Пропоную до уваги новий проект який поєднує у собі квест і вікторину. Суть така - дається якийсь факт або підказка, гравець починає рити, шукати інформацію, знаходить і мчить фотографуватися. Потім світлина відправляється на електронну адресу vitaliy_kuzma@ukr.net і чекає на підтвердження або спростування, а також перенесення сюди і обговорення)
Ну що,ентузіасти,спробуєте?
__________________
Завдання пілотного фотополювання:
1. З однієї сторони у неї п’ять ярусів,з протилежної три-що це? (40 балів)
Правильна відповідь - Гончарська башта яка з боку каньйону має п'ять ярусів, а з боку старого міста - три.
* посилання на іменах приведуть до коментарів з оголошенням правильності відповіді
2. Ось гора Кармель
Який колишній навчальний заклад нашого міста пов’язаний з цією горою? (60 балів)
Правильна відповідь-будинок школи кармелітів, Татарська 10.Кармелітська традиція веде походження від спільноти самітників на горі Кармель, що походить від школи пророків у стародавньому Ізраїльському царстві, хоча немає точних записів про пустельників на цій горі до 1190 року. До цього часу група людей збиралася біля колодязя Іллі на горі Кармель. Ці люди, які ішли у Палестину з Європи, або як паломники, або як хрестоносці, вибрали гору Кармель, зокрема черз джерело Іллі.
4. Дата останнього ремонту замку. (Ціна 50 тигриків.) Відповідь-"недалеко от моста,на правой стене,виднеется каменная плита с датой 1790 года,показывающей время последнего ремонта замка" Є.Сіцинський.
5.(останнє завдання пілотного фотополювання)
Шматочок архівного фото. Завдання-знайти цей будинок і сфотографуватись. (Ціна 80 тигриків).
Чому ж. Десяток в самий раз. Підтримую. Хоча можна і трохи менше для початку. А запитав я тому, що хочу поділитись одною ідеєю. Пропоную кожному мисливцю видавати на старті на 10 завдань по патрону. Ітого - 10 патронів. Далі - за гроші (штрафи). Тобто щоб пройти без штрафів треба усі фотки відгадати з першого разу. Якщо пропустив перше полювання то збережений патрон можна використати на помилку наприклад в другому завданні. А далі просто - одна надіслана фотка = один постріл (або один патрон), якщо так як Оксана (Оха) надіслала одразу дві фото - то витратила два патрона на одну ціль (хоча тут ще питання з послідовністю). Наголошую, що це лише для обговорення на майбутнє. Що скажете?
Для розвитку своєї ідеї, дам ще одне питання організатору? Віталік, а ти міг би оцінювати свої фотки скажімо за 100 чи 200 бальною шкалою? Тоді можна було б дати наприклад таку градацію 30 балів - перепілка 50 балів - качка 60 балів - гуска 80 балів - заєць 100 балів - лис 120 балів - вовк 150 балів - кабан 200 балів - ведмідь
ну і вартість кожного додаткового патрону скажімо 10 грн-балів (як варіант) А далі - кожен сам вирішує як йому полювавти. Бути обережним чи витрачати додаткові патрони.
Ну впринципі давай, спробуєм. Тоді можна навіть просто по 10-бальній шкалі і штрафи по 1 рубчику. Тоді як буде: Три і пять ярусів - ? рублів гора Кармель - ? рублів
А ще таке. За кожен день спізнення від появлення на ринку першої дичини, ціна на 10 гривень падає. Допустимо я приніс перепілку на два дня пізніше то зароблю 10 гривнів. А якшо на 4 дня - то щоб продати її мені треба заплатити ше свої грошики
Можна і навіть потрібно таке зробити. Давно планую відкрити сторінку Фотополювання і в блозі обговорення правил Фотополювання, як наприклад це є в квесті. Але поки не знав що там розміщувати, бо в правилах поки єдиної думки не було. Та й тут поки що почекаємо що скажуть ведучий і інші стрільці
Я ще раз повторюсь-моя ідея а обрахування покладаю на Сергія,він поганого не придумає. Я думаю буде як з квестом,пілот за мною а далі ,по бажанню,естафету може перейняти інший)))
От що помітив. Якщо взяти пропозицію Вадима віднімати по 10 рублів за кожен прострочений день полювання і тактику двох гравців то вимальовується деякі можливі стратегічні ходи, які відкриються завдяки цим нововведенням: Оха - зробила два постріла одночасно і відповідно за один день витратила два патрона і перевіривши дві версії. mahasya - зробила один постріл не влучила, зате якби попала то мала б більше балів за Оху. На другий день якби влучила то мала б щоправда менше грошиків бо потратила два постріли і дічь перестала бути дефіцитною на 10 карбованців.
Тобто є можливість для маневрів. Можна ризикувати стріляючи по разу надіючись на влучний постріл, а можна стріляти одразу по кілька патронів надіючись що суперник схибить або використає не менше набоїв. Мені особисто подобається таке. Буде над чим подумати і можливо інколи ризикнути
А ще Вадим. Які є взагалі види полювання. Наприклад знаю є відкриття охоти на пернатих, на пушного звіря... ще є якісь градації? Може б по ним і зробили б коротеньку класифікацію?
Вашій увазі пропонується 1 сезон полювання, який триватиме протягом 10 походів. Щоб в кожному поході вдало відстрілятися (влучити з першого пострілу) потрібно відгадати чергову загадку ЄГЕРЯ. Він (єгерь) видає вам 10 безкоштовних патронів. Якщо нехватає патронів, то їх завжди можна докупити в егеря по ціні 10 грн за штуку.
Далі - впольовану дичину несемо єгерю (відправляємо електроннкою). Якщо ВИ перша(й) її принесли, то дичина вартує максимальну ціну. Якщо ВИ не перший, то ціна на 10 гривнів дешевше з кожним днем запізнення (10 днів запізнення - на 100 грн дешевше). Відлік ведеться з моменту появи в єгеря першого трофею.
Тільки щоб небуло непоняток потрібно оговорити що гривні (чи рублі як я їх називав) - це умовна ігрова валюта. Або взагалі взяти якусь вигадану грошову одиницю
а в полуванні головне добру берданку мати і фотографа, щоб одразу біля тої "дічі" сфотав!!! тобто, якщо я пропускаю якусь фотку, то на наступній я зможу зробити дві спроби?
Все вірно. Про це говорили. Одразу дається по одному патрону на всі завдання. Якщо одне пропускаєш то цей патрон можеш використати на інше. Потреба докупляти патрони може виникнути лише в кінці, якщо на одне завдання усі постріли не використаєш звісно
Ну що ж,час вичерпано,підбиваю підсумки. Для початку правильна відповідь-було загадано будинок школи кармелітів, Татарська 10.[u]Кармелітська традиція веде походження від спільноти самітників на горі Кармель, що походить від школи пророків у стародавньому Ізраїльському царстві, хоча немає точних записів про пустельників на цій горі до 1190 року. До цього часу група людей збиралася біля колодязя Іллі на горі Кармель. Ці люди, які ішли у Палестину з Європи, або як паломники, або як хрестоносці, вибрали гору Кармель, зокрема черз джерело Іллі.
Перша правильна відповідь надійшла від Оха,з чим ми її і вітаємо)