Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Бадмінтон

Відкритий чемпіонат міста з бадмінтону (день другий)

Як і зазначалось у попередній публікації, ігри розпочались за призові місця серед чоловіків, коли все було готово, а це і озвучка, судді, призи, секретаріат, ну і звісно розімняті учасники - ми почали гру! Матч за бронзу вийшов досить видовищним гравці відчайдушно боролись викладаючи усі свої сили, в обох гравців була належна підтримка, якщо Сергія підтримували і втілювали на натхненну гру доця із жінкою, а також сім'я Шевчуків,
то з боку Павла була підтримка серед дітей, яких він тренує!!!!

Тут видно як Павло очікував, що волан потрапить у аут, але приземлення було у полі, очко на користь Сергія!

У першому сеті лідерство захопив і збільшував відрив Павло, перемога з рахунком 21-6, але у другому сеті Сергій зібрався хоча на маленьку перерву яка виникає при досягнення 11 очок і триває 60с. гравці пішли з рахунком 11-3 на користь Павла,
проте Сергію вдалося поступово скорочувати відставання рахунок сягнув 14-11, потім 18-16, гравці продовжували по черзі набирати очки, при рахунку 20-17 Павло мав 3 матч-поїнти, але Сергій зміг відіграти на жилах ці очки, але тільки 2 матч-поїнти він взяв, при рахунку 20-19 Павло здобув переможне очко, а разом з ним і загальну перемогу 2-0 і здобув бронзову нагороду!!!!
Попереду тільки фінал, учасники Анатолій-Дмитро вийшли на розминку, і зрештою розпочалась сама гра!
Суддями фіналу були - у мікрофона Іван, на лініях Ігор та Сергій!!!! Перший проміжок видався краще фавориту змагань Димчуку Анатолію 5-1 на його користь, далі рахунок було зрівняно 5-5, а на перерву учасники пішли з рахунком 11-7 на користь досвідченого гравця, адже Анатолій у складі збірної ПДАТУ є призером змагань серед вузів України і змагання такого рівня для нього вже не вперше!
Далі учасники брали підряд по декілька очків рахунок досягнув значного відриву 15-9, але автор цих рядків зумів скоротити до мінімуму рахунок став 17-16, де потім і зупинився; Димчук набирає 4 очки поспіль і здобуває перемогу у першому сеті 21-16!!!!
Перерва 120с. і учасники вже розпочинають другий сет, який відбувався за схожим сценарієм попереднього, але тільки на початковому рахунку знову відрив 4-1, а потім 6-6, але вже на перерву цього разу лідер змінився 11-8 на користь випускника біотехнологічного факультету!
Після перерви відрив почав збільшуватись і сягнув рахунок 14-8, але загартований різними змаганнями Анатолій (серед яких і настільний теніс, футбол, волейбол, шахи, шашки) знайшов нові сили і видав відрізок 8-0, і рахунок несподівано змінився 16-14 вже попереду викладач біотехнологічного факультету!!!
Психологічно тут можна було зламатись, але я продовжував грати як і раніше
і не звертав увагу на рахунок, і вдалось мені це, а можливо суперник трішки розслабився, відчув ініціативу і своїх руках і близькість перемоги або затратив значні сили, але далі я зумів взяти важливе очко і не пустити у відрив +3 свого опонента так рахунок став 18-16, де потім я виграв відрізок 5-0 і досягнув 21, а це для бадмінтону переможне очко!!!! Тому рахунок по сетах став 1-1, і далі у кого залишиться більше сил і психологічної стійкості той і переміг. Але як би там не було це вже була міні-сенсація, адже на контрольних поєдинка поки нікому не вдавалось виграти бодай сет у Анатолія, максимальний результат до цього належав Павлові, де він набрав в одному сеті 19 очок!!!! Глядачі зі смаком і палким вболіванням стежили за перебігом поєдинку, адже вся інтрига зберігалась. Так безперечно дякую за підтримку малечі і друзям-тенісистам що досить гарно підтримували і давали гарні поради, мені Іван задав декілька питань досить діюче це мені допомогло на які я сам собі відповів і себе потрібно налаштував, можливо ще і мої емоційні вигуки після розіграшів трішки заважали моєму супернику, але напруження бере своє, тому емоційність підвищена!

Глядачі також у напруженні спостерігають за грою! Підтримка інколи найголовніше!
Окрему подяку хочу висловити моєму брату Денисові Бойку за надане обладнання для озвучення турніру та музичний супровід, щоб під час розминок і перерв не нудьгували глядачі, а гравці заряджались на гарну гру!!!!
;
Третій вирішальний сет, вже почався з мого відриву 4-1, який і вдалося зберегти до перерви, 11-7, хоча сил вже було багато витрачено у попередніх сетах, було досить важко обидвом, але ніхто не здавався, потім ми помінялись сторонами, що вимагається за правилами, хоча ми і не дуже цього хотіли, проте судді нас це заставили... і мені вдалося зробити відрив 6-0, рахунок став 17-8, але жодних думок про перемогу я собі не підпускав, просто намагався далі набирати очки, і говорив собі ще трішки так і продовжуй! Далі я ще більше зосереджувався щоб не розслабитись що вже не раз відбувалось в інших видах, зокрема настільний теніс, шахи... Коли дійшов до матч-пойнтів, за рахунку 20-10, тоді вже трішки дав волю своїй грі, за що і отримав 4 програні очки, але відчув що опонент вже був чи психологічно подавленим, чи досить втомленим, і чекав на помилку, але намагався грати по краях майданчика і мені таки вдалось взяти 21 очко! І загальну перемогу 2-1!
Але особливої радості так собі і не дозволив проявити, мабуть, ще і зараз не зовсім усвідомлюю, свою перемогу, адже до цього було багато справ повязаних із організацією, пошуком спонсорів, розроблення нагород та подяк, призи, оформлення, ведення документації і т.д. тому і відчувалась більше втома, але приємна все-таки захід я вважаю відбувася по-особливому і на гідному рівні!!!!

Павло Янішевський отримує бронзову нагороду!
Віце-чемпіон Анатолій Димчук!
Дмитро Бойко - сенсаційна перемога!
Трійка кращих гравців міста з нагородами та подарунками!
Сергій Єрмаков - 4 місце, замість дерев'яної медалі втішний приз та подяка!

Решта учасників отримали подяки за участь у змаганнях від нашого сайту! Ігор Шевчук, Андрій Ісаєв, Іван Чорний!

Після нагородження чоловіків у гру вступили діти!!!!

Оскільки, літом було більше часу і відповідно учасників було більше, то цього разу виявили бажання позмагатись трійка діток, які швидко розіграли 1-3 місця, фаворит змагань Богдан Прокудін переміг своїх друзів 2-0 і став чемпіоном,