Пт, 29.03.2024, 09:42
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Спорт

Олімпійські звитяги Ріо-2016 спортсменів Хмельниччини
На літні олімпійські ігри, які проходили з 5 по 21 в Ріо де Жанейро, Україна відправила 205 спортсменів у 27 видах спорту. Уже відшуміли олімпійські пристрасті і уже не поліпшисться антирекорд у 11 медалей (в т.ч. 2 золотих, 5 срібних, 4 бронзових). Під час олімпійських ігр ми слідкували за виступами спортсменів, які мають у своїй олімпійській анкеті позначку, що вони представляють "Хмельницьку область", або за тими, які навчаються, або навчались у Кам'янці-Подільському (див. "Хмельниччина і Кам'янець на Олімпійських іграх в Ріо (Бразилія)"), а таких назбиралось 17, які представляли країну у 9 видах спорту. Приємно, що і вони долучились до кування перемог, якими пишається наша держава.

СТРІЛЬБА ВИСТРІЛИЛА ПЕРШОЮ (СРІБЛО)

Коли в перші дні олімпіади надії на медалі руйнувались одна за одною на четвертий день нарешті дочекались. Медаль прийшла звідти, де прогнози на медаль були не найнадійніші - у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10м. Срібло тоді здобув студент Кам'янець-Подільського КПНУ ім.Огієнко Сергій Куліш
У фіналі Україну представляло двоє учасників, крім Сергія ще Олег Царьков. Після перших пострілів лідерство захопив Сергій Куліш і деякий час навіть нарощував свою перевагу. Однак у другій половині фіналу суперники почали надолужувати і вже здавалось, що наш спортсмен залишиться без медалі. У боротьбі боротьбі за 3-4 місце знадобилась перестрілка проти індуса Абігнава Бінди, який був менш влучним і вилетів. У пострілах за 2-3 місце Сергій надолужував відставання від росіянина Андрія Масленнікова. Краща влучність зоставила росіянина на третій сходинці. А от відіграти відставання від олімпійського чемпіона 2012 року, італійця Ніколо Кампріані йому не вдалось. Тож заслужене друге місце виборене в справжній боротьбі.

 
Змагався Сергій Куліш ще в двох видах: 
- У змаганнях з кульової стрільби з гвинтівки лежачи, 50м Сергій був не таким влучним і не зміг подолати кваліфікацію, посівши 32 місце з сумою 620.5 (для останнього прохідного, 8-ме місця знадобилось 624.8)
- У кваліфікації зі стрільби з гвинтівки на 50м з 3-х положень Сергій Куліш посів 14 місце з результатом 1171-54х. Цього, як виявилося, було недостатньо для виходу у фінальну стадію змагань. Останні, що потрапили до фіналу набрали лиш трішки більше - 1174-62x 

ФЕХТУВАННЯ ВИПРАВДАЛО СПОДІВАННЯ (СРІБЛО)

Команда шаблісток України після успіхів на попередніх оліпмпіадах подавала великі надії на медаль і навіть сподівання на найвищі нагороди. У складі четвірки не останню роль відігравала випускниця КПНУ ім.Огієнка Аліна Комащук. У четвертий день змагань Аліну в індивідувальних змаганнях на стадії 1/16 фіналу зупинила уславлена українська шаблістка, лідер команди Ольга Харлан, яка в підсумку здобула для України бронзу в цьому виді. 
У восьмий день змагань відбувались командні змагання і тут обидвоє українок, разом з О.Кравацькою, О.Вороніною, зуміла у чвертьфіналі переграти команду Кореї (45-40), у півфіналі - команду Італії (45-42). Але у фіналі наші дівчата не змогли протистояти росіянкам програвши 30-45. Це срібло на той час було третім у скарбничці України, і четвертою медаллю загалом.

 
 
ВЕСЛУВАННЯ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (БРОНЗА, ДВА 4-Х і 5-ТЕ МІСЦЯ)

Участь у веслуванні України на цій олімпіаді взагалі можна назвати успішною, адже маємо дві медалі (1 золота і 1 бронзова). У анкетах трьох спортсменів значилось, що вони представляють Хмельницьку область і усі вони виступили дуже достойна і навіть є причетність до однієї з медалей, точніше до бронзової медалі, яку у 15 день олімпіади здобув Дмитро Янчук, який представляв на олімпіаді Хмельницьку і Полтавську області. Екіпаж Дмитро Янчук і Тарас Міщук вибороли бронзові нагороди у веслуванні каное-двійок на 1000м на Олімпійських іграх у Ріо. Хлопці спочатку впевнено пройшли  кваліфікацію, де вони у своєму запливі фінішували другими з часом 3:35.284, потім у півфіналі вони з часом 3:38.384, перемогли у своєму півфіналі, де боротьби як такої практично не було, бо у фінал проходило одразу три човни. А от у напруженному фіналі А наша двійка на старті програвали одразу чотирьом екіпажам, ближче до середини вони віддіграли одну позицію, а на фініші вирвали бажане третє місце, показавши результат - 3:45.949.

 
За крок від медалі двічі зупинялась ще одна представниця Хмельницької області Інна Грищун. У 10-11 дні олімпіади у змаганнях байдарок-двійок на 500м Анастасія Тодорова та Інна Грищун в 1/2 фіналуфінішували другими у своєму заїзді з часом 1:43.363. Але у фіналі фінішували четвертими з часом 1:45.868. 
У 14-15 дні олімпіади уже у складі української жіночої байдарки-четвірки (Марія Повх, Світлана Ахадова, Анастасія Тодорова, Інна Грищун), яка у кваліфікації показали 2 результат у своєму заїзді - 1:31.727. У своєму півфіналі також припливли другими - 1:35.512. А от у фіналі у гострій боротьбі почали відігрувати місце за місцем і здавалось би от от доберуться до п'єдесталу, але дистанція виявилась недостатньо довгою і наша команда фінішувала на 4 місці з результатом 1:16.925, зупинившись за крок від нагороди.
 

Ще один спортсмен, у якого в анкеті написано "представляє Полтавську і Хмельницьку обл.", Павло Алтухов у півфіналі веслування на каное на 1000м на показав другий час у своєму заїзді - 3:58.574. Фінал склався складним для Павла і в результаті він посів 5 місце, показавши у фіналі результат 4:01.587

У ВАЖКІЙ АТЛЕТИЦІ КРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ АЛЕ БЕЗ МЕДАЛІ (5-ТЕ і 6-ТЕ МІСЦЯ)

Важка атлетика медалей для України не принесла. Кращими результатами стали два п'ятих місця і одне з них належить студенту Кам'янець-Подільського національного університету ім.Огієнка Олександру Пелешенку.
У ваговій категорії - 85кг у ривку українцю підкорилась 175 кг, а у поштовху – 210 кг, тож загальна сума у двох вправах становить 385 кг. 210кг у поштовху є особистим рекордом Олександра і рекордом України. 
Події відбувались драматично. Олександр у ривку в особливому стилі, емоційно підняв усі три свої спроби 170, 173, 175кг. Впевнені підйоми з криками і поцілунки штанги після вдалих підйомів привернули увагу до нього і його вихід в Бразилії вітали гучними оваціями. Після ривку Олександр був на третьому місці, ще й при том, що один з фаворитів китаєць Тін Тао, лише в третій спробі, невпевнео підняв вагу на 3гк більшу. Надії жевріли. 
У поштовху багато важкоатлетів не могли справитись з заявленою вагою з першої спроби, а один з конкурентів Пелешенка казах Усманов і згаданий вище китаєць, взагалі двічі не могли підняти вагу. Друга спроба для Олександра була вдала, але на більше його не вистачило, а всі, хто підняли більшу вагу, в результаті опинились вище. 

У цьому виді у ваговій категорії 94кг. виступав ще Дмитро Чумак, який представляв Хмельницьку область. У фіналі Дмитрові з самого початку не зовсім заладилось. Вагу 174 у ривку він підняв лише з другої спроби, а 177кг у третій не зміг. Так само у поштовху вага 213кг підкорилась лише з другого разу, а 220 так і залишилась нездоланою. В результаті з сумою 387кг Дмитро посів шосте місце. До п'єдесталу йому не вистачило 5кг. 

ГІМНАСТИКА ВСЕЛЯЄ НАДІЇ І КАРБУЄ ІМЕНА (5-ТЕ І ДВА 8-Х МІСЦЬ)

Студент Кам'янець-Подільського Ігор Радівілов першим із списку спортсменів Хмельниччини (див. ТУТ) дебютував на олімпіаді уже на другий день олімпіади. У це день він у складі команди України відібрався у фінальну частину командних змагань, а в індивідуальних вправах також став фіналістом в опорному стрибку - тут у нього четверте місце в кваліфікації, та, як стало відомо пізніше, у вправах на кільцях, де він посів 9 місце і став запасним на фінал, що спрацювало через травми одразу двох гімнастів, які були вище. У кількох інших видах, в яких відбирався - справи гірше. 

У 9-й день олімпіади у фіналі командних змагань наша команда не змогла достойно конкурувати через рецидив старої травми кисті Максима Семянківа, який пропускав свої вправи. В результаті українці завершили змагання 8-ми.

У десятий день олімпіади відбулись фінали, в яких приймав участь Ігор. Спочатку у вправах на кільцях він з результатом 15.466 посів 5 місце. Надії були на його коронний опорний стрибок, в якому Радівілов уже мав бронзу минулої олімпіади. Проте невигідна стартова позиція (стрибав 2-м) і спокуса отримати іменний стрибок (див. ТУТ), спонукала Ігоря на ризик. У  першій спробі гімнаст виконував надскладний стрибок з трьома обертами. Хоча виконати бездоганно його не вийшло, проте приземлення на ноги було зафіксовано і поставлено оцінку за виконання - 14.933, а це значить, що відтепер у спортивній гімнастиці такий стрибок буде називатись ім'ям Ігоря - The Radivilov. Нажаль цього було замало, щоб на щось претендувати і в результаті було зафіксоване 8-ме місце

 

ЛЕГКОАТЛЕТИ ПОБОРОЛИСЬ

Серед легкоатлетів мабуть найкращого успіху добилась студентка КПНУ ім.Огієнка Марина Бех, яка єдиною з трьох українок, пробилась у фінал стрибків у довжину. У фіналі Марина не зробила жодного результативного стрибка допустившись трьох заступів. Як потім пояснила сама спортсменка, вона вирішила ризикувати до кінця, так як уже мала досвід стрибка заради результату, який в результаті нічого не давав. В будь-якому разі наша спортсменка посіла останнє 12 місце в фіналі, що теж не погано. До слова, якщо б Марина стрибнула свій кращий стрибок з кваліфікації - 6.55, то все одно залишилась би на останньому місці, так що ризикувати справді потрібно було. 

Ще одна представниця КПНУ ім.Огієнка Наталія Лупу під час кваліфікації фінішувала в своєму забігу другою з часом 1:59.91 і напряму кваліфікувалась до півфіналу з бігу на 800м. У півфіналі Наталя трималась дуже непогано і здається уже виходила на фінішну атаку, очевидно сил не вистачило і підкінець Наталія сильно здала показавши час 2:02.10 і загальне 22 місце.

Представниця Хмельницької області Наталія Легонькова змагалась у марафоні. Всього приймало участь 157 учасників з яких 24 не добігли до фінішу. Наша Наталія з самого початку була в середині списку, далі трохи здавала позиції, трохи підтягувала, а в підсумку свої 42км вона подолала на 87 місці з часом 2:46:08.

 

У БОРОТЬБІ БОРОТЬБИ НЕ ВИЙШЛО

У контактних видах на олімпійських іграх приймало участь: в дзюдо троє представників КПНУ ім.Огієнка - Георгій Зантарая, Ньябалі Кеджау та Світлана Ярьомка; в вільній боротьбі - ще двоє спортсменок представляли Хмельницьку обл.: Аліна Махиня та Алла Черкасова.
Найбільші сподівання у дзюдо були на Георгія Зантараю, але він програв у першому ж своєму поєдинку на третій день олімпіади. Його почин пізніше повторили Ньябалі Кеджау та Світлана Ярьомка.
У боротьбі непогані шанси відводились Аліні Махині, проте вона двічі не скористалась шансом - програла і стартовий поєдинок майбутній чемпіонці, а потім і свій перший втішний бій. Алла Черкасова також поступилась у першому ж бою.

   

ПОЗА ОЛІМПІАДОЮ

Не була помічена на олімпіаді Тетяна Рябченко, яка в офіційному списку НОК України значилась як представник у велоспорті від Житомирської і Хмельницької областей. Варто зазначити, що в попередньому списку, оприлюдненому на сайті НОК Тетяна значилась як запасна, мабуть запасною вона і залишилась. Не відомо також чому ніде не фігурував анонсований у згаданому попередньому списку НОК (у остаточному його вже не було) як представних Хмельницької області у вільній боротьбі Хоцянівський Олександр. Серед оголошених Кам'янець-Подільським національним університетом студентів і випуснкинів, які мали брати участь у олімпіаді не дорахувались ще двох - представника спортивної гімнастики Іллі Єгорова і вільної боротьби Тетяни Кіт, які значились запасними. 

Більше фото наших спортсменів дивіться ТУТ


© Єрмаков Сергій


Дивіться також:

Категорія: Спорт | Додав: KamPod (22.08.2016) | Автор: Єрмаков Сергій
Переглядів: 1254 | Коментарі: 6 | Теги: бех, Пелешенко, Янчук, Куліш, Комащук, Радівілов, Ріо-2016, Зантарая, олімпійські ігри, Грищун | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
1 KamPod   (23.08.2016 13:08) [Материал]
От як пояснили відсутність медалі, а два четвертих місця наші байдарочниці, серед яких і одна представниця Хм.обл. Інна Грищун

НАШУ КОМАНДУ РОЗВАЛИЛИ: УКРАЇНСЬКІ ОЛІМПІЙЦІ РОЗНЕСЛИ КРИТИКОЮ ВІТЧИЗНЯНЕ МІНСПОРТУ

Ахадова, Грищун та Тодорова розповіли, чому не зуміли виграти медалі на іграх в Ріо. Українські байдарочниці Світлана Ахадова, Інні Грищун та Анастасія Тодорова, які виступали на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро, розкритикували вітчизняне Міністерство спорту. На відео, яке виклав на своєму каналі в YouTube прес-аташе футбольної збірної України Олександр Гливинський, дівчата розповідають, як напередодні Ігр в Ріо чомусь звільнили тренера їхньої четвірки Олексія Семикіна, а замість загрібної Марії Кічасової, з якою вони виступали успішно, поставили загрібну Марію Повх, котра з ними взагалі не тренувалася.


Джерело: сайт ТСН

0
2 RD   (23.08.2016 17:26) [Материал]
Як співається в одній пісні: Мы все разрушим, а затем... ,  а затем мы новый мир построем.  Але щось нового міра не відать пока. Спортсмени виступили як могли, дивно тільки чому в них бажання виговоритись зявилось тільки після олімпіади.  Залишається тільки сподіватись. що люди які при керівництві держави таки звертатимуть увагу на спорт. і через 4 роки у нас буде кращий результат в медальному заліку

0
3 KamPod   (23.08.2016 20:34) [Материал]
Я так зрозумів, що до олімпіади вони боялись що їх недопустять до ігр і повісять на них сліди допінгу, а зараз, після того як вони на олімпіаді багато разів проходили допінг-проби їх в цьому уже ніхто не зможе звинуватити чи щось підтасувати, от і виплеснули. Я розумію їх аргументацію про четвірку, де їм замість перевіреної подруги підкинули сумнівного, на їх погляд, бійця. А от що заважало показати результат в двійці? Невже те що тренера не взяли стало для них таким ударом? Он Чебан сам все без тренера розрулив і золото привіз )

0
4 KamPod   (24.08.2016 14:06) [Материал]
Знайшов пояснення тренера збірної України з дзюдо про поразку Георгія Зантараї в першому ж поєдинку




Джерело: http://xsport.ua/judo_s...._204937

0
5 KamPod   (27.08.2016 11:01) [Материал]
Вітання від Хмельницького обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту

0
6 KamPod   (08.09.2016 18:54) [Материал]
Комісія з питань нагородження при міській раді розглянула подання колективу К-ПНУ імені Івана Огієнка про нагородження відзнакою міської ради «Честь і шана» чотирьох студентів і випускників факультету фізичної культури.

Зокрема, йдеться про неодноразову чемпіонку України з фехтування Аліну Комащук, котра 2015 року на Європейських іграх в Баку виборола золоту медаль, цього ж року стала срібною призеркою на Чемпіонаті світу, а 2016-го на Іграх XXXI Олімпіади виборола золоту медаль. 

Також мова іде про неодноразового чемпіона України, чемпіона Європи з важкої атлетики, який проводився в Норвегії 2016 року, Олександра Пєлєшенка. Найголовнішим досягненням у його спортивній кар’єрі є участь в Іграх XXXI Олімпіади, де посів 4 місце й установив новий рекорд України. 

Великі спортивні здобутки має і володар срібної медалі I Європейських ігор, срібної та бронзової нагороди XXVIII Всесвітньої універсіади, срібної медалі Чемпіонату Європи гімнаст Ігор Радівілов. 2012 року він став бронзовим призером Ігор XXX Олімпіади в Лондоні, 2016-го – фіналістом Ігор XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. 

Неможливо не відзначити й Сергія Куліша. 2012 року був учасником Ігор XXX Олімпіади в Лондоні. 2013-го виборов бронзову медаль фіналу Кубка Світу з кульової стрільби. 2016-го на Іграх XXXI Олімпіади виборов першу срібну медаль для України. 

Тож комісія рекомендуватиме на сесії міської ради 14 серпня присвоїти дану відзнаку цим чотирьом студентам і випускникам університету за високі спортивні досягнення, вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту та популяризацію міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях.Крім того, на розгляд сесії буде винесено питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» Михайлу Аносову (посмертно) за активну громадянську позицію щодо розбудови та створення вільної і незалежної України та визначення Кам’янця-Подільського як історичного міста державного значення.

Джерело: http://kam-pod.gov.ua/novini....iantsia

Имя *:
Email:
Код *:
Категорії розділу
Проекти активного дозвілля [196]
Туризм [142]
Знахідки О.Будзея [600]
Творчість [31]
Історія [36]
Персоналії [33]
Легенди [32]
Культура і Мистецтво [66]
Суспільство [103]
Релігія [11]
Спорт [51]
Природа і екологія [14]
Бібліотека [51]
Анонс [14]
Про свята, змагання, урочистості та інші події у місті
Цікаво знати [26]
Різне [10]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz