Вт, 18.05.2021, 07:41
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Бадмінтон

Доросли до фестивалю!!!!

  
Свято спорту, ніжності, краси, родинного дозвілля організував вже вкотре Клуб Любителів Бадмінтону (КЛБ), що діє при сайті "Вічний Кам'янець" спільно з міським відділом молоді та спорту. Цього разу гарним стимулом для проведення такого заходу послугувало багато факторів: а це і зміна пори року, з якою символізується розквіт усього живого (сподіваюсь як і розквіт нашого виду...), Святкування Міжнародного Жіночого Дня 8 Березня та збільшення прихильників цієї гри - Олімпійський вид спорту, назва якому - Бадмінтон!!!



Без підтримки з боку області та федерації України все таки наше місто намагається просувати цей спорт власними силами, прикро визнати, що у ближчих обласних центрах Хмельницького, Чернівців немає жодного зрушення у цій сфері, а набагато менший Кам'янець раз у раз проводить змагання і набирає обертів!!!!

Якщо до цього ми проводили змагання зазвичай в одній чи двох категоріях, то цього разу вдалось досягнути максимуму і тому перевершити статус простих змагань у цілий фестиваль, де змагались як і жінки, так і чоловіки, а приємним і незапланованим стало те, що і серед діток також вдалося провести свій турнір. 



Назва фестивалю "Велика сім'я" мовить нам про те, що на змаганнях приймали участь як і цілі сім'ї, так і одногрупники, що навчаються разом, та однокласниці, дружні пари, родини, а були й такі, що познайомились вже на самих майданчиках і утворили спільні дуети, але цей захід нас об'єднав у одну велику дружню команду, спортивну родину, що любить і грає у бадмінтон, і з надією, що нас буде ще більше...



6 - 7 березня наше місто відкрило ще один майданчик, де популяризувався Бадмінтон. Медичне училище, що має чудовий спортивний комплекс "Гіппократ" надало приміщення для проведення міського фестивалю з Бадмінтону, 
у рамках якого відбулись такі турніри і визначились свої чемпіони:

- 1-ий Чемпіонат міста серед жінок: Особиста першість (Womаn single, WS)
                                               1. Крістіна Величко (ЗОШ № 7)
                                               2. Катерина Варик (ЗОШ № 7)
                                               3. Лілія Стрельбіцька (КПНУ)
                                               4. Сніжана Дейнега (ПК "Сатурн")
                                               5. Валерія Ухіна (Кам-Под)
                                               6. Ірина Матюхіна (Кам-Под)
                                               7. Галина Комарніцька (Кам-Под)
Перша чемпіонка міста Крістіна Величко!


                                               Жінки пари (women double, WD)
                                               1. Крістіна Величко - Катерина Варик (ЗОШ № 7)
                                               2. Валерія Ухіна - Ірина Матюхіна ("Вічний Кам'янець")
                                               3. Дар'я Крива - Софія Пономаренко (ПК "Сатурн")
Чемпіонки у парі Крістіна та Катерина


                                                Мікст, змішані пари (mixed doubles, XD)
                                               1. Крістіна Величко - Вадим Мещишин (ЗОШ № 7)
                                               2. Сніжана Дейнега - Дмитро Бойко (ПК "Сатурн")
                                               3. Катерина Варик - Віталій Круглецький (ЗОШ № 7)
                                               4. Лілія Стрельбіцька - Едуард Яковенко (КПНУ)
                                               5. Юрій Ленніков - Вадим Ільвіцький (медичне уч-ще)*
                                               6. Ірина Матюхіна - Денис Матюхін (ПК "Сатурн")
                                               * - пара виступала поза конкурсом
Переможці у міксі Крістіна Величко - Вадим Мещишин


                                               Турнір "20-ка" (чоловіки, початківці)
                                               1. Едуард Яковенко (КПНУ)
                                               2. Геннадій Безверхній (КП "Вентиляція")
                                               3. Вадим Ільвіцький (медичне уч-ще)
                                               4. Юрій Ленніков (Кам-Под)
                                               5. Денис Матюхін (НВК № 9)                      
                                               6. Віталій Горбуленко (газета "Подолянин")
Едік Яковенко переможець серед початківців!!!


                                                VIP-турнір (чоловіки, рейтинг)
                                                1. Вадим Мещишин (ЗОШ № 7)
                                                2. Дмитро Бойко (КПНУ)
                                                3. Віталій Круглецький (ЗОШ № 7)
                                                4. Сергій Єрмаков (ПДАТУ)
                                                5. Олег Подолян (Кам-Под)
                                                6. Юрій Ленніков (Кам-Под)
Найсильніший рейтинг-фаворит став першим - Вадим Мещишин 


                                                 Діти
                                                1. Богдан Прокудін (гімназія)
                                                2. Олексій Величко (ЗОШ № 7)
                                                3. Денис Матюхін (НВК № 9)
                                                4. Володимир Лях (гімназія)
                                                5. Дар'я Крива (НВК № 9)
                                                6. Софія Пономаренко (КПНУ)
                                                7. Варвара Ухіна (НВК № 13)
Богдан Прокудін багаторазовий переможець змагань!


                                                 Шоу-турнір дуетів (рейтинговий + початківець)
                                                 1. Віталій Круглецький - Богдан Прокудін 
                                                 2. Дмитро Бойко - Володимир Лях
                                                 3. Юрій Ленніков - Олексій Величко
                                                 4. Вадим Мещишин - Денис Матюхін
Переможці у цій категорії Віталій та Богдан


Як все розпочиналось:
   

Змагальні, ігрові моменти:
     
   
  

Погляди та обійми
    

За роботою судді:
   

Величезна подяка нашим спонсорам та партнерам: 
Жіночий клуб "ФітКьорвс", директор Ольга Аксьонова (абонементи у клуб); 
Профком КПНУ ім. Івана Огієнка, голова М. В. Моштак (медалі та грамоти); 
Піццерія "МакСмак", власник В. В. Кулько (смачні страви);
Магазин одягу та взуття "Kari" директор Олена Пундик (жіночі аксесуари);
Міському відділу молоді та спорту, завідувач С. І. Павловський (грамоти, зал);
Адміністрації медичного училища та СК "Гіппократ", директор С. В. Клим, О. В. Невенгловський (зал, 4 корти);
Учителям фізичної культури ЗОШ № 7, Віталій Круглецький та Вадим Мещишин (організація змагань, суддівсто);
Викладачам кафедри КПНУ, І. І. Стасюк, О. О. Алєксєєв (судівське обладнання, лічильники);
Фотографам змагань: Юрій Ленніков, Галина Комарніцька, Віталій Горбуленко;
Інформаційна підтримка газети "КЛЮЧ" та "ПОДОЛЯНИН";
Адміністратору сайту: Сергій Єрмаков (ведення рейтингу); 

І найбільша подяка нашим учасникам - без Вас це свято би не відбулось...



Незабаром у планах командний чемпіонат серед шкіл!!!! Слідкуйте за оголошеннями... 
а також виступ призерів на Чемпіонаті України серед 1998 р.н. і молодших та аматорських змаганнях у Вінниці!!!!

                                                 
Організатор змагань та головний суддя Дмитро Бойко

​Далі буде...До нових зустрічей!!!!

Фото та відео у групі https://vk.com/kp.badm перший день http://dropmefiles.com/UJpU8 другий день http://dropmefiles.com/pWUym продовження 2-го дня http://dropmefiles.com/pCvLx                

(Цікавинки змагань...)
- Відбувся Перший чемпіонат серед жінок у 3 категоріях, особисті, пари, мікс;
- Перші змагання, де одночасно ігри проходили на 4 кортах;
- Поява нового місця популяризвції - Медичне училище, СК "Гіппократ"; 
- Крістіна Величко стала абсолютною чемпіонкою у всіх категоріях, де приймала участь (WS, WD, XD), також був першим і Богдан Прокудін категорії: Діти та Шоу-дуети;
- Усі другі сходинки, а з ними і срібні нагороди дістались Дмитру Бойку;
- Катерині Варик підкорився увесь комплект нагород - Золото у жіночій парі, Срібло - особ. зм-нях, бронза у міксі;
- Єдиною, хто виграв у чемпіонки Крістіни Величко серед жінок в особ. зм-нях була Сніжана Дейнега; 
- Богдан Прокудін не програв жодного матчу (кат. Діти та Шоу-дуети); 
- Набільше нагород виборола команда ЗОШ № 7; 
- Найчисельнішою була сім'я Матюхіних: мати Ірина, сини Денис та Нікітка, донечка Ангелінка; 
- Наймолодшою учасницею була Варвара Ухіна 4 клас, а наймолодшим вболівальником Нікіта Матюхін;
- Найдовший матч тривав між Валерією Ухіною та Іриною Матюхіною, кат. (WS); 
- Усього було взято 39 участей (24 учасника), зіграно 82 матча, ігровий час склав близько 10 годин;
- Серед учасників було двоє Вадимів та Віталіїв, поширеною літерою була В. (Вадим, Віталій, Валерія, Варвара), Д (Дар'я, Денис, Дмитро) С. (Сергій, Софія, Сніжана)...
                                            



Дивіться також:

Категорія: Бадмінтон | Додав: Dimboy (08.03.2015)
Переглядів: 1170 | Коментарі: 9 | Теги: змагання, СК Гіппократ, Спорт, Бадмінтон, медичне училище, Фестиваль Велика сім'я, камянець | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 9
0
1 Dimboy   (10.03.2015 23:50) [Материал]

0
2 Dimboy   (10.03.2015 23:51) [Материал]

0
3 KamPod   (01.04.2015 16:49) [Материал]
Турнір "20-ка"





0
4 KamPod   (01.04.2015 17:08) [Материал]
Розраховуємо рейтинг по іграм чоловіків.
Чоловіки змагались у двох турнірах:
1. Турнір "20-ка" (для початківців)
2. ВІП турнір (для досвідчених)

Ігри турніру 20-ка:

Група А
Ленніков (20) 2-0 Горбуленко (20) вклад гри = 3
Ільвіцький (20) 2-0 Горбуленко (20) вклад гри = 3
Ленніков (20) 2-0 Ільвіцький (20) вклад гри = 3
Група Б
Яковенко (20) 2-0 Матюхін (20) вклад гри = 3
Безверхній (20) 2-0 Матюхін (20) вклад гри = 3
Яковенко (20) 1-2 Безверхній (20) вклад гри = 3
5-6 місце
Матюхін (20) +/- Горбуленко (20) вклад гри = -
1/2 фіналу
Ленніков (20) 0-2 Яковенко (20) вклад гри = 3
Безверхній (20) 2-0 Ільвіцький (20) вклад гри = 3
за 3 місце
Ленніков (20) 0-2 Ільвіцький (20) вклад гри = 3
фінал
Безверхній (20) 1-2 Яковенко (20) вклад гри = 3

Таблиця розрахунку рейтингу


Як бачимо двоє учасників зуміли підняти свій рейтинг - це гравці що посіли 1 і 2 місце. Причому дебютант Безверхній, який фінішував з такими самими рейтинговими показниками як і переможець Яковенко за рахунок меншої стартової ваги рейтингу N0 має найвищий ріст рейтингу - +4. Вдалий дебют.

Ігри ВІП турніру:

Мещишин (32) 2-0 Бойко (28) вклад гри = 2
Мещишин (32) 2-0 Ленніков (20) вклад гри = 1
Мещишин (32) 2-0 Подолян (22) вклад гри = 1
Мещишин (32) 2-0 Єрмаков (20) вклад гри = 1
Мещишин (32) 2-0 Круглецький (23) вклад гри = 1
Бойко (28) 2-1 Ленніков (20) вклад гри = 1
Бойко (28) 2-0 Подолян (22) вклад гри = 2
Бойко (28) 2-0 Круглецький (23) вклад гри = 2
Бойко (28) 2-0 Єрмаков (20) вклад гри = 1
Круглецький (23) 2-0 Єрмаков (20) вклад гри = 2
Круглецький (23) 2-0 Подолян (22) вклад гри = 3
Круглецький (23) 2-0 Ленніков (20) вклад гри = 2
Єрмаков (20) 2-0 Подолян (22) вклад гри = 3
Єрмаков (20) 2-0 Ленніков (20) вклад гри = 3
Подолян (22) 2-0 Ленніков (20) вклад гри = 2

Таблиця розрахунку рейтингу
Так як після турніру "20-ка" рейтинг не перераховувався, то гравцю Леннікову було пораховано перемоги і поразки з обох турнірів, тобто з турніру "20-ка" йому додалось у графу P - 6балів S - 6балів. 

Як бачимо, четверо учасників зуміли підвищити свій рейтинг і усі на +1. Один учасник понизився в рейтингу одразу на 2 пункти. Нагадаю, що рейтинг не може впасти нижче 20 і навіть якщо у розрахунках вийшло менше, на наступний турнір гравець вийде з рейтингом 20. Вага ж рейтингу, що характеризує активність спортсмена росте в будь-якому випадку

Загальний рейтинг після фестивалю "Велика родина" (березень 2015)

0
5 lapa   (02.04.2015 08:49) [Материал]
Чим фестиваль відрізняється від звичайного турніру?

0
6 Dimboy   (30.06.2015 20:51) [Материал]
Тим, що це масштабніший захід, ніж просто один турнір, свято спорту, молодсті та краси, що ставить за мету більше познайомитись потоваришувати, у теплій родинній атмосфері, ну і нагородити кращих, а інших не залишити поза увагою і також вручити певні гостинці...

0
7 KamPod   (01.07.2015 00:17) [Материал]
Ігри серед дівчат, які мені подав Дмитро Бойко:

Велика сім'я, 6-7 березня, 2015, СК "Гіппократ"
Лілія Стрельбіцька 2-0 Галина Комарніцька вага гри = 3
Катерина Варик 2-0 Галина Комарніцька вага гри = 3
Лілія Стрельбіцька 2-1 Катерина Варик вага гри = 3

Сніжана Дейнега 2-0 Ірина Матюхіна вага гри = 1
Крістіна Величко 2-0 Валерія Ухіна вага гри = 3
Сніжана Дейнега 2-0 Валерія Ухіна вага гри = 1
Крістіна Величко 2-0 Ірина Матюхіна вага гри = 3
Сніжана Дейнега 2-0 Крістіна Величко вага гри = 1
Ірина Матюхіна 2-1 Валерія Ухіна вага гри = 3

Сніжана Дейнега 0-2 Катерина Варик вага гри = 6
Лілія Стрельбіцька 1-2 Крістіна Величко вага гри = 3
Галина Комарніцька 1-2 Валерія Ухіна вага гри = 3
Катерина Варик 0-2 Крістіна Величко вага гри = 3
Лілія Стрельбіцька 2-0 Сніжана Дейнега вага гри = 6
Валерія Ухіна 2-1 Ірина Матюхіна вага гри = 3
________________
Як на мене то дуже багато незрозумілого в цих іграх, наприклад, чому лише у трьох учасниць по 5 ігр: Дейнега, Величко і Ухіна?
Взагалі хотілось би турнірну таблицю побачити а не набір результатів. Чемпіонат міста як не як.

________________
Але рахую рейтинг по тому що є і от що вийшло:

Розрахунок рейтингу за результатами ігр

____________________

Загальний рейтинг бадмінтоністок станом на березень 2015

0
8 Dimboy   (01.07.2015 11:24) [Материал]
Круто молодці давайте дівчатка активніше!!!

0
9 Dimboy   (01.07.2015 11:36) [Материал]
Перший стовпчик ігри у
групі А (3 учасниці)
Лілія Стрельбіцька 2-0 Галина Комарніцька вага гри = 3 
Катерина Варик 2-0 Галина Комарніцька вага гри = 3 
Лілія Стрельбіцька 2-1 Катерина Варик вага гри = 3 

Ігри у групі Б (4 учасниці)
Сніжана Дейнега 2-0 Ірина Матюхіна вага гри = 1 
Крістіна Величко 2-0 Валерія Ухіна вага гри = 3 
Сніжана Дейнега 2-0 Валерія Ухіна вага гри = 1 
Крістіна Величко 2-0 Ірина Матюхіна вага гри = 3 
Сніжана Дейнега 2-0 Крістіна Величко вага гри = 1 
Ірина Матюхіна 2-1 Валерія Ухіна вага гри = 3 

Піфвінали 1-2 місце, 1-2 місце з різних груп
Сніжана Дейнега 0-2 Катерина Варик вага гри = 6 
Лілія Стрельбіцька 1-2 Крістіна Величко вага гри = 3 

Півфінали 3-4 місце, 3-4 місце
Галина Комарніцька 1-2 Валерія Ухіна вага гри = 3 
Ірина Матюхіна суперниці немала тому чекала переможницю пари вище...

Гра за 5-6 місце Ухіна - Матюхіна 2-1

Фінал 
Катерина Варик 0-2 Крістіна Величко вага гри = 3 

Матч за 3 -е місце
Лілія Стрельбіцька 2-0 Сніжана Дейнега вага гри = 6 

Думаю тепер буде зрозуміло...

Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
"Хто знає де?". Проміжні підсумки [42]
Хто знає де? [30]
Бадмінтон [45]
Руммікуб [13]
Квест [20]
Фотополювання [11]
Геокешинг [4]
Різне [31]
Пошук
Свіжина
Нашла расписание автобусов на сайте http

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2021Створити безкоштовний сайт на uCoz