Вт, 18.06.2024, 07:53
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Фотополювання

Фотополювання!!! Свято наближається!!!
Усім хто заскучив за фотополюваннями - ласкаво просимо!!!! Перше завдання відкриється вже 18 грудня!!!! Тому прихопіть свої фоторушниці, перевірти свої набої-батарейки-перезарядки!!!! І гайда до лісу-міста полювати на здобич!!!! Вам буде видано по 7 кадрів/патронів/набоїв (кому як краще) правила залишаються не змінними! 

У перший день здобич/фотосвітлина/звірина вартує першочергового номіналу, а далі з кожним днем її ціна падає/дешевшає, час пошуків 3 доби!!!! Наступне завдання буде з'являтися за день до закриття попереднього! Решта кадрів/патронів, яка перевищить видані 7, будуть коштувати 10 одиниць валюти фотополювання!!! Два кінцевих завдання буде подане дуплетом!!!! Щоб під Новий рік вполювати одразу два трофея!!!! 

Одразу кажу, що ціна завдань буде різна, при чому для когось вона може бути легка, а вартувати значну суму, так і навпаки - щоб притензій не було!!!! Завдання будуть і прості і закручені, а той і перекручені!!!! І ще я цим не займався, тому, будь ласка, суворо не судіть!!!! Бажаю гарних знімків/трофеїв і вдалого полювання!!!!

Умови ви пам'ятаєте: має бути на світлині ваша присутність! Тобто ви отримали завдання, гуглите шукаєте, в різних пошуковиках, пробуєте різні варіанти - знаходите об'єкт, йдете до нього і фоткаєтесь так, щоб було видно вашу причетність і бігом відсилаєте на пошту єгерю dimamusic@inbox.ru (на дане полювання чергуватиму по лісі я - Дімбой)

А поки нагадаємо, що скільки вартує:

Полюємо на Зайця 40 балів (тривалість 18-21 грудня, до 20-00) 

1. Завдання (закрите):
Народився у листопаді, найбільшу активність у грудні проявляє, Батьківщина його дуже далеко, але час від часу він до нас прибуває, у своєму штабі засідає!!!

Відповідь: Резиденція Діда Мороза, готель 
«Reihkards» (Старе місто, вул. Старобульварна)

Шукати далеко не треба, навіть у нас на сайті є про це ось тут:
http://kampod.at.ua/board/anonsi_podij/novorichni_svjata_u_misti/5-1-0-53
Якщо минулого року резиденція Діда Мороза розташовувалась у Вірменській криниці, то цього року у готелі «Reihkards». Задзвонити туди зможе кожен бажаючий за номером 0984837112.
Про це навіть написала газета "Сегодня" (виявляється це найбільша резиденція і навіть відома за межами України)
http://www.segodnya.ua/life/people/nastoyashchiy-svyatoy-nikolay-zhivet-v-kamence-podolskom-482019.html

Полюємо на Вовка 60 балів
(Тривалість 20-23 грудня, до 20-00)
2. Завдання (закрите): Один із обєктів міста носить його імя, але догану він отримав зовсім не за це!

Відповідь: Готель "Україна", вул. Лесі Українки

Міркування: в першій частині наводиться обєкт, щоб зрозуміти хто це - Тонкочеєв, у другій частині фігурує слово догана, тобто, за щось він отримав догану - що і треба було шукати, а фразою "але догану він отримав зовсім не за це" - то ясно, що стадіон не потрібно фотографувати... (скажете субєктивно погоджуся... але читайте вгорі публікації - я вперше це проводжу тому суворо не судіть, і завдання можуть бути закручені і перекручені...)
http://tovtry.km.ua/en/history/statti/tonkocheev.html
згідно з проектом, який розробила проектна майстерня, будівництво нового готелю передбачалось триповерховим, з кафе на першому поверсі. Однак потреби міста в розміщенні гостей були значно більшими, ніж розміри такого готелю, який дозволялося споруджувати вищими інстанціями. Григорій Андрійович вирішив збудувати будівлю у чотири поверхи, використовуючи каміння з місцевого кар'єру в с. Пудлівці. Красень-готель "Україна" з однойменним рестораном було введено в експлуатацію 1958 року достроково... Керівництво області оцінило рішення Г. А. Тонкочеєва як перевищення своїх повноважень, за що йому ухвалою бюро обкому партії винесли догану.

Полюємо на "Хро хро хро" на Кабанчика 75 балів
(Тривалість 22-25 грудня)
3. Завдання (закрите):
Вважається, що у місті їх є дві, одна на півдні, друга - північніше, але ще є третя, яка знаходиться на 121 га?

Відповідь: Домініканський костел

Міркування: думаємо, що може бути на півдні, північніше - щось жіночого роду, і ще третя, яка у Старому місті, адже 121га це територія саме цього району...Хтось знає, хтось не знає, але в межах вул. Огієнка - Проспект є найвища точка, бібліотека поряд, також в районі Тутракану вона також найвища... одні місцеві кажуть то на одну, інші стверджують про другу... тому можна вважати ці точки у місті найвищими, що і підтверджують спеціальні карти онлайн... Тобто із цього ми мали зрозуміти, про що йде мова... ну а потім гуглити- Навища точка - Старе місто - і нам писалання подасть Домініканський костел - ось для прикладу одна із силок...
http://mapia.ua/ua/kamyanets-podilskyi/religiyni-ustanovy/dominikanskiy-kostol-sv-mikolaya--938902

Полюємо на косулю 55 балів
(Тривалість 24-27,09)
4. Завдання (закрите):
 Питання по четвертому завданню: це типу асоціативні картинки і склавши їх, треба зрозуміти про який об*єкт йде мова!

Відповідь: у картинках зашифровані наступні слова - золото, кінь, гунни (Атіла), легенда - Виходить: Легенда про Золотого коня.., повязана з гуннами - обєкт, що треба сфоткати - Гунські криниці, найвідоміше місце - фонтан!!!
Більше тут http://k-p.net.ua/legendu/zolotuy_kin.shtml

Полюємо на Ведмедика 90 балів
(Тривалість 26-29)
5. Завдання (закрите): 
Now  буває досить , а formerly це був просто , where   свою  у  !!!!

Відповід: Стадіон пед. універститету (або КПНУ ім. Огієнка)

Міркування: спочатку складаємо фразу: ЗАРАЗ ТУТ буває досить ЛЮДНО, а КОЛИСЬ це був просто ПУСТИР, де КОЗАКИ ПІДВИЩУВАЛИ свою МАЙСТЕРНІСТЬ у ВЕРХОВІЙ ЇЗДІ...

далі шукаємо в інтернеті, знаходимо таке посилання
http://www.tovtry.km.ua/en/history/statti/lesi_ukrainky.html звідки дізнаємось:

Стадіон університету займає цілий квартал, обмежений вулицями Лесі Українки, Огієнка, Пушкінською, Драгоманова. На цьому місці спочатку був пустир, де навчали верхової їзди козаків. Збудований тут стадіон (відкрито 5 червня 1928 р.) належав школі перепідготовки офіцерського складу прикордонних військ. 1953 р. школа перестала існувати. На неодноразові клопотання директора педінституту Івана ЗЕЛЕНЮКА 1955 р. стадіон передали на баланс інституту. У 1955-1956 pp. його реконструювали методом народної будови. Тоді жоден із педінститутів України не мав свого стадіону. Тож тут проходили змагання досить високого рівня: наприклад, спартакіади студентів педінститутів України - сьома (22-25 червня 1957 p.), дев'ята (1961 р.). Тут займалися найзнаменитіші випускники педінституту -Анатолій БОНДАРЧУК, Ігор ТУРЧИН.

P.S. Коли думав як зробити слово "ТУТ" знайшов саме таку стрілочку на фоні еліпсу, щоб це більше натякнуло вам про стадіон...

(Тривалість 28-31)
6.7.Завдання (закрите):
Полюємо на Коника 100 балів
6. 
48.685894, 26.580714 - під об'єктом, що має пряме відношення до Різдвяних свят буде завдання-папірець!!!

Відповідь: Єзуїтський колегіум (монастир) вул. Татарська 14а   

Міркування:        

Спочатку визначаємо координати, знаходимо вул. Шевченка - розуміємо, що будівля 1корп. ПДАТУ, або колиш. Духовна Семінарія - там відшуковуємо про об'єкт пов'язаний із Різдвом, а саме Дошка Леонтовичу (найвідоміший твір "Щедрик"), якщо цього не знаємо вводимо в гуглі і він видасть про Леонтовича (достатньо ПДАТУ різдво семінарія), потім знаходимо саме завдання - Цей народ пов’язаний із кольоровою баштою, згадується він на памятнику, де фігурує корона; а на честь іншого народу названа вулиця, біля обєкту якої розташовувалися кораблі пустельДумаємо далі... Які маємо кольорові башти Біла є у фортеці, але ще була і Чорна, від якої і йшов розв'язок - там причетний народ - турки, які і є на короні (пам. 7 культур), далі стоїть ";" щоб ви не подумали, що і другий народ також є на короні...отже повертаємось поки до турків - розуміємо, що кораблі пустель - це верблюди.... пробуємо гуглити... окрім верблюдів також були і коні, і об'єкт згадується у джерелах як конюшня (тут була 1 підказка, що назва полювання фігурує у завданні - тобто кінь, від нього коні - конюшні....), повернемось до іншого народу пов'язаний із вулицею, якщо подивитись на карту, то буде не дуже багато вулиць названих в честь народів... є Руська, Вірменська, але нам потрібна Татарська (2 підказка, згадувані народи почин. на 1 літеру) Отже, все складаємо і виходить... Турки, що захопили місто, під час чого була зруйнована Башта Чорна (там підірвали підвали... місцевий ...там і головний захисник...і то інша історія...) багато чого позмінювали і на місці Єзуїтського осередку влаштували конюшні, за суч. адресою це Татарська 14а

Інтернет нам дає таке... 
http://www.tovtry.com/en/history/statti/tureckij_porjadok_u_kamjanci.html
Величезний монастир єзуїтів, перетворений в конюшню, де утримувалось близько 20 верблюдів і кілька коней.

Полюємо на Качку 30 балів
7. Смотреть онлайн
 http://www.ex.ua/971511813462


Відповідь: https://vk.com/kampodatua?z=video47695535_167001139%2Fba19e2022f8945cd86

Міркування: 1 загадка - Дарованому коню, у зуби не заглядають... (звідси ключове - кінь, подарунки...)

2. загадка приклад 2000 + 14 = 2014 (приклад можна сходу догадатися адже число 14... і назва полювання "Свято наближається" і проводимо під Новий 2014 Рік!!!

Таким чином, тут можна вже здогадатись - кінь (Рік коня); 2014 - Градущий наступаючий рік; подарунки - свято-Нового року без ялинки не воно... отже випливає Ялинка, але саме, яка? звісно центральна, а може інша... тому ще дається 3 загадка, яка також могла бути окремою - по одній здогадатися... Тобто 2 пам'ятника - Ратуша та Турист, між Ними Красуня Височенна Ялиночка!


Ось такі були 7, сподіваюсь, черпально-пізнавальних завдань, у всіх були круті міркування, дуже класно... Іншими словами "полюваня з безлічу версій" можна охарактеризувати так...

Отже, полювання завершилось, подяка гравцям, а тепер залишається подякувати Спонсором: Видавницвто "Медобори 2006" та співробітники НІАЗу "Кам'янець" ну і звісно забрати призи, згодом ви про це дізнаєтесь...
Також дякую головному статисту лісу Сергію, який оформлював таблички...фінальний вигляд якої становить:Усіх з Новим Роком!!!!! Дякую за гру!!!! Водив по лісу Дмитро Бойко!!!!Дивіться також:

Категорія: Фотополювання | Додав: Dimboy (17.12.2013)
Переглядів: 2299 | Коментарі: 193 | Теги: фотополювання, фото, Вічний Кам'янець, здобич, трофей | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1931 2 3 4 5 »
1 KamPod   (17.12.2013 02:47) [Материал]
Тре діставати свій карабін

2 Dimboy   (19.12.2013 01:32) [Материал]
Поки мисливців не видно і не чути! Скажу тільки, що новачки розбираються із рушницями, холості випустили, і отримали по 7 кадрів набоїв!!!! Чекаємо до 20-00, після чого здобич буде дешевшати!!!

3 LeNka   (19.12.2013 03:28) [Материал]
Думки є, але от де знайти цей "штаб" покищо не придумала)

4 Znania   (19.12.2013 19:52) [Материал]
Завтра йду на полювання. Є певні думки... може поцілю.)))

5 Dimboy   (19.12.2013 23:02) [Материал]
Так радий повідомити в лісі стало гучно, і почалося полювання, чути вистріли, двоє хантерів здобувають трофеї, чи буде ще хтось, зачекаємо, оскільки було прохання трішки заждати до 24-00 маєте час!!!!

8 rabbit   (20.12.2013 23:43) [Материал]
Здається, що полювання відбувається в густому тумані: здаля чути голос єгеря і приглушені постріли, але ні мисливців ні трофеї не видно.

12 Dimboy   (21.12.2013 16:12) [Материал]
Ви очікуєте на табличку?? Вона думаю буде по завершенні 3 днів! А із повідомлення вище я вказав двоє хантерів здобувають трофеї по справжньому номіналу в 40 балів, а хто вони їм на пошту прийшло підтвердження!

59 Dimboy   (26.12.2013 12:51) [Материал]
Так, дійсно, не видно, ні мисливців, ні трофеїв.... why

6 Dimboy   (20.12.2013 20:39) [Материал]
Друге завдання вже є! Ігровий день до 20-00 наступного числа, далі дичина дешевшає!

7 Kobzar   (20.12.2013 21:54) [Материал]
А тим часом...


13 Dimboy   (21.12.2013 16:14) [Материал]
А тим часом також Віталіку передаємо привіт! Бачили у газеті! Вісник за цю Пятницю!!!!!!

9 KamPod   (21.12.2013 01:36) [Материал]
Є питання по формулюванню завдань:
Цитата
2. Завдання: Один із обєктів міста носить його імя, але догану він отримав зовсім не за це!

То ми шукаємо ТОГО що отримав догану? чи об'єкт який носить його ім'я? З формулювання і першого і другого запитань випливає що ми повинні шукати якихось людей чи персонажів :?

ПС. Якщо відповідь на моє запитання може служити підказкою, то я можу зачекати до завершення полювання по цьому завданню.

11 Dimboy   (21.12.2013 16:08) [Материал]
Не можу нічого сказати! Відштовхуйтесь від завдання, там все в ньому написано!!!!

10 Dimboy   (21.12.2013 16:00) [Материал]
Спочатку за вчорашній день зроблю підсумок! Отже: Ще два трофеї було здобуто вчора!!! Маємо вже 4 мисливців із здобутими трофеЯми, от тільки в когось вони вже здешевшені!!! Сьогодні 1 полювання закривається, тому хто ще не встиг, маєте можливість до 20-00!!! А вже і заодно на друге сходити!

14 Dimboy   (21.12.2013 22:09) [Материал]
Був постріл на друге завдання! rabbit - не вірно!

15 Dimboy   (21.12.2013 22:10) [Материал]
зачекає єгер до 24-00 І тоді Перше завдання закриється, а 2 подешевшає!!!

16 Dimboy   (21.12.2013 22:54) [Материал]
Не побачив ще одного мисливця, Znania -  поки не вірно

17 Znania   (21.12.2013 23:49) [Материал]
Перезаряджаю рушницю. Завтра йду знову полювати.)))

18 Dimboy   (22.12.2013 00:16) [Материал]
Пролунав ще один постріл і на жаль також не вдалий!

19 Dimboy   (22.12.2013 01:37) [Материал]
Першим був KamPod

Вже сутеніло і здобич приніс rabbit

По обіді наступного дня вже дешевшого зайчика доставив Екоджама

І ще один фотомисливець вполював сірого - наша нова учасниця Галя!

Ось із з вулиці

А ось із середини

23 KamPod   (22.12.2013 13:57) [Материал]
Галя молодець - взяла трофей в руки в прямому сенсі. Дідуля народжений в листопаді і активний у грудні вже не відвертиться ))
Фотка супер!!!

35 Znania   (23.12.2013 20:20) [Материал]
Вперше фотополюю, думала що здобич треба додому забрати.))) Але вирішила залишити його у резиденції.)))

36 KamPod   (23.12.2013 21:11) [Материал]
Якщо розібратись то в першому завданні мова йшла саме про цього чудіка, що біля тебе, а не про резиденцію. Тому, зважаючи на це, в тебе одної однозначно влучно. Іншим можна було б взагалі не зараховувати )

20 Dimboy   (22.12.2013 01:53) [Материал]
Третє завдання очікуйте після 11-00 години!!!

21 Dimboy   (22.12.2013 02:05) [Материал]
Результати після першого завдання!

Поки перше місце ділять два учасника і ще двоє посідають 3-тє!

22 Dimboy   (22.12.2013 11:55) [Материал]
Не встигли в лісі і звірі поснідати, як вже із самого ранку була доставлена здобич! Znania - вірно!

24 Dimboy   (22.12.2013 16:41) [Материал]
Маємо ще один трофей Взятий Екоджамою - вірно! Мисливці ніби зговорилися, причаїлися майже із одної засідки і навели свої грізні обєктиви на здобич))))

25 KamPod   (22.12.2013 18:48) [Материал]
По третьому завданню щось теж важко. Є одна версія, але там усі три об'єкти на 121 га знаходяться, значить схоже не воно, бо у завданні чітка вказівка що лише третя там. Будем думати далі

26 Dimboy   (22.12.2013 21:38) [Материал]
Діалог між двома хлопцями:

- Споримо, я поставлю пляшку всередині кімнати і вповзу до неї?
- Хм, не думаю, що тобі це вдасться!
- Тоді дивись, - сказав перший, і просто заповз до кімнати!
(Перший взяв і виграв спір, адже неї стосувалося {кімнати}, а другий думав про пляшку)

Із збірника кмітливих задачок...

28 KamPod   (22.12.2013 21:54) [Материал]
До чого це :?

31 Dimboy   (22.12.2013 23:55) [Материал]
АГА :? :? )) found found

1-20 21-40 41-60 61-80 81-100
Имя *:
Email:
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz