Ср, 19.06.2024, 10:16
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Спорт

Стара фортеця - 2012

Як зазначив сайт Екстримал «17-19 лютого 2012 року в Кам’янці-Подільському пройшов черговий етап кубку України з боулдерінгу». Одразу згадалось запрошення однієї людини причетної до скелелазіння відвідати цей захід. Тоді простуда завадила мені відвідати змагання вживу, але інтерес до них не зник і от вам кілька слів:

Кам’янецький, ІІ етап Кубку України з боулдерінгу "Стара фортеця" відбувався на руських фільварках за адресою Годованця, 26а у приміщенні гуртожитку, де обладнано спеціальну спортивну залу для скелелазіння. Доречі , це одна з найкращих закритих зал для скелелазіння в Україні, принаймні так мені розповідав Юрій, що мене туди запрошував.  18 лютого відбувалась відбіркова частина змагань, яка проходила у вигляді фестивалю. Цитуючи сайт, можна сказати, що враховуючи високий рівень змагань багато учасників їхали не за перемогою, а просто полазити підготовлені траси. «Для фестивалю - відбіркової частини змагань було підготовлено 25 боулдерінгів. Найбільш результативним виявився наймолодший Адам Березка, який пройшов 12 трас, Юрій Смєкалов проліз 9 трас, Олексій Соваж 6 трас (в даному випадку досвід перемогла молодість).

В цілому у змаганнях прийняло участь близько 100 спортсменів майже з усієї України»

Гортаючи протоколи важких коротких трас змагань хочу відмітити:

Кам’янець-Подільский представляли учасники в від клубів "Слідопит" та  К-П ФАіС. Слідопит представляли два третьорозрядники Голоскевич Володимир, Мікула Владислав Андрійович (тренер Голоскевич) та без розряду Махнир Олександр, а від К-П ФАіС участь приймали майстер спорту Муляр Марія Іванівна (тренер Білий В.Г.), першорозрядники Томашевич Олександр Олександрович та  Байдюк Олена Іванівна (тренер Сосула М.І.) і другорозрядник Опольський Олександр Ігорович (тренер Білий В.Г.).

Представлені спортивні клуби

ФАІСК, Київ – 9 учасників (жін.)

ГК "Екстрем", Львів – 8 учасників (4 чол. і 4 жін.)

СК "Метеор", Дніпропетровськ – 3 учасники (1 чол. і 2 жін.)

"Буковина", Чернівці – 3 учасники (чол.)

CheClimb, Чернівці – 3 учасника (чол.)

клуб "F.B.", Хмельницький – 3 учасники (чол.)

СК "Кіровець", Харків – 3 учасники (жін.)

СК "Зарево", Макіївка – 2 учасника (1 чол. і 1 жін.)

А-к Одесса, Одеса – 2 учасника (чол)

ГК "Екстрем", Золочів – 1 учасник (чол.)

СК "Вертикаль", Київ – 1 учасник (чол.)

ФАіС Ялти, Ялта – 1 учасник (чол.)

Jiwa, Київ – 1 учасник (жін.)

а-к Ялта, Ялта – 1 учасник (жін.)

Богатир, Кривий Ріг – 1 учасник (жін.)

Політехнік, Харків – 1 учасник (жін.)

ХФТІ, Харків – 1 учасник (жін.)

ЦПР, Краматорськ – 1 учасник (жін.)

Також незакріплені за спортивними клубами учасники з Києва (5 чол.), Вознесенська (1 чол), Ялти (1 чол), Ірпіня (1 чол)

Всього у протоколах зафіксовано  58 чоловіків і 27 жінок

У протоколах зареєстровано один Заслужений Майстер спорту - Рєпко Олена Олександрівна (клуб Кіровець, Харків) та 5 Майстрів спорту  - 2 з Києва і по одному з Харкова, Кривого Рогу і з Кам’янця-Подільського.  Усі учасники з найвищими спортивними званнями представляють жіночу половину, а серед чоловіків найвищим рівнем відзначались КМС.

Всього КМС було 13 – 4 серед чоловіків і 9 серед жінок, решта учасників були 1-го (9 уч.), 2-го (3 уч.), 3-го (12 уч.) розрядів, а також спортсмени без розряду (17 уч.). Одразу помітно що чоловіча складова набагато скромніша за регаліями і майже усі безрозрядники (15 із 17) знаходяться саме там. Видно вимоги для отримання розряду у чоловіків набагато складніші.

Наймолодшим учасником як зазначалось вище став Березка Адам Ігорович, Чернівці 29.12.1996 (11 років), а найстаршим Шурубор Тетяна Анатоліївна, Київ 22.10.1972 (39 років)

Дивлюсь на усю цю картину і дуже шкодую що не вдалось піти – величезне представництво, як на мене і досить представницьке як регіонально так і фахово.

За призові 5 місць в турнірі передбачалось виконання категорії у КМС (перших два місця) і 1 розряд (3-5 місця), але враховуючи, що рівень учасників був дуже сильний то свого рівня було комусь дуже важко підвищити. 

Продовжуючи цитувати сайт зазначу

«У фінал, який проходив 19 лютого відібрали 10 жінок і 12 чоловіків. У фіналі із закритими стартами жінкам було запропановано 5, чоловікам 6 проблем і по 5 хвилин на проходження кожної.

За результатами фіналу призерами змагань стали:

1 місце - Чернавіна Ольга (Кривий Ріг) і Шалагін Михайло (Одеса);

2 місце - Василенко Наталія (Львів) і Крюков Валерій (Дніпропетровськ);

3 місце - Лещенко Валерія (Харків) і Дзюбяк Юрій (Українка)».

Що цікаво, у протоколах цих прізвищ немає??? Хоча на протоколах чітко вказується що це саме змагання про яке описується. Як так трапилось, не знаю але спробую вияснити, а поки що прошу переглянути фото з змагань у фотоальбомі "Стара фортеця - 2012".
Дивіться також:

Категорія: Спорт | Додав: KamPod (03.03.2012)
Переглядів: 1333 | Коментарі: 3 | Теги: боулдеринг, скелелазання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
1 novvm   (04.03.2012 11:46) [Материал]
Крута статейка

2 KamPod   (04.03.2012 15:13) [Материал]
От знайшов на сайті київських скалолазів:
Система змагань була звична: 25 болдерів і 2 години лазіння для кожної групи. Судді підраховували результати 15 кращих спортсменів, більше балів давалося за проходження траси з першої спроби. І яким би ти не був сильним і рішучим з п’ятого-десятого разу - це не дає перевагу перед on-sight спробою. Траси були підготовлені відмінні, як раз під силу топовим спортсменам. А спортсмени середнього рівня і новачки могли проходити близько 10-12 трас і теж отримувати масу задоволення.

Фінали:

10 дівчат і 12 хлопців брали участь у фіналі (киянки - Галаган Тетяна, Медведєва Ольга і Шурубор Олена, кияни - Карпін Сергій, Костусєв Степан). У фіналі було: 6 болдерів по 5 хвилин на кажний. Боротьба була напружена, у дівчат тільки Ольга Чернавіна змогла пролізти пьятий болдер, це і забезпечило їй перемогу. У хлопців Михайло Шалагін єдиний, хто проліз всі 6 трас і, звичайно, став першим!

3 KamPod   (04.03.2012 15:19) [Материал]
А переможець Михайло Шалагін з Одеси виявляється видатний скелелаз в Україні і не тільки. Он навіть сайт свій мають http://shalagins.com.ua

Имя *:
Email:
Код *:
Категорії розділу
Проекти активного дозвілля [196]
Туризм [142]
Знахідки О.Будзея [600]
Творчість [31]
Історія [36]
Персоналії [33]
Легенди [32]
Культура і Мистецтво [66]
Суспільство [103]
Релігія [11]
Спорт [51]
Природа і екологія [14]
Бібліотека [51]
Анонс [14]
Про свята, змагання, урочистості та інші події у місті
Цікаво знати [26]
Різне [10]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz