Сб, 24.07.2021, 11:56
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Хто знає де?

10-й сезон "Хто знає де?" звітує

10-й ювілейний сезон хоч і розпочинався зі скрипом, проте кінцівка видалась на "ура". Боротьба точилась неабияка на різних фронтах і особливо гостро за 1-4 місця в Лізі Чемпіонів, де четверо учасників до останнього зберігали шанси не лише на те щоб піднятись, а й на те, щоб перемогти; а також за 2-5 місця у основній сітці, де також різниця була мінімальною. Тим не менше останній десяток вніс свої коррективи і розставив учасників по відповідним місцям.

Сезон тривав з часу додання першої фотографії на сайт (23 березня 2015) і завершився після оцінення останньої фотографії (17 червня 2015), а вже 24 червня було оголошено про зустріч, яка уже п'ятий сезон поспіль проходить у прес-центрі міськвиконкому

Зустріч розпочалась з того, що всі присутні на зустрічі переможці попередніх сезонів поділились враженнями про те, як вони йшли до перемоги у своїх сезонах і що для них дало "Хто знає де?". Як поділився враженням присутній на зустрічі Олександр Березюк ці виступи були надзвичайно натхненні, чемпіони розповідали з захопленням, що привертало особливу увагу як до їх досягнень, так і до вікторини загалом.

       
Переможці попередніх сезонів діляться враженнями про свої перемоги: 1 сез. - Олена Грубляк, 2 сез. - Дмитро Бойко, 3 сез. - Руслан Добровольський, 4 сез. - Володимир Кроль, 5 сез. - Сергій Єрмаков, 7 сез. - В'ячеслав Семенович, 8 сез. - Андрій Тилячий, 9 сез. - Галина Комарніцька

Підсумки по основній сітці

Особливістю боротьби у основній сіцті цього сезону було:

- з самого початку лідерство захопив Денис Левчук (resident) який уже до середини сезону мав такий відрив, що мабуть ніхто не сумнівався у тому, що він зможе довести діло до логічного завершення.

- учасник, що посів 9 місце повинен був розгадати для цього аж 22 фотографії, що свідчить про високу конкуренцію

- складність останнього десятка складняків зумовила, те, що в ньому зуміли розгадати бодай одну фотографію лише 5 чоловік - декому з них це дозволило піднятись у призери.

Спонсорами у ювілейному сезоні були ті ж, що і раніше підтримували наш захід:

  • - міська рада і міський голова М.Симашкевич
  • - піццерія "МакСмак" (Кулько В.В.)
  • - видавництво "Медобори-2006" (Мошак М.І.)
  • - видавництво "Абетка" (Сисин Я.І.)
  • - державний історичний музей-заповідник (Карпова Т.М.)
  • - розважальний клуб "GO"
  • - краєзнавець і журналіст Олег Будзей

Отож призи були різнопланові і достойні.


1 місце - Денис Левчук (resident) - 71,5 балів, 81 фото

Денис від першого до останнього десятка показував фантастичні результати продемонструвавши що може боротись не лише у основній сітці, а й у Лізі Чемпіонів. Він переміг у шести десятках і ще в двох поділив перше місце, Крім того, як виявилось результат residentа по кількості розгаданих фотографій виявився рекордним для основної сітки за всю 10-сезонну історію "Хто знає де?"


Альона Леонідівна вітає переможця 10-го сезону призом від міської ради

Переможець отримав спец-приз від міської ради, що складався з книжки "Кам'янець крізь віки" і пакету додаткових подарунків, який йому вручила голова департаменту гуманітарної політики Альона Ленонідівна Кузема. Також отримав нову книгу про Гагенмейстра ("Абетка"), про яку на зустрічі розповів сам видавець Ярослав Сисин. Від нашого кулінарного спонсора "МакСмак" переможець отримав піццу, яку він зможе отримати в будь-який зручний для нього час. Ну і від розважального спонсора отримав право на годину розваг в ігровому залі клубу "GO"

Ну і звичайно ж основною відзнакою перемоги стали оригінальний значок і диплом від сайту організатора "Вічний Кам'янець"

А ще для переможця влаштували теплий прийом від усіх присутніх переможців попередніх сезонів, які прийняли його у свою сім'ю, у число найкращих знавців міста Кам'янця-Подільського. Яких тепер уже налічується 10


Чемпіони попередніх сезонів вітають Дениса Левчука у своїй сім'ї

2 місце - Валерія і Варавара Ухіни (Валерія) - 35,5 балів, 47 фото 

Учасниця Валерія, яка уже колись піднімалась на п'єдестал пошани (див. 5 сезон), цього разу їй допомагала донька Варвара і з самого початку вони взялись за справу з усією серйозністю. Щоправда уже на останньому десятку Валерія ризикувала опинитись взагалі поза трійкою кращих, проте розгадані за кілька годин до завершення вікторини "сходи" біля Татарисок, допомогли їй набрати саме такий результат, який по мінімуму необхідний був для перемоги. Друге місце визначилось лише по другому критерію (кількість розгаданих фото), адже перший критерій - набрані бали - у неї був такий же як і у третього місця.

3 місце - Єлизавета Гордєєва (gordeeva2001) - 35,5 балів, 38 фото 

Дуже приємно, що кожен сезон у нас з'являється не тільки новий чемпіон, а й абсолютно нові учасники. Цей сезон був особливо багатий на вдалі дебюти. Так з тих, кого ми раніше не знали, відкриттям сезону можна назвати показавших чудові результати qwertyuiop, Yurii, vitaliy86, Chepel, та найбільшим відкриттям, звісно ж, є наша призерка gordeeva2001, яка дуже якісно провела початок вікторини (1 і 2 десятки) і її кінцівку, була навіть на другому місці, але поступилась зовсім трішки. Тим не менше результат Лізи виявився найкращим серед дебютантів і ввійшов в трійку кращих по основній сітці загалом.

4 місце - Юрій Ленніков (Yurii) - 33,5 балів, 47 фото

Юрій за годину до завершення сезону був на третьому місці, але влучна розгадка Валерії, як зазначалось вивело її з 4-го місця одразу на 2-ге відсунувши Юрія відповідно на 4-те. Але він заслужив потрапити у наш звіт, хоча б тому, що був одним з кращих у другій половині сезону (десятки з 6-го по 10-й), за підсумками якої він посів друге місце і став кращим, серед непризерів другої половини, за що і отримав обіцяний додатковий приз

Звісно ж заслуговують уваги і інші учасники, адже і далі розриви зовсім невеликі, але для цього потрібно, мабуть, відводити окрему рубрику, а так, у нашому звіті обмежимось лише підсумковою таблицею.


Підсумкова таблиця по основній сітці


Підсумки по Лізі Чемпіонів

За 10 сезонів, вікторина дійшла вже до такого рівня, коли її чемпіонів, уже досить, щоб і між ними точилась неабияка боротьба. Деякі чемпіони з перших сезоні демонструють екстрависокий клас (наприклад Олена Грубляк і Дмитро Бойко), деякі підтягнули свій рівень до такого, що вже дають конкуренцію колись здавалось недосяжним чемпіонам (це продемонстрували В'ячеслав Семенович та Галина Комарніцька в цьому сезоні і Руслан Добровольський в минулому). Отож усе було як ніколи гаряче і боротьба за місця з 1 по 4 між lapa (чемпіон 1 сезону), Dimboy (2 сез.), leonsem777 (7 сез,) і Znania (9 сез.) точилась  до останнього. Десятий десяток складняків мав все розставити на свої місця і якщо б хтось з них на цьому десятку взагалі схибив, то шансів догнати бодай когось з четвірки майже не було б, але усі боролись, усі старались, усі розгадували і в результаті з міліметровими розривами фінішували.

1 місце - Дмитро Бойко (Dimboy) - якість - 77,2%, кількість - 86,6%

Дмитро виступав мабуть не так, як би йому самому хотілось. Першу половину вікторини він завершив на 2-му місці у Лізі Чемпіонів, але по якісному показнику його перегнав і лідер основної сітки resident. У другій половині теж не все ладилось. Були фотографії, де Дмитро або недопояснив, або взагалі забув написати відповідь, проте останній десяток став для нього тим моментом істини, яким він скористався на всі сто. Розгадані висяки і складняки в останній день зробили дмитра не просто переможцем Ліги Чемпіонів, а й Абсолютним переможцем 10-го сезону "Хто знає де?".


8-й за рахунком значок-медаль для Дімбоя. На цей раз медаль Абсолютного чемпіона

2 місце - Олена Грубляк (lapa)  - якість - 74,6%, кількість - 84,6%

Після двохсезонної перерви Олена в цьому сезонц взялась за вікторину всерйоз і результат не забарився, адже вона була лідером вікторини після перших 5 десятків. Друга половина теж була достойна, проте суперники підтискали і, більше того, були моменти на останньому десятку, коли lapa могла і нижче спуститись, проте того що вона розгадало було достатньо, щоб не спуститись нижче 2-го місця. Було б і перше, якби не "подвиги" Дмитра в останній день розгадувань.


Перша чемпіонка вікторини "Хто знає де?" на "вічному" Олена Грубляк цей раз друга у Лізі

3 місце - В'ячеслав Семенович (leonsem777) - якість - 73,3%, кількість - 84,6%

В'ячеслав після минулого сезону давав досить скромний прогноз свого місця у ювілейному сезоні, проте побачивши що "то ли ещё будет" і лідери не так вже й відриваються (точніше він може не давати їм відриватись) у нього розігрався апетит і боротьба розгорілась ще запекліше. Бували моменти, коли В'ячеслав навіть виходив у лідери, проте Дмитро і Олена встигали вставити своє вагоме слово і не підпускали В'ячеслава. Тим не менше своє почесне 3-є місце він відстояв і це при тому, що його всю дорогу підпирала Галина, яка тільки й чекала коли він оступиться


В'ячеслав Семенович здивував результатом усіх. У нього третє в Лізі, а могло б бути...

4 місце - Галина Комарніцька (Znania) - якість - 69,7%, кількість - 82,8%

Не згадати про 4-те місце просто неможливо, адже воно в цьому сезоні достойне перемог в деяких інших сезонах. Переможниця минулого сезону вирішила не розкачуватись і одразу рванула в бій. Протистояння з В'ячеславом тільки підштовхувало до нових пошуків і поліпшення свого показника. В результаті Галина час від часу мала можливість зійти на п'єдестал, але завжди на проміжних підсумках її обходили. От і в остаточних підсумках вона з дерев'яною медаллю - на самому обідному четвертому місці. 


Галина Комарніцька продемонструвала супергру гідну трьох призерів вище, проте хтось мав залишитись поза трійкою


Розподіл місць у Лізі Чемпіонів


Крім офіційних підсумків усіх чекав ще сюрприз від постійного дописувача сайту, ведучого фотополювань і автора "Кам'янецького календаря" Олега Васильовича Будзея, який підготував спецприз для найтитулованіших учасників за всю історію вікторини.

Такими учасниками стали:

Дмитро Бойко - чемпіон 2 сезону, абсолютний чемпіон 5, 8 ,10 сезонів, всього 8 подіумів - отримав збірник наукових праць

Олена Грубляк - чемпіон 1 сезону, абсолютний чемпіон 3 і 7 сезонів, всього 6 подіумів - отримала альманах "Фенікс"


Крім того під час зустрічі сюрпризи чекали і організатора вікторини Сергія Єрмакова, який з рук голови департаменту гуманітарної політики Альони Леонідівни Куземи отримав грамоту виконавчого комітету міської ради "за активну громадську позицію та популяризацію туристичних принад міста Кам'янця-Подільського".

А ще Сергій отримав приз від новоспеченого чемпіона Дениса Левчука - власноручно ним вирізблений з дерева старовинний герб міста з дарчим підписом "З Ювілеєм! вікторини ХЗД від переможця 10 сезону" - можливо колись це буде один з чільних експонатів музею "Хто знає де?".

Більше фотографій з зустрічі ТУТ


Неофіційна частина зустрічі

Традиційно вже після офіційних підсумків і свято для переможців продовжується у "місці зустрічі справжніх друзів" - саме так хтознаєдешники називають піццерію МакСмак. Там на учасників чекало смачне частування від нашого спонсора. Кожен хто прийшов отримав по шматку піцци, а також на усю команду з двох десятків святкувальників було виділено добряча таця салату і пачка чаю. Тож частування, спілкування, ігри зробили завершення вечора незабутнім і по домашньому теплим.Дивіться також:

Категорія: Хто знає де? | Додав: KamPod (28.06.2015)
Переглядів: 692 | Коментарі: 14 | Теги: бойко, Кузема, Левчук, Хто знає де?, Нагородження, 10 сезон | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 14
1
1 lapa   (29.06.2015 23:15) [Материал]
Гарний вийшов сезон! Учасники - супер, дуже достойні і сильні тому було цікаво.
Тепер відпустка, особливо КамПоду, вітаю!
Ще мені дуже сподобались нагороди, оригінальне рішення з монеткою.

0
2 KamPod   (29.06.2015 23:26) [Материал]
Дякую, Лєна friend
Відпустка до вересня з вікториною у всіх, але можливо ми б літом щось активнодозвільне затіяли б. Діма щось про квест починав вести мову вкінці зустрічі, а можна і про фотополювання наприклад подумати.

0
3 KamPod   (29.06.2015 23:29) [Материал]
А про модель медальки, то як я і казав - ідея "кулі Атласа" на якій "можна і 10 помістити" була озвучена від Дімбоя. Далі уже майстрував за цим маршрутом.
От тепер цікаво, як Діма оцінює втілення його ідеї

0
4 KamPod   (30.06.2015 09:13) [Материал]
Хочу висловити величезну подяку, тим хто допомагали мені у проведенні вікторини і сприяли у проведенні зустрічі. Хто пам'ятає, то на початку я взагалі ставив під сумнів проведення ювілейного сезону навесні через брак фотографій у мене, але ваша підтримка і фотографії переконали мене у тому що сезону бути. Приємно, що як я зазначав на зустрічі цього разу я не найбільше додав фотографій, тож міг в задоволення пограти і сам на рівні з іншими лігочемпіонівцями.

А найбільше фотозавдань підкинула lapa - 22, а це означає, що в середньому у кожному десятку було 2, а то й більше фотографії. Докласти до цього ще й період її адміністрування вікторини, що теж вносить певні незручності в розгадування і виходить що Олена взагалі може вважатись повноправним співорганізатором 10-го сезону.

18 фотографій Dimboy, теж були супердоречні. Після минулосезонних ускладнених фоток від Діми, цей раз в деяких десятках його не дуже складні фотографії підтримували активність учасників і дозволяли підтримувати рівень участі в районі більш-менш оптимальних 15 чоловік.

Чемпіонка минулого сезону Znania цього разу теж активно включилась в додавання фотографій, взявши на себе 13 фотографій для сезону.

Ну і звісно ж не можна не відзначити leonsema777, який додав 9 фотографій, при тому, що раніше через брак підручної фототехніки дуже рідко це робив. Цей раз було надзвичайно цікаво, що ж цей невтомний пішохідний шукач 10 сезону запропонує.

Детальна статистика по доданим за сезон фотографіям була подана у підсумках другої половини сезону, проте можна стверджувати, що без вищеперечислених людей сезон було б провести важко, чи принаймні зробити його завдання такими різноплановими і багатогранними як воно було. Тож дякую усім перечисленим і неперечисленим тут, хто підключався до цієї справи bear

0
5 KamPod   (30.06.2015 09:56) [Материал]
Також подяка нашим спонсорам, про яких уже згадувалось вище у публікації. Радує що вони не забувають відвідувати і наші зустрічі. Були раді вітати

Альону Леонідівну Кузему - голову департаменту гуманітарної політики К-П. міської ради, що представляла місцеву владу на зустрічі, яка надала нам і місце для проведення і призи для переможців, та ще й відзнаку мені як організатору  :)

Анастасію Борейко з клубу "GO", який уже вдруге дарує нашим переможцям розважальну годину у своїх стінах (як було вперше див. тут)

Віктора Васильовича Кулько який є одним з перших наших меценатів і підтримує нашу вікторину ще з 7-го сезону, як вже згадувалось і після прес-центру дозволив нам продовжити посиденьки у піццерії МакСмак,

Олега Васильовича Будзея, про якого я навіть говорив під час зустрічі, що він не лише найактивніший учасник нашого сайту і ведучий кількох заходів, а й цього разу виступив у ролі спонсора підготувавши призи для найтитулованіших хтознаєдешників


Ярослава Івановича Сисина, який хоча уже й не вперше спонсорує нашу вікторину, але цього разу особисто був присутній вперше і навіть презентував додаткові призи у призовий фонд наступного сезону.
Ось ці книжки:

Про першу книжечку ми вже писали на сайті друга поки що менш відома, але обидві вони дістануться комусь із учасників 11 сезону clap

0
6 KamPod   (30.06.2015 10:08) [Материал]
Подяка від мене також гостям, які відгукнулись на запрошення відвідали наш захід, а це активіст і журналіст Андрій Павловський, фотографи Юрій Савін і Петро Ігнатьєв, активіст Віктор Шкварський - дуже приємно було бачити знайомі лиця на зустрічі. Може хто був кого не знаю, то вже справа наживна на майбутні сезони
Петро Ігнатьєв ще й справу зробив - пофотографував наш захід і  розмістив у альбомі в себе на фейсбуці, а там є і оригінальні фотки - от він ТУТ


Ну і подяка фотографам Юрію Леннікову і Галині Комарніцькій фотографії яких стали ілюстраціями основної статті і дають тверду уяву про те, що ж у нас відбувалось у той день за розширеним альбомом на сторінці Вічного ВК

1
7 Dimboy   (30.06.2015 20:21) [Материал]
Подяка за такий складний і насичений сезон із справжньою інтригою... було важко, але будь-які перешкоди можна подолати!!!! Головне вірити в себе і не здаватись!!!! Що я і зробив!!!! Гарні призи, гарні враження, гарний сезон і підсумки, я знав, що сезон точно відбудеться так і вийшло! Усім ДЯКУЮ!!! Запрошуйте більше друзів, граємо разом, вивчаємо пізнаємо своє місто, - Унікальну перлину Поділля, Квітку на Камені!!!!

0
8 KamPod   (30.06.2015 20:47) [Материал]
Гарні слова від Абсолютного чемпіона сезону  ok

0
9 KamPod   (30.06.2015 21:05) [Материал]
А я ще всіх не перечислив кому хотів би подякувати. Зараз хочу згадати що допомогли мені з чудовим втіленням сувенірів для учасників. Так от про ідею для символа сезону на значку від Дмитра Бойка, а от втілити в життя магнітики і грамоти мені допомогли Ігор Шевчук (допоміг підготувати магніти) і Олександр Няньчук (допоміг з виготовленням дипломів). Дипломи і магніти цього разу як на мене достойні вийшли.

А ще окрема подяка усім лігочемпіонівцям що прийшли на зустріч. Те що були 8 з 9 минулосезонних переможців про щось таки свідчить (фото усіх є в публікації). Дякую усім що прийшли, та ще й взяли слово.
І взагалі усім-усім хто прийшов, хто грав, хто вболівав. Багато слів подяки я виляв, але це мабуть стан моєї душі після зустрічі бо все мені дуже сподобалось. І вікторина і зустріч пройшло для мене дуже легко, мабуть тому бо була підтримка, бо я був серед однодумців. Усім дякую

0
10 KamPod   (03.07.2015 18:50) [Материал]
У свіжому "Подолянині" більш ніж на півсторінки вийшла стаття Олега Васильовича Будзея про нашу зустріч і підсумки 10 сезону. Публікація мені особисто дуже сподобалась, усе що треба згадано і навіть пояснення чому в кого яке місце при рівній кількості фото чи балів лаконічні і зрозумілі, розміщено і ексклюзивні враження переможця вікторини Дениса Левчука. А ще сподобалось як проілюстровано. усе по ділу: фото переможців як основних так і у лізі чемпіонів, є і фото висяків які залишились на наступний сезон, а ще як і на зустрічі так і тут для мене був сюрприз що згадано про мою відзнаку від міськвиконкому.
Чудовий репортаж. Велика подяка Олегу Васильовичу respekt

0
11 resident   (03.07.2015 19:16) [Материал]
Ооо, всё завтра бегу за газетой)

0
12 resident   (04.07.2015 23:20) [Материал]
Спасибо Олегу Васильевичу за хорошую статью, и за публикацию моих слов...приятно!

0
13 resident   (05.07.2015 09:41) [Материал]
 Победители!, те кто получил приглашение в клуб GO, кто ещё не сходил, есть предложение организоваться и попасть туда вместе!!!

0
14 KamPod   (14.07.2015 18:02) [Материал]
Публікація з газети "Подолянин"

Публікація з газети "Вечірній Кам'янець"

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Паради 1 травня - 

Користувач на фейсбуці KamKam поділився

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (49


Більше коментарів
Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz