Сб, 24.07.2021, 12:51
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Хто знає де?

Хто знає де? - підсумки 11 сезону (основна сітка)
Відшуміли баталії у 11-му сезоні вікторини знавців міста "Хто знає де?", який традиційно запропонував людям, яким Кам'янець є знайомим і впізнаваним місцем, 100 фотозагадок різної складності. Змагальний етап  тривав з 31 серпня по 24 листопада і до цього часу усі могли познайомитись з результатами як першого півсезоння, так і другого півсезоння. Хто хтів, міг без проблем порахувати свої бали і визначити свої успіхи у цьому сезоні. Проте зараз, в зв'язку з тим, що проведення зустрічі-нагородження затягнулось і вже в цьому календарному році не відбудеться думаю немає потреби і надалі приховувати підсумки. Отож підсумкова таблиця в основній сітці виглядає так
Боротьба тривала на різних рівнях і за різні місця, проте найбільш запеклою і емоційною виявилась, мабуть, боротьба за 1-2 місце між Єлизаветою і Юрієм.
Єлизавета Гордєєва (gordeeva2001) - 1 місце
Юрій Ленніков (Yurii) - 2 місце
Обоє учасників отримали "бойове хрещення" під час минулого сезону і в цьому сезоні прагнули досягти найвищої відзнаки - звання чемпіона і переходу в Лігу Чемпіонів. Проте місце було лише одне. Перше півсезоння ніздря в ніздрю з захмарними, майже 100%-ми результатами йшли gordeeva2001 і Yurii, які 3 з 5 десятків пройшли "в одну калітку", з подекуди величезним відривом від суперників. В результаті ж півсезоння виграв Юрій, який до згаданих трьох десятків записав свій актив ще одну перемогу і одне друге місце. Єлизавета залишилась другою, проте відрив був цілком відіграваним - всього +2 бали. Ще протягом кількох десятків другого півсезоння лідерство Юрія продовжувалось, проте поступово Єлизавета почала все більше вигравати десятків і відігрувати очки, а останній десяток став особливо вдалим для gordeeva2001 і питання про те, хто буде переможцем і чому було остаточно зняте. Перевага у +10 говорить сама за себе. Інша статистика теж підтверджує перевагу Єлизавети. Так gordeeva2001 розгадала на 5 фотографій більше ніж Yurii, записала у свій актив 7  складняків проти 2 у Юрія, накопичила у своєму активі 7 локальних перемог у десятках, проти 5 у Юрія. 
Андрій Сагайдак (saga) - 3 місце
Дебютант вікторини Андрій одразу проявив себе надзвичайно добре. Якщо в перших десятках він лише прилаштовувався, то надалі вже з трійки кращих по десятках не виходив. При чому два десятка Андрій навіть  перемагав, чого більше нікому, крім двох названих вище лідерів не вдавалось робити. В результаті вийшов досить пристойний результат і, хоч до лідерів Андрій так і не добрався, проте голосно про себе заявив, а третє місце оформив так би мовити неприрікаємо, набравши понад в 2 рази більше балів ніж найближчий переслідувач.
Віталій Шидловський (vitaliy86) - 4 місце
Ще один учасник, який досі незнайомий активним учасникам "Хто знає де?". Хоч Віталій і в попередніх сезонах показував хороші результати, проте з зустріччю-нагородженням якось не складалось. Цей раз він пройшов всю дистанцію і досить часто показував дуже добрі результати, двічі посідаючи треті місця у окремих десятках. Що ж, цікавий і сильний учасник. Хто знає, що від нього чекати надалі.
Олександр Пихлюк (олександр) - 5 місце
Віталій Горбуленко (gorbulenko) - 6 місце
Ми вже звикли до такого суперництва цих двох старожилів Вікторини, адже суперництво між ними завжди запекле і до кінця. От і тут, то у одного були спади, то у іншого, а в результаті майже однаковий результат у обох. Все ж таки Олександр розгадав на 2 легкі фотки більше, що дозволило йому посісти місце сходинкою вище
Катерина Демчик (art_lara) - 7 місце
Теж перевірений боєць вікторини і в цей раз демонструвала хороші результати. Цей раз знаю у останній третині вікторини у Катерини були проблеми з залишенням коментарів, які чомусь у неї не зберігались. Знаю точно, що деякі відповіді вона знала але так і не змогла залишити (повідомляла мене в особистих повідомленнях завчасно). Можливо це вплинуло в деякій мірі на результат, але загалом 7 місце досить пристойно виглядає. 
Валерія Ухіна (Валерія) - 8 місце
Срібна призерка минулого сезону не змогла цього разу пройти всю дистанцію на гідному рівні. Її гра відзначалась сплесками і пропаданнями, проте те що є дозволило їй розгадати одну складну фотку і надійно закріпити за собою місце у десятці. 
Юлія - 9 місце
Дуже хороший старт і той висячок з минулих сезонів, який непокоїв багатьох старожилів вікторини, розгаданий у міжсезонні і той чудовий старт у перших десятках. Можна з впевненністю говорити, що Юлія своєю грою почала завойовувати своїх шанувальників, але потім десь пропала. Заробленого доробку вистачило, щоб залишитись у десятці
Віктор Шкварський (exDeX) - 10 місце
Відвідавши зустріч-нагородження 10-го сезону вікторини, Віктор зацікавився грою і дуже допомагав нам з організацією початку цього сезону і інформуванням людей про нього. Та й самі результати його були досить гарними і в одному десятку навіть третє місце про щось тай говорять. Проте до кінця уваги не вистачило і в результаті леши 10 місце.

Хто який прогнозист

На зустрічі-нагородження минулого сезону традиційно проводилось опитування, на рахунок того, хто яке місце для себе прогнозує. Звісно ж, що прогнозувати у "Хто знає де?", особливо у основній сітці дуже важко, адже прийняти участь може кожен і наперед невідомо, який буде склад учасників. Проте оцінки було зібрано і от вони вашій увазі:
Як бачимо найкращим прогнозистом став Віктор Шкварський, який чітко спрогнозував для себе 10 місце. Можливо саме цим пояснюється провал в останніх десятках, а то б виходило місце повище )). Наша чемпіонка Єлизавета  Гордєєва трішки себе недооцінила, але боротьба за перше місце справді була запекла, то ж прогноз можна сказати зрячий. Ігор Шевчук не зумів потрапити у десятку, хоча й поступився 10 місцю лише по додатковим показникам, але прогноз був 8 місце, тому можна сказати він не зовсім спрацював. Інші були ще далі від істини, а деяким прогнозам так і не судилось здійснитись, так як ті, хто їх надали не приймали участі у сезоні. Дивіться також:

Категорія: Хто знає де? | Додав: KamPod (19.12.2015)
Переглядів: 620 | Коментарі: 9 | Теги: Хто знає де? | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
0
1 KamPod   (19.12.2015 22:21) [Материал]
Вітаю усіх учасників з завершенням одинадцятого сезону вікторини. Можу з впевненністю сказати що сезон вдався. При тому, що з кожним сезоном все білше активних учасників переходять у Лігу Чемпіонів, у цьому сезоні бодай на одну фотографію дали відповідь аж 46 учасників, а впевнений були і такі що немогли нічого розгадати. Крім того учасників з однією розгадкою не так вже й багато, що свідчить про дедалі більшу зацікавленість. Боротьба була гостра і тому мабуть тим почесніше в такій боротьбі перемагати.
То ж хочу окремо привітати з перемогою Єлизавету bear Ліза, ти справді знавець міста, а твоя наполегливість навіть насторажує. Відчуваю в Лізі Чемпіонів мені вже скорно й за 5-ку буде не те що важко, а неможливо боротись. Вітаю

Юрій - друге місце при такій боротьбі мабуть можна вважати за невдачу, але сезон би не був таким цікавим якби не це суперництво. Перше місце висковзнуло... але лише цей раз... ще буде нагода його вхопити, бо в Лізі було б набагато важче в призери пробитись. А поки вітаю з другим  bear

Андрій - тільки прийшов і вже третє місце. Причому таке третє місце, що ого-го. Дуже цікаво буде познайомитись з таким сильним учасником, а ще цікавіше буде слідкувати в майбутньому. Вітаю!!!  bear

Віталій Ш., Олександр, Віталій Г., Катерина, Валерія - ви поза призовою трійкою, але вам велика подяка від мене особисто що боролись до кінця. Ви гідні і перемог, а дехто з вас уже відчував присмак призових місць.

В принципі я вже написав про першу 10 в публікації - можна було б і далі продовжувати. Усі молодці, усі старались. Дякую усім за участь і вітаю з місцями які ви зайняли. Хай би там як, а ви справді добре знаєте наше місто

1
6 олександр   (21.12.2015 14:40) [Материал]
bear дякуємо організаторам за цікаві фото)))

0
7 KamPod   (21.12.2015 20:57) [Материал]
Дякую, Саша bear

2
2 RD   (20.12.2015 10:33) [Материал]
Сезон завершився, підсумки підведено. Вітаю призерів і учасників основної сітки!

1
3 art_lara   (20.12.2015 20:25) [Материал]
Гра дійсно була приголомшливою і хід гри був дійсно, як на перегонах (хтось виривався вперед, потім трохи пасував... потім знову вперед)... Але усі знавці - молодці!!! Особливо ліга чемпіонів. Усіх вітаю!

1
4 gordeeva2001   (20.12.2015 22:44) [Материал]
Стоп! Стоп! Стоп)))))як пам'ятаю по прогнозам на наступний сезон хотіла я на друге місце-але Валерія вже зайняла, то ну як зайняла, то буду першою, чомусь пам'ятаю цю розмову. В мене так і стимул з'явився. Сказала виграю, значить виграю)))Дякую моєму супер супернику. Якби не його активність,моя лінь перемогла б.Усіх вітаю.....І чекаю вже нового сезону)Гуляти вже сумно......

0
5 KamPod   (21.12.2015 01:20) [Материал]
Можливо так і було, щось пригадую вже, але я собі цього не відмітив тож і не всплив повторний прогноз на 1 місце. Але головне що воно є  cool

Приємно чути що гра зачіпила  ;) . Наступний сезон якщо все буде гуд, то планується традиційно на березень, але ми ще маємо зустрітись і по цьому сезоні. За прес-центр міськвиконкому є попередня домовленність на після 10 січня.

0
8 RD   (27.12.2015 19:13) [Материал]
Нещодавно побачив ось такий колишній лозунг, якщо незважати на автора і його фото, то для вікторини він цілком би підходив :)

0
9 KamPod   (28.12.2015 14:06) [Материал]
Класний "мамонт"

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Паради 1 травня - 

Користувач на фейсбуці KamKam поділився

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (49


Більше коментарів
Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz