Ср, 22.05.2024, 00:05
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Фотополювання

Тематичне фотополювання "Літературний Кам'янець"

Тематичне фотополювання "Літературний Кам'янець"

Після деякої паузи раді оголосити про початок чергової гри-квесту, яку розроблено на нашому сайті. Ми назвали її фотополюванням, оскільки невід'ємним атрибутом участі буде засіб фотографування (фотоапарат, моб.телефон), а відгадками будуть ваші фотографії об'єктів, загаданих нашим ведучим (єгерем). Таким чином, полюємо за знімками міста, які ховаються за хитрими загадками. Цього разу, як і минулого (див. тут), завдання знову готуватиме відомий краєзнавець і журналіст міста Олег Васильович Будзей.
Узяти участь можуть усі охочі, для цього необхідно:
1. відшукати, що ховається за завданням (відповіддю до завдань є якийсь об’єкт міста);
2. піти і сфотографуватись на фоні відгадки;
3. відіслати фото на електронну пошту budzej@i.ua;
4. чекати підсумок свого фотополювання наприкінці ігрового дня (з 20:00 до 20:00);
5. чекати наступне завдання або, у разі промаху, можна ще раз спробувати вполювати здобич

Перше завдання чекайте   11 січня 2017 року
 (старт ігрового дня орієнтовно о 20:00)
 

Завдання 1: Мов журавель

Вартість: 30 тугриків, звір: качка

Термін полювання: три дні (до 20:00 14 січня)

Відповіді надсилайте на електронну пошту budzej@i.ua

Відповідь: У сонеті Михайла Драй-Хмари «Кам’янець», написаному 1930 року, є такі рядки: «Довкола Смотрич, наче кінь на корді, а в центрі мінарет, мов журавель, що нерухомо став серед осель, замріявшись у голубому фйорді». Тому правильна відповідь: мінарет.

Відповіді: Олексій Янчук Валерія Ухіна Сергій Єрмаков Ігор Шевчук Галина Комарніцька Дмитро Бойко Єлизавета Гордєєва Володимир Кроль Олена Грубляк Олена Панчишина

Завдання 2: Фундаторові столиці (на перехресті геніїв)

Вартість: 70 тугриків, звір: кабан

Термін полювання: три дні (до 20:00 16 січня)
Відповіді надсилайте на електронну пошту budzej@i.ua

Відповідь: Меморіальна дошка Микиті Годованцеві, який зробив Кам'янець столицею байки, на перехресті вулиць Шевченка та Пушкінської.

Відповіді: Олена Панчишина Володимир Кроль Олексій Янчук Сергій Єрмаков Галина Комарніцька Дмитро Бойко Єлизавета Гордєєва-мимо Валерія Ухіна-мимо Єлизавета Гордєєва Ігор Шевчук

Завдання 3: 24 шибки

Вартість: 100 тугриків, звір: ведмідь.

Термін полювання: три дні (до 20:00 18 січня)

Відповіді надсилайте на електронну пошту budzej@i.ua

Відповідь: «Вікна в цьому домі на спіднім пльондрі (поверсі) бог-зна колишні, в двадцять чотири шибки, і рамці, хоч лубові, поперегнивали. Іноді тут, як в казані кипить, клекоче, і співи йдуть і сварки, і так крик та буркіт; а іноді — як у пустці, лиш вітер гуде». Так український письменник Анатолій Свидницький у романі «Люборацькі» описав будинок Подільської духовної семінарії в Старому місті Кам’янця-Подільського. У семінарії майбутній письменник навчався в 1851—1856 роках. Нині це Галерея мистецтв на вулиці П’ятницькій, 11.

Відповіді:      +  

Завдання 4: Отаманові гоп-компанії

Вартість: 45 тугриків, звір: заєць

Термін полювання: три дні (до 20:00 20 січня)
Відповіді надсилайте на електронну пошту budzej@i.ua

Відповідь: Меморіальна дошка українській поетесі Наталі Омелянівні Кащук (1937—1991), встановлена на будинку спеціалізованої школи-інтернату І—ІІІ ступенів «Славутинка». Після війни тут розміщувалася п’ята дівоча школа, яку закінчила майбутня письменниця. Вона очолювала піонерську організацію школи, займалася (від 1949 року) в Палаці піонерів в історичному гуртку, який вела Тамара Сис. Пізніше Тамара Андріївна згадувала про Наталю Кащук: «Це чорнооке непосидюче дівчисько, здібне на всілякі вигадки, стало загальновизнаним отаманом усієї облатаної  гоп-компанії».


Відповіді:       -мимо    

Завдання 5: Сюди Некрасов прислав свою найвідомішу книжку

Вартість: 65 тугриків, звір: козуля

Термін полювання: чотири дні (до 20:00 22 січня)

Відповіді надсилайте на електронну пошту budzej@i.ua

Відповідь: Дванадцята школа в селиці цукрового заводу. 1979 року піонерська дружина школи зав'язала листування з письменником Андрієм Сергійовичем Некрасовим (1907–?). У січні 1980 письменник надіслав школярам свою книгу «Пригоди капітана Врунгеля» з дарчим написом.

Відповіді:    -мимо  

Додаткове завдання 1: Довга «кава з молоком»

Вартість: 90 тугриків, звір: ведмідь

Термін полювання: три дні (до 20:00 24 січня)

Відповіді надсилайте на електронну пошту: budzej@i.ua

Відповідь: "Незмінне захоплення викликає каньйон, який чудово проглядається з Новопланівського мосту. Каньйон визнано одним із семи чудес Кам’янця. Про нього із захопленням відгукуються поети, як, наприклад, кам’янецька поетеса Інна Єкимова: «А мій каньйон, як кава з молоком» (З путівника Олега Будзея "Мандрівка Кам'янцем", сторінка 15).

Відповіді:   -мимо   -мимо  -мимо
Додаткове завдання 2: Петрушка тут училася

Вартість: 70 тугриків, звір: кабан

Термін полювання: три дні (до 20:00 26 січня)

Відповіді надсилайте на електронну пошту: budzej@i.ua

Відповідь: Один із корпусів Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв на Польських фільварках: будинок № 5 Круглого провулку. До війни тут розміщувалася третя школа, в якій навчалася майбутня письменниця Ольга Мак, дівоче прізвище якої — Петрова — спонукало її товаришів по навчанню називати дівчинку Петрушкою.

Відповіді:     
 

Детальні правила

1. вартість завдання залежно від складності (максимум 100 тугриків*) 
Для збільшення видовищності фотополювання передбачено умовну прив'язку до тварини згідно схеми: 

Тобто якщо ведучий оцінив фото на 30 балів то полюєм на качку, якщо на 60 то на козулю, якщо на 80 то на кабана 

2. термін проведення полювання - зазвичай 3-5 ігрових днів** 
Додатково: 
- можливе суміщення завдань (запуск наступного до завершення терміну попереднього); 
- єгер не може давати кілька завдань за один день; 
- можливе застосування бліц-завдань, які мають статус одного завдання; 
- термін полювання встановлений ведучим може бути продовжений на прохання учасників. 

* "тугрик" - умовна валюта фотополювання, введена лише для оцінки досягнень учасників і не має ніякої прив'язки до реальних грошей 
** "ігровий день" - поняття введено для того, щоб не потрібно було очікувати результатів полювань за день до півночі. На даний момент початком/завершенням "ігрових днів" оголошено 20.00. Тобто оголошення хто влучив, а хто ні в ігровий день буде відбуватись після 20.00. На прохання учасників, які не встигають завершити полювання, ігровий день може бути продовжено, але не довше ніж до 24.00 тієї ж доби. 

3. Розгадування фотозагадок 
Кожен учасник (надалі - фотомисливець) надсилає єгерю результати своїх відгадок (надалі - полювань) на електронну пошту вказану в головній темі (для данного полювання - budzej@i.ua). 
На надісланій єгерю фотографії повинно бути сам обєкт і учасник, без втручання графічних редакторів(може бути перевірено, або затребувано інформацію exif). Це може бути фото біля об'єкту і на фоні нього де це можливо. 
Головна вимога: Знімок має підтверджувати вашу присутність на місці зйомки. Якщо у кадр потрапляє декілька об'єктів, необхідно письмово уточнити, який з них Ви мали на увазі. 

Допускаються наступні варіанти надсилання фото: 
1. Фото безпосередньо перед об'єктом, який було загадано (рекомендується) 

2. Фото з впізнаваною частиною вашого тіла (обличчя чи його частина) 

3. Снайперський постріл - якщо об'єкт далеко але в зоні видимості то допускається сфотографуватись на його фоні, при цьому при надсиланні листа  рекомендується словами прописати в що саме цілитесь 
 
У підтвердження, що ваш постріл зараховано вам буде присилатись повідомлення типу: "Ваша відповідь прийнята. Очікуйте закінчення ігрового дня"***

*** в зв'язку з тим що це важко автоматизувати, то він носить лише рекомендаційний характер, усе буде залежати від часу і технічних можливостей єгеря.

У кінці ігрового дня у цій темі з'являться результати полювання за день. У разі правильної відповіді фотомисливець отримує зарахування здобичі (далі трофей). Якщо відповідь не правильна, можна буде спробувати ще раз до закінчення терміну фотополювання по даному завданні. У кого більше трофеїв буде в кінці, той і переміг. При рівній кількості трофеїв рахуємо зароблені тугрики. При рівності і другого критерію - перемагає той, хто прийняв участь у більшій кількості фотополювань (тобто завдань), далі - у кого більше пострілів (знімків надісланих єгерю) 

4. Критерії оцінювання: 
1. Кількість трофеїв (кількість правильно розгаданих фотозагадок) - чим більше тим краще 
2. Кількість тугриків (кількість зароблених тугриків) - чим більше тим краще 
3. Кількість полювань (кількість фотозавдань в яких мисливець прийняв участь) - чим більше тим краще 
4. Кількість пострілів (кількість ндісланих фото) - чим більше тим краще 

5. Стратегія гри 
4.1. Єгерські набої 
Кожному мисливцю на старті видається кількість набоїв, що відповідає кількості завдань (для данного полювання 7 набоїв на 7 завдань). Якщо стартові набої закінчуються, то кожен учасник може взяти необмежену кількість набоїв у єгеря (єгерські набої), але за кожен з них буде відраховано по 10 тугриків. 
Тобто щоб пройти без штрафів треба усі фотки відгадати з першого разу. Якщо пропустив перше полювання то збережений патрон можна використати на помилку наприклад в другому завданні. 
А далі просто - одна надіслана фотка = один постріл (або один патрон) 
А далі - кожен сам вирішує як йому полювавти - бути обережним і ризикувати схибити чи перестраховуватись і витрачати додаткові патрони. 

4.2. Дефіцитність здобичі 
За кожен день спізнення від появлення у єгеря першої дичини, ціна на 10 тугриків падає, адже і в реалі товар дефіцитний тільки як з'являється на ринку, а далі інтерес до нього падає. 
__________ 
Цих два пункти дають змогу виробляти власну стратегію гри. 
- Можна за одну прогулянку сфотографувати і надіслати єгерю кілька фото одночасно, витративши кілька набоїв але зменшивши шанс на похибку і тим самим на уникнувши подешевшання здобичі від затримки на один день. Але тут потрібно буде врахувати що при недостачі набоїв, за понаднормові потрібно буде відрахувати по 10 тугриків 
- Можна ризикнути і відіслати одну фото і в випадку влучності буде максимальний зиск, але якщо буде мимо, то за наступну спробу в наступний ігровий день буде враховано і додатковий постріл і добова уцінка здобичі.

Обговорення правил - ТУТ

Як це було минулі рази:
Фотополювання (пілотне) - єгер Kobzar
Фотополювання "Футквест" - єгер KamPod
Тематичне фотополювання "Слідами публікацій О.Будзея" - єгер rabbit
Серпневе фотополювання (подвійний удар) - єгер Kobzar  і єгер KamPod
Фотополювання!!! Свято наближається!!! - єгер Dimboy
Фотополювання від Олега Будзея - єгер OlegBДивіться також:

Категорія: Фотополювання | Додав: OlegB (05.01.2017)
Переглядів: 2245 | Коментарі: 161 | Теги: Будзей, Олег Будзей, фотополювання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1601 2 3 4 5 6 »
0
1 KamPod   (06.01.2017 00:30) [Материал]
Цього разу домовились трішки жорсткішими зробити правила до фотографій, якщо раніше допускались у кадрі жести або папірець з написом, то зараз залишили тільки варіанти, на яких можна впізнати людину. Ці варіанти описані і проілюстровані в темі фотополювання

0
2 KamPod   (10.01.2017 12:23) [Материал]
Завтра вечором очікується початок сезону полювання на пушного звіря, чи на пернатих, побачимо. Дякуємо адмінам сайту міської ради за анонс http://kam-pod.gov.ua/novini....uvannia

0
3 Dimboy   (10.01.2017 17:36) [Материал]
якщо газета пропустить то можливо ще зявиться анонс і в Подолянині... або сам автор зробить замітку?!

0
4 OlegB   (11.01.2017 20:09) [Материал]
Перше завдання є! Успіхів у полюванні на качку-журавля! Маєте рівно три доби.

0
5 KamPod   (11.01.2017 20:23) [Материал]
Нагадаю, що, згідно правил:
- усі відповіді надіслані впродовж ігрового дня (в даному випадку до 20:00 завтрашнього дня) будуть оцінені повною ціною 30 тугриків. Після цього наступний ігровий день за качку буде нараховано на 10 тугриків менше, і т.д.

- за один раз можна надсилати скільки завгодно варіантів відповідей (фото з різними об'єктами), однак слід пам'ятати, що кожен патрон понад норму (норма - 1 патрон на одного звіра) буде вартувати 10 тугриків

- головним критерієм визначення переможця є кількість правильних відповідей, тому навіть якщо ви зайдете в підсумку в мінуси по тугрикам але все вполюєте, все одно будете вище того, хто не вполював бодай однієї здобичі, хоча інші питання щьолкав з першого разу.

0
6 KamPod   (11.01.2017 20:25) [Материал]
Качка небагатослівна вийшла, що ускладнює пошук відповіді. 
Завдання на перший погляд таке, що версій може бути багато, а впевненим на 100% бути не можна ні в якій. Відчуваю що може бути така ж ситуація як і в минулому фотополюванні на качці.
Подивимось що з того вийде, а поки ідей немає.

0
7 Znania   (11.01.2017 22:25) [Материал]
Дуже багацько версій)) Зараз шукатиму обгррунтування і гайда на пошуки))

0
8 KamPod   (11.01.2017 22:36) [Материал]
А я ще за Гугл не брався, але щось трохи міркував. Є три версії: одна пов'язана тільки зі здатністю журавлів літати і дуже малоймовірна, друга заснована на переносному значенні слова і теж малоймовірна, третя - чисто інтуїтивна і поки що без підтверджень, але вроді виглядає як можлива

0
9 Dimboy   (12.01.2017 10:59) [Материал]
Цікава качка, є одна версія, але перед цим була ще одна! (Тобто дуже класно, що є такий формат цікавої гри, 5-10 хв можна відволіктись і пограти пошукати відповіді... і не здаватися, а щось гарне ще більше дізнатись про місто!!!!) а ввечері є гарний привід і прогулятись,!!!! Тому грайте і вигравайте!!!! Усім цікавої і пізнавальної гри!

0
10 KamPod   (12.01.2017 11:02) [Материал]
Пошуки у Гуглі привели ще до кількох варіантів, деякі з них були притягнуті за вуха, але одна вроді непогано підходить. Сьогодні один раз пальну, а там побачимо.

0
11 OlegB   (12.01.2017 12:14) [Материал]
Є перша відповідь. Тож полювання почалося!

0
12 OlegB   (12.01.2017 14:39) [Материал]
Надійшла і друга відповідь.

0
13 OlegB   (12.01.2017 14:46) [Материал]
Після неї через 8 хвилин не забарилася й третя

0
14 KamPod   (12.01.2017 14:56) [Материал]
Моя друга або третя по ідеї, бо коли прийшов з полювання то інформація про першу вже була. Взагалі полювання вийшло цікавим. Було шість варіантів відповідей, п'ять з яких я сфотографував, а ще до одної не пішов бо вважав не дуже конкурентною. Потім по ходу полювання з'явилась ще одна ідея, тож пострілів таки було шість. Не усі варіанти розцінюю однаково, тож враховуючи правила, ризикну поекономити сьогодні набої і відіслав лише одну, найбільш правдоподібну, і, чи не єдину, яка має нормальне обгрунтування, відповідь.
Буду сподіватись що інші не знадобляться, але в будь-якому разі в кінці розповім про свої пошуки.

0
15 OlegB   (12.01.2017 16:06) [Материал]
Пролунав четвертий постріл.

0
16 OlegB   (12.01.2017 18:30) [Материал]
П'ятий мисливець вийшов на стежку полювання.

0
17 KamPod   (12.01.2017 20:00) [Материал]
Цікаво чи всі влучили. І чи не прийдеться мені повторно стріляти.

0
18 OlegB   (12.01.2017 20:40) [Материал]
11січня (з 20:00) — 12 січня (до 20:00). За першу добу полювання на качку правильні відповіді на перше завдання дали шестеро:
11:51— Олексій Янчук,
14:31— Валерія Ухіна,
14:39— Сергій Єрмаков,
15:45— Ігор Шевчук,
18:18— Галина Комарніцька,
20:03 (надіслано о 19:59) — Дмитро Бойко.
Неправильних відповідей не було.

0
19 KamPod   (12.01.2017 20:45) [Материал]
Ура!!! Радий що влучно встрелив

0
20 OlegB   (12.01.2017 20:49) [Материал]
Крім тебе, ще п'ять таких влучних є. І це поки що була тільки качка.

0
24 KamPod   (12.01.2017 22:22) [Материал]
Конкуренція це кльово. Можливо комусь і легким видалось завдання, але мені не дуже, тому й зрадів. Можливо тому що тривалий час пробував без інтернету вирішити, але й з інтернетом вийшло не одразу, а прийшлось трішки повозитись. Зараз уже стає зрозумілим чому такі умови на таке завдання.
В будь-якому разі на минулу качку я, якщо не помиляюсь, чотири постріли зробив перед тим як вполювати, а тут вдалось одразу. Прогрес ). Тоді інші звірі легше мені впольовувались і було підсумкове друге місце. Як буде цього разу побачимо.

0
21 gordeeva2001   (12.01.2017 20:57) [Материал]
Я теж надіслала, але спізнилась на 10 хвилин....поки добралася до вай-фая, але я бігла)))добре що темно... нічого. Вже як є. Можливо іншим разом вийде раніше

0
22 OlegB   (12.01.2017 21:34) [Материал]
О 21:22 надійшла правильна відповідь від Єлизавети Гордєєвої. Їй теж буде зараховано повну суму за впольовану першого дня качку.

0
23 gordeeva2001   (12.01.2017 21:38) [Материал]
А відправляла о 20:10... гммм

0
26 KamPod   (12.01.2017 22:25) [Материал]
Мабуть вай-фай "пережовував". Добре що взагалі дійшло  bear

0
25 KamPod   (12.01.2017 22:24) [Материал]
Справедливе рішення, тим більше, що у властивостях фото можна побачити час зйомки і там, мабуть, на багато раніше 20:00.

1-20 21-40 41-60 61-80 81-100 101-107
Имя *:
Email:
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz