Ср, 28.06.2017, 16:03
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода

Клуб любителів

бадмінтону

м.Кам'янець-Подільський

Сайт активного дозвілля "Вічний Кам'янець" і його активісти є першопроходцями організаційних форм проведення зустрічей з бадмінтону у м.Кам'янці-Подільському, є ініціатором і організатором перших змагань з цього виду спорту у місті і поки що є єдиним на цій ниві ресурсом, що взявся за популяризацію і підтримку цього виду. Ми шукаємо і кличемо до себе усіх любителів бадмінтону не залежно від вашого професійного рівня.

За ініціативи Дмитра Бойка в м.Кам'янці-Подільському було проведено ряд змагань з бадмінтону і за попередніми домовленностями із гравцями, що приймали участь у турнірах розпочинає діяльність Клуб Любителів Бадмінтону (КЛБ), де будуть збиратись кращі гравці міста, та люди небайдужі до цього виду спорту. Ми об'єднуємось навколо спільного інтересу, з метою підтримки бадмінтону як виду спорту у місті, поширення його в маси. КЛБ полегшить в подальшому організацію змагань і підвищенню загального рівня спортсменів-бадмінтоністів міста. А також тут усі, що мають бажання познайомитись з цим видом спорту, зможуть оволодіти базовими навиками даної гри та розвивати їх, спробувати свої сили у бадмінтоні, чи просто дізнатись більше про цей вид.
 

Усім любителям гри бадмінтон!!!

Хто обожнює бадмінтон, полюбляє грати, хоче навчитися запрошуємо до нашої спільноти, ми проводимо тренування, всеобучі, змагання! Є бажання розвивати цей Олімпійський вид спорту у нашому місті! Плануємо облаштувати декілька відкритих майданчиків та знайти спортзали, а також щоб запрацювала секція, і утворилася федерація, щоб їздити на змагання і приймати гостей зі всіє України та закордону!!!!

З повагою, Дмитро Бойко

 

 

Дмитро Бойко,

першопроходець бадмінтону як змагального виду у м.Кам'янці-Подільському. Організатор багатьох змагань загальноміського рівня. Учасник змагань, що проводились у місті у категорії "чоловіки". Перший чемпіон міста по бадмінтону (2013р).

Перелік проведених турнірів 2013-2014рр.

Правила гри у бадмінтон (сайт ФБУ)

Рейтинг гравців м.Кам'янець-Подільський

Є запитання? Питання-відповідь

Остані публікації про бадмінтон

 

[18.02.2017] Турнір пам'яті Героїв Небесної Сотні!

18 лютого клуб любителів бадмінтону спільно з міською спілкою ветеранів Афганістану організували змагання з бадмінтону з нагоди Дня вшанування полеглих Героїв Небесної Сотні, а також згадали і про 28 річницю виведення військ з Афганістану. Захід розпочався із хвилини мовчання в пам'ять про полеглих наших захисників. Ну, а далі вже безпосередньо виявляли кращих на спортивних майданчиках. Також завітав на змагання, і спостерігав за грою спортсменів та підтримував їх заступник спілки ветеранів Афганістану Валентин Вікентійович Кособуцький, який і відкрив наші змагання. Таким чином, розпочалась серія міських змагань з бадмінтону 2017 року. 


[06.02.2017] Бадмінтон. Календарний план змагань та заходів на 2017 рік
Пропонуємо ознайомитись із рядом запланованих змагань та інших заходів пов'язаних із олімпійським видом спорту у Камянці-Подільському - БАДМІНТОНОМ!!!!

[31.01.2017] Бадмінтон підсумки 2016р.

Попередній рік був не надто багатим на турнірні баталії, проте щось таки вдалося організувати:

Бадмінтонний 2016 рік запамятався такими подіями: всього було проведено два турніри у місті: Відкрита першість К-ПНУ ім. Івана Огієнка та Чемпіонатом міста серед дітей та дорослих. Зявилось два нових відкритих майданчика: подвір"я НВК №14 та на дитячій гірці р-н "Черемушки", оновлена розмітка на майданчику двору "Олімпія" (клуб "Сатурн") та верхній спортивний майданчик ПДАТУ! Таким чином у місті вже є 4(5) вуличних розміток! Вдалося зробити також два виїзді на змагання: (квітень м. Вінниця) чемпіонат України серед спортсменів 1997 р.н. і мол. (Лілія Стрельбіцька, студентка ІІ курсу К-ПНУ виступала у жіночій парі та міксті). А вже восени вдалося завдяки підтримці міського спорткомітету побувати на Відкритому чемпіонаті Житомирської області (Лілія Стрельбіцька та Дмитро Бойко війшли до 10-ки в особистих змішаних та парних змаганнях). Ще однією знаковою подією для міста стала поява майстрів спорту та чемпіонів України з бадмінтону в рядах студентства національного вузу (Артем Ткачук, Костянтин Жилюк). (хлопці неодноразово проводили тренування та показові виступи: на базі ЗОШ № 7, спортивної зали №2 (К-ПНУ), спортивній залі №3 (ПДАТУ) та вулицях міста. 


[24.12.2016] ІV Чемпіонат міста з бадмінтону завершився супер-фіналом і новим чемпіоном!
ІV Чемпіонат міста з бадмінтону завершився супер-фіналом і новим чемпіоном!

4-5 листопада відбувся чемпіонат міста серед жінок, дітей, змішаних пар, і кваліфікація для чоловіків, а 23 грудня - відбувся супер-фінал для найсильніших. Змагалось 8 учасників, двоє із них потрапили з відбору Андрій Шибко, який виграв кваліфікацію та Іван Поляруш, що добрався за квотою, а також 6 рейтингових гравців, із фіналістами попереднього року. 

Змагання пройшли у захопливій та видовищній боротьбі... Часто учасники демонстрували відчайдушні дії, щоб врятувати волан, і таки здобути потрібні очки... деякі навіть грали попри травми, але до 4 найкращих потрапили знову ті, що були у минулому році. До речі для чоловіків в особистих змаганнях це був єдиний турнір у цьому році... У ході змагань було проведено бесіду на рахунок створення місцевого осередку та федерації. 


[26.09.2016] Першість КПНУ 2016, "Турнір здоров'я"!!!
Більше як 10 місяців у місті Кам-Подільському не відбувалось офіційних змагань з бадмінтону, з моменту студентської командної першості, що відбувалась у листопаді 2015 року цей вид спорту був у затінку, у глибокій тиші... Але привід порушити цю тишу і нарешті зібратись найкращим бадмінтоністам міста та університету став тиждень здорового способу життя, що традиційно проходить на факультеті фізичної культури національного університету

26 вересня відбулась Першість КПНУ з бадмінтону "Турнір здоров'я" був приурочений Х конференції "Формування здорового способу життя учнівської та студентської молоді засобами освіти". 

Усі публікації про бадмінтон
 
 
Пошук
Свіжина
Товаришую з онуком К.К. Голубовського - ...


Ось "серйозний" варіант даної ...

на території старої очної лікарні що на ...

Це взагалі) вони прям біля дороги  ...

Ну що ж, з 13 сезоном розібрались повніс...Більше коментарів
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz