Пн, 18.06.2018, 02:05
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Знахідки О.Будзея
Форма входу
Логін:
Пароль:
Оголошення сайту

За останній місяць, нових оголошень не опубліковано
_________________

Усі оголошення >>

Погода
Креатив
Креатив  
 
Останні публікації
[03.06.2017] Миттєва фотовікторина + Як я знаю своє місто-2!
Миттєва фотовікторина + Як я знаю своє місто-2! Вже стало доброю традицією під час нагородження чергового сезону знавці свого міста у фотовікторині "Хто знає де?", що відбувся вже втринадцяте проводити і миттєві конкурси для усіх охочих учасників запрошених гостей партнерів та спонсорів. 2 червня у приміщенніі прес-центру міської ради після нагородження і підведення підсумків даної гри було проведено два конкурси. Спочатку учасники мали змогу проявити свої знання щодо самого міста та здобути щось нове для себе (потрібно було обрати один із запропонованих варіантів), якщо хтось і не знав то можна було й інтуітивно вгадати, а потім позмагатись у миттєвому відгадуванні фотозавдань. (по 25 с. на кожне).

[01.04.2017] Єгипетська теорія заснування Кам'янця-Подільського
Єгипетська теорія заснування Кам'янця-Подільського В той час коли сивочолі професори та бабловиті доценти і кандидати ведуть спір за дату заснування м.Кам’янець-Подільський звичайний робітник під час риття котловану під готель «Клеопатра» віднайшов в землі кам’яне ядро та прогнивші носилки – які виявились незаперечними доказами заснування міста ще в середні першого століття до нашої ери.

[24.01.2017] Холера умерла (cholera umarła)
Холера умерла (cholera umarła) Чи чули ви коли небудь, що в Кам'янці вмерла холєра? Так-так, саме те інфекційне захворювання, яке має здатність дуже швидко передаватись і поширюватись, має тяжкі наслідки для хворого і часто завершується летальним наслідком, хвороба, раптові і трагічні поширення якої з XIX століття набули характеру пандемій. І ось така болячка взяла і вмерла, про що свідчить надгробок з старої могили напис на якій гласить: "Tu leży Konstancja urodzonego (szlachcica - авт.) Xawerego Lachowieckiego żona 1831 r cholera umarła", останні два слова на якій читається як красномовне - холера умерла

[20.12.2016] Миттєва фотовікторина ХІІ сезону та конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?"
Миттєва фотовікторина ХІІ сезону та конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?"

20 грудня на черговому зібранні підсумків діяльності сайту "ВК" за 2016 рік, центральною подією якого була церемонія нагородження учасників та переможців фотовікторини "Хто знає де?", яка уже триває 12 сезон вдалося знову організувати миттєву фотовікторину для запрошених гостей, спонсорів, учасників та власне переможців! 

Миттєва фотовікторина була розроблена як міні-копія і преанонс для нових учасників, щоб продемонструвати яким чином відбувається фотомарафон у відгадуванні 100 завдань, ну і для перевірки та орієнтування учасників, які можуть грати одночасно і бачити своїх опонентів хто ж таки буде кмітливішим. 

Окрім цього вдалося вперше провести конкурс ерудитів "Як я знаю своє місто?", що містив різноманітні факти та їх перевірку. Питання були у вигляді тестів, із 4-ма запропонованими відповідями, де одна лише правильна. Стосувалася як історії, культури, соціології, літератури та інших сфер. 

[16.05.2015] Чому всі українські Президенти народжуються на Поділлі?
Чому всі українські Президенти народжуються на Поділлі?

15 травня в рамках  Всеукраїнської науково-практичної конференції  "Музейна справа на Поділлі: Історія та сучасність" виступили доповідачі, що представляли наукові кола не лише нашого міста, а й з усієї України. Одним з таких гостей був Кривоший Олександр Петрович, кандидат історичних наук, президент Української асоціації дослідників жіночої повсякденності і психології воєнної епохи. Олександр Петрович приїхав з м.Запоріжжя, тож не дивно, що його тема певною мірою стосувалась життя запорізького козацтва. Промова доповідача була надзвичайно активна і емоційна, а вступне слово взагалі примусило задуматись над тим, про що йдеться в заголовку публікації. 


Цікаво знати Кам'янецькі байки
 
 
Пошук
Свіжина
Колись чув таке, що єдиного центра Поділ...

volodymyr написав гарний комент, витрати...

Поздравляю, ваша идея пригодится

Ви прикалуєтесь?)) Який Кам'янець? М...
Answer: Розбив повідомлення на абзаци для кращого структурування, сподіваюсь Ви не заперечуватимете. Дякую за змістовний коментар. KamPod

Доброго дня. Був би Вам дуже вдячний! Мо...

Доброго дня. Я в дружніх відносинах з йо...

Доброго дня! Чи залишилось у Вас фото Ми...


Більше коментарів
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 2
Гостей: 1
Пользователей: 1
Andreyguamy
Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz