Вулиця на Кіргізова на Підзамчі, тобто проходимо фортецю Вали, і перша ліворуч вулиця на розі є східці піднімаємося ними і лівий бік стіни підприємства "Меблі" буде ця табличка, Віталіку привіт,
Молодець лапа, розібралась Я вів до того, що впринципі я відгадав, бо це на вул.Кіргізова і вона не така вже й велика. Але такі відповіді зрозуміло ж неприпустимі. Потрібно напевно якось внести обмеження в правила щодо цього.
Киргизов Степан Григорович народився 17.05.1903 р. в селі Усть-Кара Сретенського району Читинської області в бідній селянській сім'ї. До 1919 р. жив з батьками і з дев'яти років працював на золотих копальнях. У 1919-1921 рр. воював у партизанському загоні. У 1921 р. звільнений з армії як неповнолітній. Повернувшись додому, знову працю є на золотих копальнях. У 1925 р. призваний в Червону Армію. Повернувшись у 1927 р. з армії, продовжує займатись гірничою справою. У 30-40 роках С. Г. Киргизов – начальник Усть-Карського відділення міліції, пізніше — голова сільської ради, потім. — на керівній роботі в золото видобувній галузі і на водному транспорті. У липні 1941 року мобілізований на фронт. Закінчив фронтові курси молодших лейтенантів. Командир кулеметної роти 383-го стрілецького полку (121 стрілецька дивізія, 60-а армія, Центральний фронт) старший лейтенант Киргизов в ніч на 26.09.1943 року з ротою в числі перших подолав Дніпро біля села Глібовка (Вишгородський район, Київська область) і вогнем підтримав переправу підрозділів полку, знищив велику кількість живої сили і вогневих засобів противника. Звання. Героя Радянського Союзу присвоєно 17.10.1943 року. Нагороджений орденами Леніна, Червоної Зірки. Загинув 28 березня 1944 року у селі Довжок Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, де і похований.