Ср, 22.05.2024, 01:35
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода
Знаєш рідне місто?
 
Пропонуємо ВАМ спробувати свої сили в захоплюючій вікторині знавців Кам'янця
Хто знає де?
 
Невідомі  
"ХТО ЗНАЄ ДЕ?"
 
       


   
Правила вікторини 
Все дуже просто. 
Якщо ви впізнаєте зображений на фото об'єкт то можете написати свій варіант відповіді і якщо він буде вірним то ви отримаєте за це бали які підуть в ваш особистий залік.
 
Для початку цього досить, щоб розпочати нашу гру. Можете спробувати прямо зараз
___________________________________________ 
1. Рекомендації до розгадування
1.1. Вікторина "Хто знає де?” передбачає вгадування місцезнаходження (в першу чергу де?, а не що?) об’єкта, тобто необхідно пояснити ДЕ, ЯК ДОБРАТИСЯ, ЗВІДКИ МОЖНА ПОБАЧИТИ об'єкт, що зафіксовано на фото.
1.2. Відповідь бажано формулювати виходячи з того, як би ви пояснювали людині, що хоче це знайти. Можна задіювати зупинки маршруток, загальновідомі об’єкти Кам’янця, тощо.
1.3. Відповідь не буде зарахована у випадку, коли подано дуже узагальнене пояснення, типу Старе місто, Мікрорайон, Центральний стадіон, інші об’єкти великої території. В таких випадках необхідно надавати уточнення. Потребують уточнення і світлини, що відображають елементи, які входять у склад комплексів, насичених цікавими об’єктами, навіть якщо вони не займають дуже великої території, такі як Кафедральний костел, Старий замок, Домініканський монастир і т.п. У цьому випадку необхідно вказувати місцерозташування в складі комплексу (одразу над головним входом, наступна башта за Кармелюковою, тощо).
 
2. Організаційні питання:
2.1. Додавання фотографій здійснюватиметься періодично по можливості кожен день по 1-2 фотографії, але не менше 7 фотографій на тиждень. 
2.2. Відстрочення коментарів. Усі залишені учасниками коментарі відправляються на перевірку адміністратору (тобто ведучому вікторини) і встановлений правилами час* не будуть видимі іншим користувачам, які в цей час також можуть давати свої варіанти відповідей.  Правило "відстрочення коментарів" дозволяє до кожної нової доданої фотографії збирати відповіді протягом певного періода і цей час вони будуть невидимі нікому крім адміністраторів.
У випадку, якщо термін відстрочення коментарів вийде і правильної відповіді за цей період не надійде, то кожен наступний коментар буде відкриватись і коментуватись на предемт правильності одразу (як тільки помітить адміністратор).
* про час відкриття коментарів повідомляється у повідомленні під кожним окремим фотозавданням у загальнодоступному коментарі. 
2.3. Оцінювання результатів проводитиметься одразу після того, як вийде термін відстрочення коментарів (див.п.2.2.) і автор фотозавдання напише свій варіант правильної відповіді.
2.4. Підведення проміжних результатів буде проводитись по десяткам фотографій, у яких вийшов термін відстрочення коментарів. В поточний рейтинг потрапляють бали лише за ті фото, які перенесені в альбом розгаданих фотографій на момент оцінювання.
2.5. Перенесення дати відкриття коментарів на прохання учасників. (не діє з 11 сезону) До 10-го сезону включно кожному учаснику вікторини, який з якихось причин не зміг провести пошуки на місцевості але мав бажання найближчим часом здійснити їх, дозволялось просити про відстрочення коментарів на добу, у випадку повідомлення про це прохання у коментарі до відповідного фотозавдання. Кількість прохань не обмежувалась. 
 
3. Оцінка відповідей:
3.1. Кожна розгадана фотографія в загальному випадку оцінюється в +1 бал.
3.2. Поправка на складність 
Залежно від кількості правильних відповідей що надійдуть протягом періоду відстрочення коментарів будуть враховуватись бонусні бали. Зараз діє наступна градацію завдань за складністю:
дуже складне - лише одна правильна відповідь то учасник що вірно відповів буде додатково отримувати  +1бонус.
складне - дві правильні відповіді - обидва учасники додатково по +0,5 бонуса.
середнє - 3-5 правильних відповідей на одне завдання - оцінюється звичайно.
легке - більше п'яти правильних відповідей - кожному в загальному заліку буде зараховано лише по 0,5
3.3. Хто набере найбільше балів до кінця вікторини той і переміг.
 
4. Критерії визначення переможця
1. Кількість балів з врахуванням складності фотографій
2. Кількість розгаданих фотографій не залежно від складності (при однаковій кількості балів)
3. Відсоток вгадувань - тільки для сезонів де додають фотографії усі учасники і конкретного організатора немає
4. Кількість розгаданих фото більшої складності: а) дуже складних; б) складних; в) загальної складності
 
Для перегляду фото натиснути ТУТ
Питання що стосуються вікторини можна задати ТУТ
________________________________________________
Допомогають проекту:

Міськвиконком (департамент гуманітарної політики)  Державний історичний музей-заповідник Видавництво "Медобори-2006" Піццерія "МакСмак" Видавництво "Абетка"Друкарня "ВітаДрук"

 
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz