народитись у такому славетному краї, як часто його люблять називати музей під відкритим небом - Кам'янець-Подільський! Як патріот свого міста Дмитро полюбляє подібні види з містом (зліва) та під ногами цілий світ - під час одного з туристичних походів учасників сайту (справа) Як Ви потрапили на сайт "Вічний Кам'янець?", що Вас зачепило у ньому, що до цих пір залишаєтесь вірним йому і всіляко намагаєтесь розвивати?
Все послугувало через мою допитливість, коли мова пішла про обговорення міста, в університеті під час виконання курсового проекту, коли я підключився до розмови тоді і почув про вікторину знавців міста, що мені було довподоби і гарним стимулом перевірити чи я знаю його. Так і розпочав грати у вікторину, автором якої був мій викладач Сергій Єрмаков. Тоді "Хто знає де?" ще перебувала на іншому сайті. Спортивний характер допоміг мені перемогти два рази поспіль, після чого приймати участь було вже не доцільно. З часом зв'язок із тим сайтом припинився, але не втратилась співпраця із Сергієм, який час від часу залучав до волейболу, і ми могли спілкуватись і були вже доволі знайомі один одному! Дмитро був переможцем вікторини "Хто знає де?" ще до створення "Вічного Кам'янця" (фото з сайту "Камянець-Подільський історичний") (зліва) та під час нагородження переможців першого сезону вікторини на сайті "Вічний Кам'янець" (справа) А на сайт зайшов після випадкової зустрічі з Сергієм на своєму факультеті, в процесі розмови, знову почув, що проходить фотовікторина і вже досить давно, але вже на іншому сайту і цікавість взяла своє. Згадав всі приємні моменти гри і зареєструвався на сайті почав активно грати. А чим захопила сама гра так це кращим пізнанням свого міста, знову дитяча мрія побувати у кожному куточку міста на кожній вулиці, штовхала на пошуки завдань, досить часто було приємно коли бачачи не знайоме, але досить гарне фото виникало здивування? Ну, невже це в нашому місті, і як це так, що я не знає де це!
Які напрямки діяльності сайта і, взагалі, що у кам'янецькому краєзнавстві Вам найбільше цікаво?
Щодо напрямків, то звісно це різноманітні ігри та розваги, пов’язані на знання географічне, історичне, а це квести, фотополювання, вікторини... Також це краєзнавчі публікації, про свій рідний край та околиці його, з вишуканими пейзажами та незвіданими історіями... Ще до вподоби креативні проекти, типу на виявлення кладочок чи джерел в межах міста, корисні публікації типу як Безкоштовна лотерея, порадничок тощо.
Ваша самовіддана робота на сайті не може залишитись непоміченою, як безпосередньо тут на сайті, так і людям довкола Вас, адже не раз бачили як Ви проголошуєте ідеї "Вічного". Чи змінювались Ваші погляди до сайту впродовж його понад двохрічної історії? Чи вплинуло на Ваше сприйняття сайтовського життя робота адміністратором? Які враження від такої роботи?
Було багато моментів, час від часу навіть робив перерви і не слідкував за подіями з різних причин. Але всі новаторства сприймав позитивно долучався до них і не шкодував. Бувало таке, що першою справою заходячи до Інтернету тільки і на сайті сидів. Не подобалось коли були певні непорозуміння і висвітлення цього... Адміністратором бути не легко, хоча коли не мав такої відповідальності уявляв це простіше...Але зараз ще більше поважаю тих людей, що брали на себе цю відповідальність. Роль адміністратора це чудова нагода відчути себе в певній мірі керівником, і на практиці побачити свою діяльність, чи задоволенні підлеглі чи ти щось робиш не так... І в деякій мірі стикався із своєю не авторитетною позицією і змогою відірватись на мені, тим більше, що я тут найменший... Але я нікого не виню і якщо ображаюсь, то тільки на себе, і якщо щось відбувається керуюсь принципом "Значить так треба"! Для мене це гарна школа! І я вдячний цьому! Тут ніяких підтекстів немає...
Дмитро на фотополюванні сайту "Вічний Кам'янець" (зліва); участь у "Фотосушці" - і пряма і опосередкована (посередині) та запалювання китайських вогнів (справа)
Які перспективи бачите для нашого сайту? Що могли б побажати його теперішнім і майбутнім учасникам?
Було б не погано мати спонсорів, якусь впливову підтримку, щоб забезпечувати призами та заохоченнями учасників... Хотілось щоб і аудиторія сайту збільшувалась, частіше відбувались проміжні квести чи щось подібне, щоб народ знав що-де можна себе застосувати, ідея із символікою і популяризацією в ширші кола, тобто випустити футболки і логотипи, щоб нас краще знали, також частіше проводити еко-акції, спортивні зустрічі, і ще одна фішка це як волонтерів міста, щоб якийсь захід міг відбуватись і за нашою участю, тобто щось подібне до журналістів, які долучаються до різних подій і пишуть про це так само і ми могли бути знаними учасниками сайту із певною візиткою і що в нас на сайті це опишеться чи прозвітується! (сподіваюсь ідею доніс правильно та зрозуміло)... Ну і як завжди по-Леопольдовски жити дружно та мирно!!! А, ребята, давайте делать так?!!!) Ура! Ваш Дімбой!
Дякую Дмитре за гарні розширені відповіді і сподіваюсь, що Вашого запалу вистачить ще на довго і той нескінченний запас енергії, який Ви випромінюєте буде заряджати на "подвиги" і інших учасників сайту
Нагадаю, що інтерв’ю давав один з керівників сайту «Вічний Кам’янець» - Дмитро Бойко (Dimboy). Інтерв’ю провів Сергій Єрмаков.
Дивіться також: |