Ср, 22.05.2024, 01:32
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода

Напрямки діяльності сайту

"Вічний Кам'янець" позиціонує себе, як сайт активного дозвілля. Це означає, що окрім традиційного інформаційного наповнення тут культивуються і такі види відпочинку, що вимагають виходу в місто для перевірки чи розв'язання тих чи інших завдань, участі у різноманітних проектах, які ініціює команда сайту і її постійні відвідувачі. Це і є головна відмінність цього ресурсу від інших. Короткий огляд діяльності сайту підготував для усіх один з лідерів сайту - Дмитро Бойко (Dimboy).

У кого будуть нові ідеї чи думки по озвученим, запрошуємо усіх до обговорення в однойменному блозі ТУТ

Сергій Єрмаков

 


Чим зайнятись на дозвіллі?

Якщо ви любите своє місто, цікавитесь історією Кам’янця-Подільського, прагнете дізнатись про визначні події, активно провести свій час і не сидіти на місці, а постійно розвиватись запрошуємо на сайт «Вічний Кам’янець». Сайт злагодженої команди, поціновувачів свого рідного краю, де кожен відвідувач знайде для себе щось корисне і не буде нудьгувати.

Отож завітавши на сайт ви матимете змогу прийняти участь у різних змаганнях, долучитися до обговорення певних новинок, дізнатися про мало відому інформацію, отримати запрошення до чергової акції або туристичної подорожі. 

Для тих, хто вважає себе гарним знавцем міста, або хоче таким стати вже зовсім скоро розпочнеться новий сезон захопливого змагання, а саме фотовікторина – «Хто знає де?». Тобто на сайті будуть зявлятися певні куточки міста, фрагменти будиночків, різні території, цікаві та незвичні об’єкти. Гравцеві потрібно буде вказати де це місце знаходиться, зазначивши вулицю або відомі місця поряд, чи описати як туди можна дістатися, щоб було зрозуміло. За правильність нараховуються бали, відповідно до складності завдання та кількості відповівших, за сумою набраних балів визначається переможець і вшановується титулом «Кращий знавець міста» і пам’ятним призом.
   
(пару завдань із третього сезону)

Хто вважає себе досить кмітливим, ерудованим і гарно орієнтується на місцевості може спробувати свої сили у різноманітних «Квестах». 
   
(фрагменти з ігор)

Для любителів активного відпочинку, час від часу відбуваються туристичні походи, краєзнавчі експедиції, велоподорожі, спортивні розваги.  
   
(із різних подій 2012 року)

Фотографів професіоналів чи аматорів зацікавлять різноманітні фотоальбоми: де зображені старі дворики, що під загрозою зникнення; рубрика місто навиворіт; не помічені для першого погляду уявні образи (розділ помічене не помітне); певні незвичні ракурси; природа і фауна подільського краю та багато інших тематичних категорій. 

А також команда сайту представлена у міських змаганнях з брейн-рингу, відчуваєте свою ерудованість, і хочете це перевірити, ми будемо раді бачити вас у наших рядах
 

А хто хоче відчути себе мисливцем, до його уваги пропонується вікторина-квест «Фотополювання» - отримавши певне завдання потрібно його виявити і вполювати, отримавши за це трофей. 
  

А для тих, хто переймається чистотою міста проводяться еко-акції, прибирання відпочинкових галявин та каньону. Хто ще жодного разу не спробував може відчути яке це моральне задоволення і корисна справа.  
    
(Галявина поблизу башти Стефана Баторія)

Окрім вищезазначеного на сайті можна знайти безліч статей та праць постійних відвідувачів, де висловлюються власні думки, погляди, піднямаються цікаві теми.

 Отож кожний, завітавший до нас, знайде для себе щось своє. А також зможе долучитися до різнобарвного життя сайту: коментуючи, те що зацікавило, додаючи нові фотографії, приймаючи участь у дозвіллі запропонованому активістами сайту, вносити свою родзинку. 

Знами цікаво, ми чекаємо на ВАС!!!!

Адреса сайту kampod.at.ua або ввівши в різних пошукачах однойменну назву
«Вічний Кам’янець» ви легко знайдете нас, зареєструвавшись на ньому ви станите частинкою нашої команди!!!!
Учасник сайту,  
Дмитро Бойко, (Dimboy)
Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz