Вс, 24.09.2023, 16:19
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Квест

Квест до Дня Андрія!!!!
Для усіх любителів цікавих пригод, екстримальних відчуттів, інтелектуальної кмітливості, незабутніх вражень, миттєвих рішень пропонуємо пограти у "КВЕСТ на Андрія!!!"


Реєстрація: Для цього вам потрібно зареєструватися на сайті та у коментарях написати про ваше бажання приймати участь (достатньо) навіть поставити "+"! Якщо у вас вже є команда, то написати її назву! Коментарі будуть відкриті після перевірки адміністратором сайту!

Суть квесту: Гра полягатиме у вирішенні завдань-загадок, на різних об'єктах у місті, на яких будуть заховані коди, які вам потрібно знайти та відправити смс, щоб отримати наступне завдання, частину завдань вам прийдеться виконати із вказівкою нашого агента та перевіркою ним правильності. Команда, яка виконає найшвидше усі завдання буде переможцем даного квесту!

Завдання-загадки будуть спрямовані на історичні знання, орієнтування по місту, комунікабельність, загальну ерудованість, де треба буде проявити логічне мислення, кмітливість, винахідливість, не стандартний підхід, спостережливість 

Що потрібно мати: фотоапарат, ліхтарик (якщо настане темрява, залежатиме від швидкості вирішення), карта міста (не обов'язково), вихід до інтернету або штабіста (людина, що допомагає вам сидячи за інтернетом) - при затримці вирішення завдання, гроші на всякий запас, необхідна канцелярія, олівець, ручка...

Призовий фонд буде формуватися із вступних внесків команд-учасниць для трійки призерів, спонсорськими призами, та невеличким презентом для команд учасниць, що не потрапили до числа переможців від Сайту "Вічний Кам'нець", частина коштів також піде на розробку гри!

Стартовий внесок з команди складатиме 75 грн, у команді приймає участь до 7 чоловік!

Час старту - 14 грудня (субота) 2013р. (о 12.00)

Місце зустрічі - площа перед ратушою (Старе місто)

Організатор гри:  Дмитро Бойко!

Консультант по оргпитанням:  Сергій Єрмаков
Технічна підтримка онлайн-стеження: Ігор Шевчук

Чекаємо на ВАС!!! Слідкуйте за оновленнями у цій статті!!!
______________________________________

Вітаємо перші підтверджені команди:
1. Kam-in
2. Evrika
3. Forbidden Finders

4. ...


________________________________________

Перейти до онлайн-стеження за квестом (клік на оці)
Дивіться також:

Категорія: Квест | Додав: KamPod (04.12.2013)
Переглядів: 1639 | Коментарі: 26 | Теги: Вічний Кам'янець, Андрій, Квест на Андрія, квест | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 251 2 »
1 KamPod   (04.12.2013 19:49) [Материал]
На нагородженні "Хто знає де?" МакСмак висловлював бажання до організації чогось подібного. Можливо б вони посприяли якимось чином

2 KamPod   (04.12.2013 20:16) [Материал]
Діма молодець, це вже другий серйозний квест за останній час від нього. Перший напевно усі чули - "Шукай дівчину з рудим волоссям", цей як я розумію буде ще кращим бо досвід як то кажуть не проп'єш ))
Є пропозиція і для цього квесту придумати якусь неординарну назву щоб була на вустах?

3 KamPod   (04.12.2013 20:28) [Материал]
Про подільські звичаї на Андрія
_____________________
Особливим розмаїттям вирізнялись ворожіння, приурочені до дня Андрія. Один з цікавих прийомів любовної магії - "засівання конопель" (іноді замість конопель використовувався льон або мак). У найглухішому кутку двору (біля криниці або дровітні) дівчина в темряві засівала жменю насіння. Потім, зігнувшись так, щоб її спідниця чи фартух торкалися землі, дівчина кілька разів обходила засіяне місце, "волочачи коноплі". Всі ці дії супроводжувались приказкою:

Андрію, Андрію!
Я на тебе льон (коноплю) сію,
А запаскою волочу,
Бо я заміж хочу.
Дай же, Боже, знати,
З ким весілля грати.

На всій території Поділля була поширена андріївська гра "кусати калиту". Калитою називали великий корж, обмазаний медом або підсолоджений цукром, який на нитці чіпляли до хатнього сволока. Учасники гри по черзі під'їжджали до цього коржа на кочерзі, вдаючи вершників. Завдання полягало в тому, щоб підстрибнути і відкусити шматок калити, не засміявшись і не випустивши з рук кочергу. Той, кому це вдавалося, мав начебто щасливо одружитися у наступному році. Усім іншим, за умовами гри, спеціально призначений "писар" обмащував обличчя сажею.

Здебільшого андріївські ворожіння були суто дівочими.

На Поділлі широко побутував спосіб ворожіння з "балабушками" - маленькими булочками. Тісто для них замішували на "непочатій" воді, яку кожна дівчина мала принести у роті з річки або колодця. Знаючи про це, парубки нерідко влаштовували засідки, смішили і лякали дівчат, змушуючи їх кілька разів повертатися за водою. Кількість "балабушок" відповідала кількості дівчат, присутніх на вечорницях. Намастивши салом, їх викладали на ослоні або на підлозі так, щоб кожна дівчина бачила свою. Після цього до хати заводили пса, якого навмисне не годували. Дівчина, чию "балабушку" пес з'їдав першою, раніше всіх мала вийти заміж. Залишені псом хлібці означали, що їх власниці в наступному році не мали шансів на одруження.

Перспективи майбутнього шлюбу дівчата намагались визначити, рахуючи дрова у оберемку (парне число - хороша прикмета), рахуючи кілля на певному відрізку плоту або тину, виливаючи віск чи пускаючи половинки горіхів із запаленими свічками на воду, зазираючи опівночі в дзеркало, кладучи на ніч під голову пояс, за допомогою обручок, "віщих" сновидінь тощо.

Існували спеціальні ворожіння, що мали на меті розпізнати професію майбутнього чоловіка, довідатись, кому належатиме главенство в сім'ї.

4 Dimboy   (06.12.2013 19:58) [Материал]
Щось тихо тут зовсім ??? Невже ніхто не хоче пограти? Я хочу!
Тому ставлю +!

5 mazurik   (07.12.2013 00:36) [Материал]
І я хочу пограти"+"

6 Kam-in   (07.12.2013 06:35) [Материал]
"+"

7 Diuice   (07.12.2013 17:16) [Материал]
Привіт. З якого віку можна приймати участь у квесті. Хочу вперше спробувати. +

8 KamPod   (07.12.2013 17:45) [Материал]
Привіт, хоч я і не головний у організації цього квесту, але не думаю що є якесь обмеження на вік. А те що є бажання то це вже пів діла cool

11 Dimboy   (08.12.2013 19:24) [Материал]
Участь віком не обмежена, головне, щоб було бажання грати!!!! Для малечі буде трохи складно, а із середнього шкільного і далі цілком підійде! Головне знати трішки щось про місто, або в кого це можна запитати, і вправно орієнтуватися по місту!!! (Із попередніх  були діти, що приймали участь разом із батьками, а в нещодавньому наймолодшим було 14, найстаршим за 50!)

9 KamPod   (07.12.2013 19:51) [Материал]
Обговорюється можливість проведення онлайн-стеження за перебігом квесту у день його проведення.
На сайті у цій темі (або і на головній сторінці) буде поміщена візуальна таблиця проходження, на якій будуть з'являтись відповідні відмітки з зазначеним часом проходження кожного етапу
Так що якщо все вдасться то буде можливість порівнювати хід своєї команди з іншими на різних етапах.

10 Ecojama   (08.12.2013 16:21) [Материал]
буду*

12 Dimboy   (08.12.2013 20:39) [Материал]
Поки починають зявлятися перші команди, ще є час зареєструватися і для інших!!! Але не зволікайте залишилося 5 днів!

13 KamPod   (10.12.2013 11:49) [Материал]
Ось така приблизно планується таблиця онлайн стеження - див. ТУТ

Вечором поділюсь ще деякими аспектами організації квесту ;)

14 KamPod   (11.12.2013 01:36) [Материал]
Привідкрию завісу в організації проходження квесту, так як я посвящонний і буду приймати участь лише як організатор разом з Дмитром Бойком.
Так от:
1. Дмитро підготував ряд завдань, з яких частину ми разом відсіяли, як такі в яких сумнівались чи вони вам сподобаються.

2. Залишили... скажімо так: не набагато більше десятка завдань, але...

3. По складу завдання різні за характером виконання і за принципом проходження. Є завдання на знаходження одного об'єкта, є завдання на знаходження групи однотипних об'єктів, а ще є... не буду відкривати всіх карт, хай буде сюрпризом

4. Завдання поділені на етапи, кожен з яких закінчується або зустріччю з Агентом в визначеному місці, або відправкою СМС з подальшими вказівками через СМС-відповідь (поки що цей момент обдумується).

5. Усе робиться для того щоб зменшити шлях пересування учасників до мінімуму. Скажим так - по моїм підрахункам має бути до 10 км, а якщо пощастить то можливо і в 5-6 км вкластись.


Поки що всі озвучені ідеї. Якщо є запитання пишіть.

15 Forbidden Finders   (11.12.2013 02:17) [Материал]
+
Команда "Forbidden Finders"

16 KamPod   (11.12.2013 02:48) [Материал]
Вітаємо третю команду з реєстрацією

17 KamPod   (11.12.2013 03:01) [Материал]
Голосування у групі квесту в соцмережі дало наступний висновок:
Квест буде проведено у суботу 14 грудня 2013 року. Старт о 12.00.
Усі зареєстровані команди узгодили цю дату і час.
Місце буде вказано додатково після узгодження організаційних питань

18 KamPod   (13.12.2013 01:45) [Материал]
Вирішено проводити збори на площі перед ратушою, тому усі команди їх вболівальників запрошуємо туди у суботу 14 грудня о 12.00, де спочатку буде проведено інструктаж по проходженню квесту і будуть видані перші вказівки.

19 KamPod   (13.12.2013 01:47) [Материал]
Хто ще не встиг зареєструватись ласкаво просимо.
Хто не може знайти команди, а знаю такі є - об'єднуйтесь bear
А поки що вітаю усіх з днем Андрія, а всіх Андріїв - з днем Ангела ura

20 KamPod   (13.12.2013 23:48) [Материал]
Сторінку онлайн-стеження підготовлено до завтрашнього старту. У основній публікації вище додано посилання у вигляді ока. Також можна перейти ТУТ

21 KamPod   (14.12.2013 18:47) [Материал]
Уже є перші фінішери, про що свідчить онлайн-стеження. Про деталі розповість організатор квесту і автор завдань - Дмитро Бойко (Dimboy)

22 Dimboy   (15.12.2013 01:58) [Материал]
Так але трішки згодом! А зараз дякую! Командам, організаторам, спонсорам!!!

23 Dimboy   (15.12.2013 14:21) [Материал]
І Ще також подяка фотографу Галині Комарніцькій!!! Ну, а трійка призерів вийшла така!

1. Kam-in
2. Forbidden Finders
3. Evrika

Окрема подяка команді На колесах, що також приймали участь, але поза конкурсом!

1-20 21-21
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2023Створити безкоштовний сайт на uCoz