Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Бадмінтон

ІV Чемпіонат міста з бадмінтону завершився супер-фіналом і новим чемпіоном!

4-5 листопада відбувся чемпіонат міста серед жінок, дітей, змішаних пар, і кваліфікація для чоловіків, а 23 грудня - відбувся супер-фінал для найсильніших. Змагалось 8 учасників, двоє із них потрапили з відбору Андрій Шибко, який виграв кваліфікацію та Іван Поляруш, що добрався за квотою, а також 6 рейтингових гравців, із фіналістами попереднього року.

Змагання пройшли у захопливій та видовищній боротьбі... Часто учасники демонстрували відчайдушні дії, щоб врятувати волан, і таки здобути потрібні очки... деякі навіть грали попри травми, але до 4 найкращих потрапили знову ті, що були у минулому році. До речі для чоловіків в особистих змаганнях це був єдиний турнір у цьому році... У ході змагань було проведено обговорення створення місцевого осередку та федерації.

Учасники були розподілені на дві групи, попередня 4-ка розсіялась згідно занятого місця, а далі інша четвірка тягнула жереб до якої групи їм потрапити. Група "А" Вадим Мещишин, Дмитро Бойко, Іван Поляруш, Андрій Шибко. Групі "Б" - Олександр Матвєйцов, Віталій Круглецький, Сергій Єрмаков та Ігор Шевчук.

Результати: (тут буде таблиця змагань)

Як бачимо учасники, що посіли 1-ші місця у своїх групах поступились у півфіналах, і змагались за третю сходинку Дмитро Бойко - Олександр Матвєйцов. Гравці обмінялись перемогами перший гейм взяв Олександр, другий був за Дмитром. У вирішальному - боротьба зав'язалась спочатку 10-10, 12-12, - Сашко постійно відігрував "матч пойнт", але коли набрав 13 очко зумів одразу реалізувати свою подачу і зрештою перемогти 14-12. Таким чином, бронзового призера було визначено - цього разу Олександр Матвєйцов став третім (2015 року він був срібним призером), а Дмитро знову залишився на 4 сходинці.

Минулорічні переможці

У фіналі зустрілись дуже знайомі одне одному друзі по шкільному цеху - вчителі ЗОШ №7, для яких домашня арена стала успішною і вони розіграли чемпіонський матч. Вадим Мещишин попри травму тримав марку фаворита, і таки повів у рахунку. На що був не згідний Віталій Круглецький і відіграв другий гейм 11-8. Знову знадобився вирішальний гейм. Боротьба нервів і втома, позначилась на кінцівці, де важче звісно чемпіону захистити свій титул. Знову рахунок був 10-10, де краще кінцівку видав Віталій і врешт-решт здолав свого партнера. Історична перемога, адже маємо нового чемпіона - Віталія Круглецького, сьогодні був його день і він на це цілком заслужив! Вітаємо!

Грамоти для призерів надав міський відділ молоді та спорту!

Тепер у послужному списку чемпіонів є три прізвища: Дмитро Бойко (2013р), Вадим Мещишин (2014р, 2015р), Віталій Круглецький (2016р.)

Серед інших учасників, або втішний фінал переміг Сергій Єрмаков, здолавши менше досвідчених Івана Поляруша та Андрія Шибка та виборов 5-те місце. Ігор Шевчук після групового етапу вже не боровся, а серед кваліфікантів знову переміг Андрій Шибко (6-те місце) і можливо підняв свій рейтинг.

Тепер перейдемо до попередніх змагань, де також були нові чемпіони!

Отже у змаганнях жінок вже традиційно зібралась трійка найсильніших, які також були призерками у відкритій першості К-ПНУ. Як і тоді перемогу знову здобула студентка ІІІ курсу факультету фізичної культури Лілія Стрельбіцька і відповідно до чемпіонки університету додала звання нової чемпіонки міста. Вітаємо!

За другу сходинку боролись колишні однокласниці по 7 школі, а зараз ліцеїстка Крістіна Величко та студентка харчового коледжу Катерина Варик. Тут Катерина скоротила статистику особистих зустрічей і таки перемогла свою подругу, завоювавши срібну нагороду (до цього це було на "Патріотичному турнірі" 2015року). Крістіні довелося втішатись лише бронзою...

У змішаних парах в рідних стінах проявили себе Дмитро Бойко та Лілія Стрельбіцька, які спочатку перемогли пару Віталій Круглецький, Катерина Варик 2-1, а потім і найсильнішу до цього пару Вадим Мещишин, Крістіна Величко, і виходить, що знову змінили попередніх чемпіонів.

У дитячих змагань заявилось 6 школярів, які за жеребом склали дві групи, перші двоє з групи змагались у півфіналах і далі.

Два фаворити зустрілись у фіналі, а це Богдан Прокудін, 2003р.н. (НВК №14) та випускник спец. школи Олександр Алєскєров 1999р.н. До цього вони змагались також у кваліфікаційних змаганнях серед чоловіків, і там переміг Сашко, але на фінал дитячих змагань його вже не вистачило. Тому Богдан Прокудін знову повернув собі звання найсильнішого серед дітей.

У матчі за бронзу відмінно виступив Володимир Лях 2004р.н. (НВК №14), наймолодший учасник змагань подолав опір старшого за нього на 5 р. також випускника спец. школи Костянтина Кирилюка 1999р.н., для якого такі змагання були першими, і піднявся на 3-тю сходинку!

Кваліфікаційні змагання як уже зазначалось у путівку до супер-фіналу виборов Андрій Шибко, тренер-викладач спец. школи та футбольний діяч. (див. табл. результатів)

Якщо порівняти змагання із попередніми роками то цього року вдалося провести лише два заходи на теренах міста, і зробити два виїзди до Вінниці (квітень) на чемпіонат України серед 1999 року (Лілія Стрельбіцька) та на Відкритий чемпіонат Житомирської області. (м. Житомир 12-13 листопада), де виступали Дмитро Бойко та Лілія Стрельбіцька.

Якщо вас зацікавив цей олімпійський вид спорту і ви бажаєте навчатись або вдосконалити свою майстерність, стати призером або чемпіоном міста, активно порухатись, скинути зайву вагу, відволіктись від рутини та буденності, відкрити для себе щось нове, або надати спонсорську підтримку пишіть у коментарях або телефонуйте 09 87 67 605 з повагою Дмитро Бойко організатор та суддя змагань.

До наступних зустрічей. Хай щастить. Успіхів та здоров'я!!!

Фото, відео, рейтинг Сергія Єрмакова!

Дивіться також:

Категорія: Бадмінтон | Додав: Dimboy (24.12.2016)
Переглядів: 827 | Коментарі: 5 | Теги: Спорт, чемпіонат міста, Бадмінтон, фінал, камянець, дозвілля | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
1 KamPod   (24.12.2016 15:52) [Материал]
Відеоогляд чоловічого фіналу, чи як його чомусь назвав Діма - суперфіналу )

0
2 Dimboy   (24.12.2016 22:34) [Материал]
За період із 14-30 до 19-00 було зіграно 18 поєдинків! Без поразок не обійшовся ніхто!

Результати для обрахунку рейтингу:
Чоловіки: Бойко-Мещишин 2-0; Бойко-Поляруш 2-0; Бойко - Андрій Шибко 2-0; Мещишин-Поляруш 2-0; Мещишин-Шибко 2-0; Шибко-Поляруш 2-0;
Матвейцов-Круглецький 2-1; Матвейцов-Єрмаков 2-1; Матвейцов - Шевчук 2-0; Круглецький - Єрмаков 2-0; Круглецький - Шевчук 2-0; Єрмаков-Шевчук 2-1;
Єрмаков - Поляруш 2-0; Єрмаков - Шибко 2-0; Круглецький - Бойко 2-0; Мещишин - Матвейцов 2-0; Матвейцов - Бойко 2-1; Круглецький - Мещишин 2-1.
Жінки: Стрельбіцька Лілія - Величко 2-0; Стрельбіцька Варик Катя 2-0; Стрельбіцька - Мостова 2-1, Варик - Мостова 2-0, Варик - Величко 2-0; Величко - Мостова 2-1
Кваліфікація: Шибко - Рева 2-0; Шибко - Прокудін 2-0; Прокудін - Рева 2-1; Поляруш - Алєскєров Олександр 2-1, Поляруш - Кирилюк Костянтин 2-0; Алєскєров - Кирилюк 2-0; Шибко - Алєскєров 2-0, ПОляруш - Прокудін 2-0, Шибко - ПОляруш 2-0, Алєскєров - ПРокудін 2-0. Кирилюк - Рева 2-1.

Діти: хлопці: Алєскєров - Кирилюк 2-0, Алєскєров - Бурдинюк 2-0; Кирилюк - Бурдинюк 2-0; Прокудін - Яковлєв 2-0, Прокудін - Лях Володимир 2-0; Лях - Яковлєв 2-1; Алєскєров - Лях 2-0, ПРокудін - Кирилюк 2-0, Прокудін - Алєскєров 2-0; Лях - Кирилюк 2-0; Яковлєв Олександр - Бурдинюк Іван 2-0.