Вс, 11.04.2021, 12:17
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Хто знає де?

12-й сезон "Хто знає де?" оголосив переможців
20 грудня 2016 року відбулась зустріч-нагородження учасників 12 сезону вікторини знавців міста "Хто знає де?". Уже стало традицією підсумки сезону підбивати у стінах міськвиконкому в прес-центрі. Крім оголошення переможців адміністраторами сайту "Вічний Кам'янець" було проведено коротенький огляд напрямків діяльності сайту за рік і за весь період функціонування,  а також організовано два конкурси, що дозволяли прямо на місці перевірити свої знання міста.

Суть вікторини "Хто знає де?" полягає у тому, що будь-який користувач інтернет може спробувати розгадати зображення шматочка нашого міста, вказавши його місцезнаходження. За кожне розгадане завдання учасник отримував від 0,5 до 2 балів залежно від складності, а хто після 100 завдань набрав більше балів, той і переміг. На заході були присутні представники міської ради і міського голови (О.Л.Кузема), постійного партнера вікторини піцерії "МакСмак" (В.В.Кулько), які надали свої призи переможцям (крім цього призовий фонд 12 сезону сформували призи від видавництв "Абетка" (Сисин Я.І.) і "Медобори-2006" (Мошак М.І.), К-П ДІМЗ (Заремба О.О.), НІАЗ "Кам'янець" (Фенцур В.В.), історичного факультету КПНУ ім.Огієнка (Дубінський В.А.)). Також уже традицією стала підтримка і присутність на зустрічі краєзнавця і журналіста О.В.Будзея.

Організатором і ведучим 12 сезону був Дмитро Бойко, який і додав левову частку фотозавдань, а також приймав рішення по оцінюванню завдань (в т.ч. спірних). Слід відмітити, що Дмитро вклав частинку себе не лише в підбір фотозавдань, які були на висоті, а й в організацію зустрічі-нагородження.

За підсумками сезону серед учасників, які ніколи не перемагали у попередніх 11 сезонах переможцями стали: 
1 - Юрій Ленніков
2 - Віталій Шидловський
3 - Андрій Сагайдак
 
Кожен з них отримав унікальний значок-медаль, диплом і магнітик сезону, а також подарунки від спонсорів. Відмічено було і учасницю Катерину Демчик, яка уже вдруге зупиняється за крок до трійки (вперше це було у 6 сезоні, і тоді також попереду були троє представників чоловічої статі - див.ТУТ). 
 
Переможець сезону Юрій в наступному сезоні буде вже екзаменуватись більш досвідченими гравцями, які, як і він цього разу, уже відчували смак перемоги. А цього разу Ліга чемпіонів запам'яталась запеклою боротьбою за 1 місце між двома учасниками - їх розділили всього-навсього 0,15% якості розгадування.
1 - В'ячеслав Семенович
2 - Галина Комарніцька
3 - Сергій Єрмаков
 
Варто зазначити, що двоє учасників Ліги чемпіонів (Kobzar і rabbit) взагалі не приймали участі у сезоні, ще двоє (lapa і resident) - допомагали лише фотографіями.
 
12 сезон став також і сезоном зміни традицій. Якщо раніше досвідчені гравці з Ліги Чемпіонів практично завжди сильно виділялись від новачків, то в цьому сезоні вперше найкращим гравцем за якісним показником став Юрій Ленніков який здобув звання Абсолютний чемпіон, а разом з ним і перехідний кубок від його першого володаря (кубок вручається з 11 сезону) Дмитра Бойка.
 
Як бачимо з таблиці, не лише Юрій продемонстрував високий результат, гарно виглядають серед лігочемпіонівців і інші призери основної сітки.

Як зазначалось вище, крім власне нагородження учасників вікторини на заході відбувалось представлення напрямів діяльності сайту, а також два конкурси, які підготував Дмитро Бойко: конкурс ерудитів і миттєва фотовікторина. Про конкурси читайте у матеріалі Дмитра "Миттєва фотовікторина ХІІ сезону та конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?"", а інші миттєвості заходи дивіться в коротенькому фотозвіті (фото надав Руслан Константінов)

прес-центр міськвиконкому приймає учасників "хто знає де?"

Напрями діяльності сайту

відвідувачі заходу

Призи від спонсорів чекають своїх володарів

За бронзового призера Андрія Сагайдака нагороди приймає його товариш Дмитро

Вперше в призерах "Хто знає де?" Віталій Шидловський з чудовим результатом 12 сезону

"Результат переможця Юрія Леннікова просто вражає. І відповіді були такими, що не прикопаєшся. Це монстр розгадування" ))

Завжди оптимістичний ведучий 12 сезону Дмитро Бойко

Уже третя бронза в Лізі в Сергія Єрмакова, вище поки не зазіхав

Галина Комарніцька до останнього сподівалась що може стати переможницею, але 0,15% вирішили все не в її користь. Той момент коли срібло і золото хотілось би сплавити в один сплав.

Перше золото Ліги Чемпіонів В'ячеслава Семеновича зробило його третім в рейтингу медалістів "Хто знає де?"

Переможцець Ліги Чемпіонів В'ячеслав Семенович отримує приз від міської ради з рук О.Л.Куземи

відвідувачі заходу 

Годинник з "Кам'янцем" для кращого знавця міста в 12-му "Хто знає де?"

Мить абсолютного тріумфу Юрія Леннікова

Усі призери 12 сезону з ведучим вікторини Дмитром Бойком

Переможці з призами від спонсорів

Групове фото в кінці заходу
Більше фото тут: https://vk.com/albums-46360516


© Єрмаков Сергій


Дивіться також:

Категорія: Хто знає де? | Додав: KamPod (22.12.2016) | Автор: Єрмаков Сергій
Переглядів: 586 | Коментарі: 10 | Теги: підсумки сезону, абсолютний чемпіон, підсумки, Ленніков, семенович, бойко, Хто знає де?, Шидловський, Комарніцька, Сагайдак | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 10
0
1 KamPod   (22.12.2016 23:48) [Материал]
Велика подяка Дімі Бойку за сезон вікторини, за підбір фоток для вікторини, який я оцінюю досить високо, за спільні походи до спонсорів, за конкурси для відвідувачів зустрічі-нагородження, за гарний настрій і позитив.
Дякую Діма.

0
2 Dimboy   (23.12.2016 09:58) [Материал]
Дякую за теплі слова, приємно! Чим зміг тим і поміг! Старався, хотілось можливо трішки виправитись за певні прогалини і затримки ведення гри! Але потрібно зрозуміти. що то не так легко, як здається! Тому учасники закликаю до спільної організації подальших ігор!

0
3 Dimboy   (23.12.2016 10:00) [Материал]
Також дякую і тобі Сергію, за поради, настанови і допомогу під час самого сезону і його нагородження! По звітам все завжди чітко і на висоті, коротше - по-інженерному!

0
4 Dimboy   (23.12.2016 10:01) [Материал]
В кого які враження? Поділіться учасники як вам гралося...?

0
5 Dimboy   (23.12.2016 10:06) [Материал]
А після офіційної частини традиційно відбулась не офіційна! Де було спілкування, частування і звісно дозвілля. Цього разу без мафії і крокодила, але з Діксітом, Дикими джунглями, СЕТом і Добблем!

0
6 Dimboy   (23.12.2016 10:09) [Материал]
Також протягом Євро-чемпіонату на сайті пропонувалась вікторина і конкурси! Найактивнішими були Олексій Янчук, Сергій Єрмаков та Андрій Сагайдак, які отримали в якості заохочувального призу брошури із правилами футболу, правда за 2006р., із плином часу зараз зявилися деякі зміни, але, думаю, базова частина, так буде корисною для пізнання чогось ще не відомого!

0
7 Dimboy   (23.12.2016 10:29) [Материал]
а на не офіційній частині була оголошена пропозиція знову провести фотополювання!

0
8 KamPod   (23.12.2016 11:20) [Материал]
Мені гралось комфортно, так як нічого більше не обтяжувало і можна було просто отримувати задоволення. Третім місцем теж повністю задоволений, адже "зубри" в лиці Галини і В'ячеслава демонстрували незрівнянну з моєю гру і, можна сказати, я їм не був конкурентом, а відповідно і вони мені. Залишалось боротись за третє місце, але і тут був діючий абсолютний чемпіон Дмитро Бойко, який уже не раз демонстрував, що може вирвати перемогу навіть в здавалось би програшних ситуаціях, як було в одному з сезонів, коли він в останній день піднявся з 3 чи 4 на вершину турнірної таблиці відгадавши кілька складняків. Тут вже зіграла хтознаєдешна істина - пройти весь сезон - так і вийшло - я розгадував те що знав до кінця і в результаті з часом випередив діючу чемпіонку і дебютанку Ліги чемпіонів Єлизавету, яка на перших десятках зазіхала на боротьбу за найвищу сходинку, але потім чомусь збавила активність, пізніше піднявся на третє місце, а потім і навіть вийшов деякий відрив від четвертого. Результатом у 43% якості задоволений. Вважаю що те, що більше 40% для мене вже хороший результат, хоча завжди прагну до 50%.

Із яскравих моментів сезону мабуть найбільше запам'яталась боротьба двох лідерів Znania і Leonsem777, які на стільки суперничали, що не раз по десятках демонстрували 100% показники. Цікаво що на довгій дистанції у 100 фото переможців розділила якась дещиця у одне, чи навіть пів нерозгаданого легкого фото.

Із фотозавдань мабуть найбільш пізнавальним вийшло мое 80 фото. Відверто не знаю як би я відповів сам, адже для мене стало відкриттям, що у Кам'янці два однакових пам'ятника. Із тих фото, що я  розгадував цікавими були 100, 89, 66, 40, 29 (це так оглядом). А ще приємним для мене було фото, яке стало моїм єдиним складнячком - №63 - вхід до башти на броді.

0
9 KamPod   (24.12.2016 19:02) [Материал]
Про зустріч в "Подолянині"


0
10 RD   (27.12.2016 21:34) [Материал]
Вітаю учасників і організаторів вікторини з офіційним завершенням сезону!

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
да... мне бы такая штуенция не помешала


Паради 1 травня - 

Користувач на фейсбуці KamKam поділився

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (49

це все ......., але дуже смешно

Просто все гарно поєднано: головний корп


Більше коментарів
Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz