Ср, 18.10.2017, 07:42
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода

Клуб любителів

бадмінтону

м.Кам'янець-Подільський

Сайт активного дозвілля "Вічний Кам'янець" і його активісти є першопроходцями організаційних форм проведення зустрічей з бадмінтону у м.Кам'янці-Подільському, є ініціатором і організатором перших змагань з цього виду спорту у місті і поки що є єдиним на цій ниві ресурсом, що взявся за популяризацію і підтримку цього виду. Ми шукаємо і кличемо до себе усіх любителів бадмінтону не залежно від вашого професійного рівня.

За ініціативи Дмитра Бойка в м.Кам'янці-Подільському було проведено ряд змагань з бадмінтону і за попередніми домовленностями із гравцями, що приймали участь у турнірах розпочинає діяльність Клуб Любителів Бадмінтону (КЛБ), де будуть збиратись кращі гравці міста, та люди небайдужі до цього виду спорту. Ми об'єднуємось навколо спільного інтересу, з метою підтримки бадмінтону як виду спорту у місті, поширення його в маси. КЛБ полегшить в подальшому організацію змагань і підвищенню загального рівня спортсменів-бадмінтоністів міста. А також тут усі, що мають бажання познайомитись з цим видом спорту, зможуть оволодіти базовими навиками даної гри та розвивати їх, спробувати свої сили у бадмінтоні, чи просто дізнатись більше про цей вид.
 

Усім любителям гри бадмінтон!!!

Хто обожнює бадмінтон, полюбляє грати, хоче навчитися запрошуємо до нашої спільноти, ми проводимо тренування, всеобучі, змагання! Є бажання розвивати цей Олімпійський вид спорту у нашому місті! Плануємо облаштувати декілька відкритих майданчиків та знайти спортзали, а також щоб запрацювала секція, і утворилася федерація, щоб їздити на змагання і приймати гостей зі всіє України та закордону!!!!

З повагою, Дмитро Бойко

 

 

Дмитро Бойко,

першопроходець бадмінтону як змагального виду у м.Кам'янці-Подільському. Організатор багатьох змагань загальноміського рівня. Учасник змагань, що проводились у місті у категорії "чоловіки". Перший чемпіон міста по бадмінтону (2013р).

Перелік проведених турнірів 2013-2014рр.

Правила гри у бадмінтон (сайт ФБУ)

Рейтинг гравців м.Кам'янець-Подільський

Є запитання? Питання-відповідь

Остані публікації про бадмінтон

 

[22.08.2017] "Патріотичний турнір" 2017
"Патріотичний турнір" 2017

Вже втретє у Камянці-Подільському пройшов "Патріотичний турнір" з бадмінтону з учасниками інших міст України. Якщо першого разу у 2013 році було двоє учасників, що представляли Київ, у 2015 році була чисельна делегація з Вінниці та Львову. То цього разу приєдналися до нас учасниця з Дніпра, яка гостювала у рідних та любитель з Донецька, який певний час вже переїхав до Львова і грав у бадмінтон, а зараз долучився і до наших тренувань. 

Ще однією новинкою було те, що це перший турнір із стаціонарною розміткою на 4 корти. Хоча умови залишають бути кращими, проте атмосфера змагань компенсувала певні недоліки. Тому усі з радістю та бажанням грали у бадмінтон, рухались та розвивались. 


[18.02.2017] Турнір пам'яті Героїв Небесної Сотні!

18 лютого клуб любителів бадмінтону спільно з міською спілкою ветеранів Афганістану організували змагання з бадмінтону з нагоди Дня вшанування полеглих Героїв Небесної Сотні, а також згадали і про 28 річницю виведення військ з Афганістану. Захід розпочався із хвилини мовчання в пам'ять про полеглих наших захисників. Ну, а далі вже безпосередньо виявляли кращих на спортивних майданчиках. Також завітав на змагання, і спостерігав за грою спортсменів та підтримував їх заступник спілки ветеранів Афганістану Валентин Вікентійович Кособуцький, який і відкрив наші змагання. Таким чином, розпочалась серія міських змагань з бадмінтону 2017 року. 


[06.02.2017] Бадмінтон. Календарний план змагань та заходів на 2017 рік
Пропонуємо ознайомитись із рядом запланованих змагань та інших заходів пов'язаних із олімпійським видом спорту у Камянці-Подільському - БАДМІНТОНОМ!!!!

[31.01.2017] Бадмінтон підсумки 2016р.

Попередній рік був не надто багатим на турнірні баталії, проте щось таки вдалося організувати:

Бадмінтонний 2016 рік запамятався такими подіями: всього було проведено два турніри у місті: Відкрита першість К-ПНУ ім. Івана Огієнка та Чемпіонатом міста серед дітей та дорослих. Зявилось два нових відкритих майданчика: подвір"я НВК №14 та на дитячій гірці р-н "Черемушки", оновлена розмітка на майданчику двору "Олімпія" (клуб "Сатурн") та верхній спортивний майданчик ПДАТУ! Таким чином у місті вже є 4(5) вуличних розміток! Вдалося зробити також два виїзді на змагання: (квітень м. Вінниця) чемпіонат України серед спортсменів 1997 р.н. і мол. (Лілія Стрельбіцька, студентка ІІ курсу К-ПНУ виступала у жіночій парі та міксті). А вже восени вдалося завдяки підтримці міського спорткомітету побувати на Відкритому чемпіонаті Житомирської області (Лілія Стрельбіцька та Дмитро Бойко війшли до 10-ки в особистих змішаних та парних змаганнях). Ще однією знаковою подією для міста стала поява майстрів спорту та чемпіонів України з бадмінтону в рядах студентства національного вузу (Артем Ткачук, Костянтин Жилюк). (хлопці неодноразово проводили тренування та показові виступи: на базі ЗОШ № 7, спортивної зали №2 (К-ПНУ), спортивній залі №3 (ПДАТУ) та вулицях міста. 


[24.12.2016] ІV Чемпіонат міста з бадмінтону завершився супер-фіналом і новим чемпіоном!
ІV Чемпіонат міста з бадмінтону завершився супер-фіналом і новим чемпіоном!

4-5 листопада відбувся чемпіонат міста серед жінок, дітей, змішаних пар, і кваліфікація для чоловіків, а 23 грудня - відбувся супер-фінал для найсильніших. Змагалось 8 учасників, двоє із них потрапили з відбору Андрій Шибко, який виграв кваліфікацію та Іван Поляруш, що добрався за квотою, а також 6 рейтингових гравців, із фіналістами попереднього року. 

Змагання пройшли у захопливій та видовищній боротьбі... Часто учасники демонстрували відчайдушні дії, щоб врятувати волан, і таки здобути потрібні очки... деякі навіть грали попри травми, але до 4 найкращих потрапили знову ті, що були у минулому році. До речі для чоловіків в особистих змаганнях це був єдиний турнір у цьому році... У ході змагань було проведено бесіду на рахунок створення місцевого осередку та федерації. 


Усі публікації про бадмінтон
 
 
Пошук
Свіжина
На рахунок рейтингу...
(рахувався...

Відео огляди зі змагань ...

На разі тривають тренування розпочався д...


Ігри турніра:
Яковенко (23...

У попередньому рейтингу знайшов двох уча...

Лісовий будучи новачком без рейтингу зіг...


Більше коментарів
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz