Чт, 15.04.2021, 00:24
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Хто знає де?

Пам’ятка для розгадування фото у вікторині «Хто знає де?» (проект)

1. Загальні правила надання відповідей:

1.1. Вікторина "Хто знає де?” передбачає вгадування місцезнаходження (в першу чергу де?, а не що?) об’єкта, тобто необхідно пояснити ДЕ, ЯК ДОБРАТИСЯ, ЗВІДКИ МОЖНА ПОБАЧИТИ об'єкт, що зафіксовано на фото.

1.2. Відповідь бажано формулювати виходячи з того, як би ви пояснювали людині, що хоче це знайти. Можна задіювати зупинки маршруток, загальновідомі об’єкти Кам’янця, тощо.

1.3. Для відповіді на фотозагадки вікторини «Хто знає де?» учасники мають вказати інформацію необхідну для розуміння розташування об’єкта. Для цього відповідь має опиратись на загальновідомі у місті поняття, які надалі будемо називати орієнтирами* пошуку.

*Орієнтири для відповідей:

1. Вказується назва об’єкта .

Рекомендується використовувати загальновідомі назви кам’янчанам – це можуть бути як сучасні назви установ чи територій, так і загальноприйняті чи народні (наприклад: шоста бурса, цементний завод, «Дари Поділля»)

Пам’ятайте!!! Якщо Ви не впевнені в назві того чи іншого об’єкту краще крім назви дати ще його опис, який дозволить розцінювати відповідь як вірну. Наприклад: монастир з високою рожевою дзвіницею з скульптурами, деревяна церква біля річки під фортецею, завод на розі вул.Чехова і Хмельницьке шосе, тощо.

2. Вказується адреса об’єкта

Вважайте що помилка навіть у букву у випадку якщо це різні будинки необ’єднані між собою, може бути розцінено як невірний орієнтир

3. Вказати шлях, як дійти до об’єкта.

При цьому слід відштовхуючись від загальновідомих об’єктів, чи об’єктів які легко знайти чи перевірити їх місце розташування.

4. Вказати звідки можна побачити об’єкт

Для цього потрібно вказати місце споглядання і напрям куди дивитись. Бажано привести відомі об’єкти, які видно поруч.

5. Вказати місцерозташування на карті. Як варіант можливе використання ресурсів ЯндексMap чи GoogleMap. 

Зверніть увагу!!! При вказівці адрес знайденим по ЯндексMap чи GoogleMap можливі похибки, тому в таких випадках рекомендується вказувати з якого ресурсу взято адресу. 

1.4. Таким чином, при наданні відповіді, учасники надають пояснення, де вказують орієнтири, по яким можна знайти об’єкт. В принципі одного орієнтира зазвичай досить для зарахування, але так як можливі неточності і обмовки (див. п.2.2), то рекомендується наводити одразу кілька орієнтирів.


2. Можливі випадки рішення спірних питань.

2.1. Узагальнення:

Відповідь не буде зарахована у випадку, коли подано дуже узагальнене пояснення, типу Старе місто, Мікрорайон, Центральний стадіон, інші об’єкти великої території. 
Потребують уточнення і світлини, що відображають елементи, які входять у склад комплексів, насичених цікавими об’єктами, навіть якщо вони не займають дуже великої території, такі як Кафедральний костел, Старий замок, Домініканський монастир і т.п. У цьому випадку необхідно вказувати місцерозташування в складі комплексу (одразу над головним входом, наступна башта за Кармелюковою, тощо), або, якщо цього буде достатньо для розуміння, хоча б з якого боку підходити, чи звідки дивитись.

Виняток: як виняток при надходженні узагальненої відповіді без інших уточнень, то при оцінці може бути враховано, що мається на увазі конкретний об'єкт, що є головним в комплексі, або вхід до комплексу. Наприклад: головна будівля чи споруда комплексу, головний корпус, головні ворота, центральний вхід.

2.2. Обмовки: 

При наданні відповіді на фото завдання можливий варіант помилкового, перекрученого чи не зовсім вірного називання установ чи територій, де знаходиться об’єкт, самих об’єктів, чи їх адреси. Ця назва розцінюється як помилковий орієнтир на розгадку і якщо більше правильних орієнтирів немає, то відповідь не зараховується. Якщо ж у поясненні є і інші орієнтири, що дозволяють знайти об’єкт, то відповідь може бути зарахована як вірна.

2.3. Правило видимості: 

Якщо відповідь учасника наближена, або незовсім точна, хоча вцілому підводить географічно близько до розгадки, то про оцінці може бути враховано правило видимості об’єкта з місця, куди привів коментар. Наприклад якщо коментар підводить до об’єкта на одній стороні вулиці, то можливе зарахування при розташуванні об‘єкта з протилежного боку вулиці, яку зазвичай видно, але об’єкт який не видно з цього місця буде не зараховано, навіть якщо він по відстані ближче.
При визначені видимості з того чи іншого місця, розцінюється огляд з усіх можливих сторін об’єкта, доступних для проходження при пошуку, тобто якщо об’єктом є будинок, то оцінюється видимість з усіх чотирьох його сторін (при умові можливості його обійти). 


Проект. Можливі зміни.Дивіться також:

Категорія: Хто знає де? | Додав: KamPod (29.10.2013)
Переглядів: 398 | Коментарі: 3 | Теги: правила, Хто знає де? | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
1 KamPod   (30.10.2013 11:38) [Материал]
Дописав виняток до п.2.1 - "Узагальнення":
Цитата
Виняток: як виняток при надходженні узагальненої відповіді без інших уточнень, то при оцінці може бути враховано, що мається на увазі конкретний об'єкт, що є головним в комплексі, або вхід до комплексу. Наприклад: головна будівля чи споруда комплексу, головний корпус, головні ворота, головний вхід.

На підставі цього винятку можна наприклад говорити про можливість зарахування узагальнених відповідей до фото 81.
Що думаєте?

2 rabbit   (31.10.2013 20:05) [Материал]
Без цього уточнення третину відповідей на 81 питання можна не зараховувати.
А щодо "Правила видимості", так буде можливість зарахувати об'єкти в межах кварталу, особливо взимку, коли листя опаде. А Карлсон, який живе на даху, взагалі буде поза конкуренцією!
Треба давати точнішу прив'язку до відомих орієнтирів, або вказувати маршрут, рухаючись яким неможливо пройти повз об'єкт не побачивши його.

3 KamPod   (31.10.2013 21:25) [Материал]
По перше дякую за думку, а то я вже думав що всім на плювати на ці правила ).

Але якщо почитати то щось неясно, що Ви хотіли цим сказати. Вибачте ,але якщо це пропозиції то я щось не зрозумів чи Ви підтримуєте щось чи ні? Можна якось структурно пояснити - те підходить, а те непідходить, а то якось ніби повідомлення так, для підтримання розмови, а не для конструктиву, хоча й на цьому спасибі bear .
Хотілось би конкретних думок і пропозицій

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
да... мне бы такая штуенция не помешала


Паради 1 травня - 

Користувач на фейсбуці KamKam поділився

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (49

це все ......., але дуже смешно

Просто все гарно поєднано: головний корп


Більше коментарів
Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz