Вс, 24.09.2023, 15:27
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Квест

Квест на Андрія: Післямова
14 грудня у Кам'янці-Подільському було проведено "Квест на Андрія". У цьому заході змагалось три команди що представляли різні організації міста, зокрема це команда туристичної фірми (Kam-in.com.ua) "Kam-in", команда індустріального коледжу "Evrika" та команда з КПНУ ім.Огієнка  "Forbidden Finders". Крім них на старт прийшли представники ще однієї команди, але через різні причини зібратись вони так і не змогли, проте приймали участь поза конкурсом - без вступного внеску і без притензій на призовий фонд - це команда велосипедистів "На колесах".

Впродовж біля шести годин тривав квест-марафон, що закінчився такими результатами:

1 місце -  Kam-in - на подолання першого комплексного етапу їм знадобилось трохи більше 3 годин, а загалом на квест затратили часу 4 год. 46 хв.

2 місце - Forbidden Finders - на перший етап витратили 4 години, а загалом на всю дистанцію витратили 5 год 13 хв. 

3 місце - Evrika - затримались на першому етапі на майже 5 годин, а далі пішло швидше, всього 6 год. 45 хв

- На колесах - віднімаючи хвилини на запізнілий старт, маємо час виконання першого етапу у близько 3,5 годин, і далі йшло все досить швидко, проте останнього завдання команда вирішила не виконувати.

__________________

По завешенню квесту ми роздали капітанам команд форму "бліц-опитування" і попросили надати відповідь на 7 запитань. Отже результати бліц-опитування по квесту на Андрія (відповіді команд подаються у порядку їх надходження)


1. Як Вас звати і яку команду пердставляли у квесті на Андрія?

F.Finders:  Мене звати Сергій, я капітан команди Forbidden Finders 
На колесах: Володимир, команда «На колесах»
Kam-in: Оксана, команда Kam-in
Evrika: Владислав, команда Евріка


2. Як приймалось рішення прийняти участь у «Квесті на Андрія»? Як збиралась команда?

F.Finders:  Одного разу, гуляючи по старому місті, я натрапив на залишки минулого квесту ( про дівчину з рудим волоссям ) , і дуже цим зацікавився. Згодом знайшов Ваш сайт, де і дізнався про даний квест. Команду вирішив зібрати зі своїх одногрупників, згодом до нас долучився ще один учасник, у зв’язку з поганим самопочуттям іншого.
На колесах: Спонтанно. Команду зыбрати не вдалося, через хворобу гравців. Бігали вдвох, а в кінці - втрьох
Kam-in: Побачила в Контактах, передзвонила колегам і повідомила в приказному порядку що на Андрія збираємося…;)
Evrika: Команда була сформована ше з минулого квесту (Дівчина з рудим волоссям) , усі охоче зібрались на цей квест ( чекаємо нового )

Переможці квесту - команда "Kam-in" 

Оксана Олійникова, Микола Ізотов, Вікторія Турянська, Руслан Нагнибіда


3. Що найбільше запам’яталось у проходженні квесту?

F.Finders: Найбільше, напевно, запам’ятався все ж таки перший етап, який виявився дуже цікавим і складним. І пошуки елементів коду вже на місці об’єкту були надзвичайно захоплюючими
На колесах: I-й етап
Kam-in: Кав’ярня «Олімп» та її власник…
Evrika: Напевне те , як ми близько години не могли знайти код біля брами Августа 


4. Що на Ваш погляд найцікавіше?

F.Finders: Цікавим був весь процес квесту, але найцікавішим був, напевно, перший і третій етап. Перший відрізнявся особливою зацікавленістю. Всі ці загадки і пошуки кодів – це дуже круто. Етап з кав’ярнями теж дуже сподобався
На колесах: Питання пов’язані з історією міста
Kam-in: Завдання знайти Андрія з документами…
Evrika: 1ий етап був цікавий , потрібно було володіти інформацією та підключати логіку

віцепереможці - команда "Forbidden Finders"

Сергій Семенюк, Ростислав Войтович, Дмитро Прокопов, Артем Колісниченко


5. Як ви вважаєте спрацювала Ваша команда?

F.Finders: Команда була дуже організованою і я задоволений нашим результатом, незважаючи на те, що у нас були деякі помилки. Наприклад, ми кілька разів пробігали поряд Старої фортеці, та не здогадалися шукати шифр на стінах самої фортеці. Також, двічі спускалися до Вітряної Брами, бо думали, що там знаходиться більше, ніж один шифр. Тобто ми витратили досить багато часу марно , що і було нашою помилкою.
На колесах: Непогано: почавши на 40хв пізніше змогли скласти конкуренцію іншим
Kam-in: Відмінно, навіть деколи занадто…звикли багато думати і найпростіші завдання ускладнювати…
Evrika: Початок в нас вийшов хороший , 4 кода бистро зібрали , але пошук кода біля брами Августа та й похід за останнім кодом до Руської брами забрали в нас багато часу із за чого ми і відстали від суперника .


третє місце у квесті - команда "Evrika"

Владислав Забегалюк, Денис Бойко, Василь Приймак, Роман Григоряк, Едуард Коритник, Олександр Мишківський, Богдан Серефанюк


6. Що на ваш погляд варто було б додатково врахувати організаторам?

F.Finders: Ми зіткнулись лиш з однією проблемою протягом квесту – це незнання шифр від якої загадки ми знайшли, що в кінці першого етапу дуже заплутало нас, адже ми не знали яку саме загадку ми ще не розгадали. Тому, було б дуже класно, якби крім букви і цифри, зазначався ще й номер загадки, якій належить об’єкт.
На колесах: На зрозміщення кодів. Приховані мітки змушують надовго затримуватись на об’єктах, привертаючи увагу конкурентів чи шпигунів. Суть гри у розгадуванні загадок, а не в пошуках папірців. Необхідно також більш чітко розраховувати час гри, уникати одноманітних завдань (6 кав’ярень, 5 вивісок)
Kam-in: Краща реклама…більше команд…
Evrika: Волонтерів на точках не вистачало , адже наше завдання хтось замотав та заклеїв скотчем і ми не мали змоги його побачити , втратили певний час , ну і хотілось більш би грандіознішого квесту як на ''Шукай дівчину з рудим волоссям'' , 2 , 3 та 4 етапи були легенькі , 2 нам сподобався , 3 етап виявився легким.


команда, що грала поза конкурсом - "На колесах"

Володимир Кроль, Олексій Янчук, Валентин Балицький


7. Загальні враження від квесту? Чи будете ще квестувати з нами?

F.Finders: Загальні враження від квесту виключно позитивні. Квест проходив ще вчора, але і я , і інші учасники команди досі залишаються під приємними емоціями від квесту. Квестувати будемо обов’язково, обіцяю, що будемо приймати участь в кожних наступних квестах, які ви нам запропонуєте. 
Дякуємо за чудову організацію та приємно проведений час. 
На колесах: Цікавий. Організований краще, ніж минулий. При нагоді зіграємо ще.
Kam-in: Набагато більше сподобався ніж «Шукаю дівчину з рудим волоссям», більш продуманий і гравці грали чесно…
Думаю що ще не раз будем квестувати…)))
Evrika: Квест сподобався , є правда недоліки щодо нечесної гри з боку суперників і хотілось би більш масштабний квест , а так залюбки чекаємо наступний і буде брати участь ( напишіть тільки )

_____________

Ось такі були відповіді від капітанів команд нашого квесту на Андрія. Є відгуки, є побажання... Є слабкі місця над якими потрібно працювати і є перспективи. 

А головне є гарні колективи команд, які ще раз продемонстрували що спектр інтересів людини далеко не обмежується ящиком з чотирикутним віконцем. А значить життя продовжується.


Підготував: Сергій Єрмаков Дивіться також:

Категорія: Квест | Додав: KamPod (20.12.2013)
Переглядів: 1076 | Коментарі: 1 | Теги: Квест на Андрія, інтерв'ю, квест, опитування | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 KamPod   (21.12.2013 16:36) [Материал]
Шосте завдання стосувалось безпосередньо організаторів, тому я подам своє бачення дій на ваші пропозиції.
Цитата
F.Finders: Ми зіткнулись лиш з однією проблемою протягом квесту – це незнання шифр від якої загадки ми знайшли, що в кінці першого етапу дуже заплутало нас, адже ми не знали яку саме загадку ми ще не розгадали. Тому, було б дуже класно, якби крім букви і цифри, зазначався ще й номер загадки, якій належить об’єкт.

Те що ви не знали код від якого за рахунком завдання знайшли, це впринципі додає додаткових задач командам, адже усі завдання по ідеї мають один розвязок. Але ваша пропозиція щодо нумерування може бути легко втілена. Тому, якщо я буду приймати участь в організації наступного квесту, то вашу пропозицію цілком думаю буде враховано.
Цитата
На колесах: На зрозміщення кодів. Приховані мітки змушують надовго затримуватись на об’єктах, привертаючи увагу конкурентів чи шпигунів. Суть гри у розгадуванні загадок, а не в пошуках папірців. Необхідно також більш чітко розраховувати час гри, уникати одноманітних завдань (6 кав’ярень, 5 вивісок)

Погоджуюсь з зауваженням і також вважаю що мітки повині бути на видному але недосяжному для мародерів місці. Думаю до цього потрібно йти.
Цитата
Kam-in: Краща реклама…більше команд…

Я теж тільки за те щоб було більше команд. На мій погляд для цього в першу чергу потрібно завойовувати авторитет гарно проведеними квестами і цим здобувати довіру людей.
Цитата
Evrika: Волонтерів на точках не вистачало , адже наше завдання хтось замотав та заклеїв скотчем і ми не мали змоги його побачити , втратили певний час , ну і хотілось більш би грандіознішого квесту як на ''Шукай дівчину з рудим волоссям'' , 2 , 3 та 4 етапи були легенькі , 2 нам сподобався , 3 етап виявився легким.

Волонтери - це дуже складне питання. Звісно добре було б мати шість лишніх голів, які б стояли на шести точках першого етапу, але... По перше: шість чоловік це фактично ще одна команда, які вже вийшли на квест, а значить цілком могли б самі приймати участь. По друге: волонтери мають бути надійні, бо при відкритому наборі волонтерів не виключено що одна із команд може заслати "козачка", який злиє їй принаймні одну точку, якщо більше не зможе дізнатись )). Менше людей посвячені у завдання - легший контроль за витоком інформації.
Тепер щодо грандіозності у мене є контрпитання. Якщо "Квест на Андрія" слабенький і ви хочете скажімо в два раза більший, то коли ви планували б його закінчити? 5-6 годин пошуків цього квесту - це вже як на мене часовий перебор, тому на мій погляд якщо й рухатись в бік грандіозності, то навряд збільшенням кількості і складності завдань.

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2023Створити безкоштовний сайт на uCoz