Нещодавно, 16 грудня 2014року в місті побільшало журналістів... Можливо сказано дещо з підтекстом, адже кожен дописувач може в тій чи іншій мірі вважати себе журналістом, але мова піде про не просто появу нової публікації у пресі від нового дописувача, а про офіційне призначення.
Саме у цей день активний учасник багатьох заходів міста В'ячеслав Семенович (на нашому сайті "Вічний Кам'янець" відомий як Leonsem777) отримав "корочку" журналіста. Приємно що і сталась ця подія для цього активіста сайту під час заходів які проводила наша команда - підведення підсумків 9-го сезону вікторини "Хто знає де?".
Отож 16 грудня у прес-центрі міської ради В'ячеславу Семеновичу було вручено посвідчення члена Українського товариства "Меморіал" ім.Василя Стуса, а разом з цим і посвідчення журналіста Всеукраїнського видання "Вісник меморіалу". Для вручення посвідчень було запрошено члена вказаного товариства Полатайко Миколу Івановича, що і виконав свою місію з побажанням подальших творчих злетів для В'ячеслава
Невдовзі після отримання посвідчень В'ячеслав поділився з нами враженнями і планами на журналістське майбутнє:
"Меморіал - це в моєму розумінні пам'ять про минуле. З представниками "Меморіалу" знайомий уже більше року. У нас з ними вималювались плани на співпрацю. Тепер уже став дійсним членом і став штатним журналістом видання цього товариства, що відкриває нові перспективи нашої спільної діяльності.
У найближчих планах подати матеріали про репресованого діда, дунаєвецького міщанина Ружицького Олександра Станіславовича, який був репресований і розстріляний у 1938році по звинуваченні в польському шпигунстві а в 1956році посмертно реабілітований
Мій дід - корінний житель м.Дунаєвці, де він народився 1896року. був на службі в царській армії в Іркутську. Після першої світової війни повернувся в рідне місто, одружився, мав четверо дітей (старший син загинув у 1944 році за декілька днів до звільнення Дунаївців від німців). Родина відмовлялась вступати в колгосп бо бажала господарювати самостійно, покладаючись на власні сили. Перед Великою Вітчизняною війною ситуація у прикордонній Хмельниччині загострилась і усі громадяни польскої національності розглядалсись як потенційні шпигуни, члени т.з. Польскої Організації Військової (POW). На діда, який мав польське прізвище, хтось написав наклеп, а бюрократична машина вирішила довго не розбиратись і визнати його винним, винісши нещадний вирок".
Знаючи В'ячеслава впевнений, що його праця у "Меморіалі" може принести багато користі, тож побажаємо йому, щоб його журналістський нюх його не підводив, а творче натхнення завжди приносило задоволення від нових відкриттів.
Підкотував: Сергій Єрмаков
Фото: Ігор Шевчук
Дивіться також: |