Під час "Квесту на Андрія" 14 грудня крім учасників і організаторів свої зусилля для того щоб усе пройшло на найвищому рівні докладала і ще одна людина - це Галина Комарніцька, яка від самого початку була з учасниками і допомагала організаторам з фотографуванням і не тільки... Крім цього очікуючи на перші СМС-ки про проходження квесту, організатори запропонували їй розв'язати завдання першого етапу, щоб оцінити їх складність зі сторони. Своїми враженнями Галина поділилась з нами (далі пряма мова) С.Єрмаков ___________________ "Квест на Андрія" став для мене подарунком до Дня народження.))) Цікавим, оригінальним та незвичним подарунком. Як і для усіх, хто приймав у ньому участь! Квест – це захоплююча подорож, в якій задіяні і мізки зі знаннями, і ноги з витривалістю, і кмітливість з прагненням до перемоги. Щоб там не казали, а усі ми в душі мисливці, усі прагнемо до полювання, ось і такі заходи є своєрідним пригодницьким полюванням! Цього разу я була фотомисливцем, але на наступний маю бажання пограти та відчути смак пригод! Спостерігаючи за командами, не на жарт захопилася і уважно прислухалася до жвавих обговорень того чи іншого завдань. Сподобалось те, що вони були різноманітними: ілюстративні загадки асоціативного типу; речення, до яких потрібно додавати літери та такі, що читалися у зворотному напрямку, чи написані суцільним рядком і потрібно виокремити слова чи віднайти слова у тексті з різноманітних символів; родзинкою стало завдання: в якому текст було зашифровано під порядковими цифрами літер абетки, довелось пригадувати абетку, яку зі школи вже призабула. А тепер по черзі: 
Бланк завдання, який випробовувався |
Перше завдання, було розгадане найшвидше, асоціативний рядочок вибудувався на основі картинок. Київ – золото – Золоті ворота – «а у нас» - Міські ворота.
Друге – голосні літери проставила швидко, але це був лише один із етапів, далі ще потрібно було пригадати історичні споруди, наявність гербу та їх назву. Герб – Орел – Сусіди – Росія – Руська брама – Польща.
Третє завдання – прочитати речення у зворотному напрямку було легко, але найважчим виявилось зрозуміти про що йдеться у контексті історії міста. Літній місяць – Август – польський король Станіслав-Август – брама Станіслава-Августа – не збереглася – є лише на фото.
Четверте – спостережливість знадобилась як інколи, з тексту виокремила слова та провела паралелі відносно змістового наповнення. Прапор Монако – кольори – білий і червоний – прапор Польщі – білий і червоний – Польська брама.
П'яте – виявилось найлегшим з усіх завдань, можливо тому що історію про Кушнірську вежу, а точніше її Вітряну браму і російського царя Петра І знають усі і не важко здогадатись про що йде мова. Головне зрозуміти зміст суцільно написаного завдання.
Шосте – було найцікавішим, змусило пригадати абетку і наче кодувальник відгадувала, які ж літери приховані за цифрами-порядковими номерами. Отож, усі хто прагне потренувати мізки і ноги та жадає цікавих емоцій та вражень, не прогавте наступний квест!
Підготувала: Галина Комарніцька
Дивіться також: |