Пт, 24.05.2024, 12:39
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода


Кам'янець-Подільський
 

                          

Місто яке по праву вважається перлиною Поділля, володіє рядом унікальніх  особливостей що роблять його неповторним, заворожуючим дух.

Місто що впевнено ввійшло в число 7 чудес України здобувши собі місце в туристичній еліті України.

Місто в якому стільки пам'ятників архітектури, що на деяких вулицях і справді куди не плюнь, попадеш в пам'ятник :). Відомий факт, що за кількістю пам'яток історії і архітектури це 100 тис. місто займає третє місце в Україні після Києва і Львова.

Місто що являє собою симбіоз культур різних народів. Фестиваль "Семи культур" започаткував добру традицію об'єднання націй в цьому колись знаному містечку. А сім культур які створили образ Кам'янця це: українці, поляки, литовці, росіяни, турки, вірмени і євреї (куди ж без них)

Серцем Кам'янця є Старе місто яке являє собою симбіоз тривалого в першу чергу природного і частково антропогенного процесу окультурення цієї землі. Старе місто повністю розташоване на півострові який оперезаний глибоким каньйоном річки Смотрич. Могутність цієї землі, якою вона наділена завжди вражав уяву і заворожував подих мандрівників усіх часів. Усім рекомендую оглянути старе місто з висоти і оцінити аерофотозйомку цього загадкового куточка  

Ось таке воно - місто Кам'янець що на Поділлі, яке колись було головним форпостом Речі Посполитої на східних землях, місто з великою історією, яка викарбувавшись в камені до цих пір залишає враження на відвідувачів.


Пошук
Свіжина
Дуже цікаво розповідає про вулицю Зантус

Доброго дня,
хто може показати на

Скажите пожайлуста а где хранится виньет


да... мне бы такая штуенция не помешала


Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz