Збираюсь писати публікацію по цій картині, тому дуже прошу поділитись власним враженням від картини. Що ви на ній бачите? Що на вашу думку намагався передати художник? Дякую
Так справді один із трьох історичних в'їздів (через Польську браму) впирається в прям таки безкрайній берег. Хоча насправді десь так і було, адже з цього боку, в районі башти Захаржевського, або як її по іншому називають "На Броді" десь був брід і річка справді була по ідеї широкою.
Судя по тому как выделил художник старый город и крепость он тем самым подчёркивает всю прелесть старинной архитектуры, которая довольно детальна, и своеобразна отображена. Также человек сидящий за столом перед книгой, своего рода вглядывается в представший передним город, и пишет историю, историю знаменитого своей внешностью Каменца-Подольского.
Частина картини зліва мені здається це ніби Андріївський узвіз в Києві, схожий будинок. Таке враження, що чоловік зараз мешкає у Києві, але родом він з Кам*янця. Ще цікаво, що намальовано вигляд з боку Польських фільварок, можливо він саме звідси. Міст, що веде до фортеці незвичний, здається тут вплив римської теорії. Промальовано Старе місто і фортеця ніби сяють, тобто теплі спогади, про період розквіту. Картина цікава деталями, її можна довго розглядати і вона зацікавлює. Звичайно перше що впадає в око це Старе місто, фортеця, а далі чоловік і фрагмент зліва. Таке враження. що автор веде нас із минулих спогадів до сьогодення.
Ну ні чого собі проникливість . Так, зліва в тіні Андріївський узвіз у Києві... і далі багато чого в точку. Але є тут і дещо глибший смисл. Я спілкувався з автором ідеї картини. Скоро розкажу
Новий план в турецькому стилі! Польську браму не впізнав, більше костел нагадало...(подумав що щось видумане, але у коментах що з боку Брами один із вїздів поняв що то брама, дахи вийшли гостроверхи, готичні...!!! Але сам підхід гарний схожого не зустрічалось!!! Цікавим видався розворот до глядачів Петропавлівського костелу... (Все що встиг побачити на швидкоруч....))