Сб, 16.02.2019, 03:21
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Релігія

ХРАМОВІ СВЯТА КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

ПРАВОСЛАВНІ ХРАМИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ (УПЦ МП)

м.Кам'янець-Подільський:

Святого благовірного князя. Олександра Невського 12 вересня;

Польські фільварки -  Кафедральний собор Святого великомученика  Георгія Побідоносця 6 травня;

Руські фільварки - Покрови Божої Матері 14 жовтня;

Старе місто - Святителя Миколая      22 травня,19 грудня;

Карвасари - Воздвиження  Животворящого Хреста Господнього    27 вересня;

Архієрейська церква Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня;

м-н Жовтневий - Казанської ікони Божої Матері 4 листопада;   
сел. Цукрозаводу - Св. рівноапостольного вел. кн. Володимира 28 липня;

сел.Першотравневе -  Преображенного Іова Почаївського 10 вересня.

Кам'янець-Подільський район

с.Абрикосівка - Святителя Миколая 22 травня, 19 грудня;

с.Бабшин - Архістратига Михаїла 21 листопада;

с.Баговиця - Різдва Пресвятої Богородиці 21 ве­ресня;

с.Брага - Святителя Миколая 22 травня, 19 гру­дня;

с.Велика Слобідка - Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня;

с. Велике Залісся - Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня;

с.Вербка - Святого великомученика Дмитра Солунськогр 8 листопада;

с.Вихватнівці - Покрови Божої Матері 14 жовтня;

с.Вітківці - Покрови Божої Матері     14 жовтня;

с.Врублівці - Покрови Божої Матері   14 жовтня;

с.Голосків - Різдва Пресвятої Богородиці 21 ве­ресня;

с.Гринчук   Успіння Пресвятої Богородиці 28 сер­пня;

с.Гуменці - Вознесіння Господнього 24 травня (перехідне);

с.Дерев'яне - Святителя Миколая 22 травня, 19 грудня;

с.Демшин - Архістратига Михаїла   21 листопада;

с.Довжок - Різдва Пресвятої Богородиці 21 ве­ресня;

с.Думанів - Покрови Божої Матері     14 жовтня;

с.Жванець - Святої Трійці 3 червня (перехідне);

с.Жовтневе - Святої Трійці 3 червня (перехідне);

с.Залісся Перше - Архістратига Михаїла 21 листопада;

с.Залісся Друге - Святителя Миколая 22 травня, 19 грудня;

с.Завалля     Святителя Миколая 22 травня, 19 гру­дня;

с.Кадиївці - Різдва Пресвятої Богородиці 21 вересня;

с.Калачківці - Різдва Пресвятої Богородиці 21 вересня;

с.Калиня - Покрови Божої Матері     14 жовтня;

с.Кам'янка - Покрови Божої Матері     14 жовтня;

с.Китайгород - Собор Пресвятої Богородиці  8 січня;

с.Княгинин - Різдва Пресвятої Богородиці 21 вересня;

с.Княжпіль - Святої Параскеви П'ятниці 10 листопада;

с.Колибаївка -Архістратига Михаїла 21 листопада;

с.Колодіївка - Казанської ікони Божої Матері 4 листо­пада;

с.Колубаївці - Покрови Божої Матері 14 жовтня;

с.Крушанівка - Успіння Пресвятої Богородиці 28 сер­пня;

с.Кульчіївці - Архістратига Михаїла  21 листопада;

с.Кудринці  - Вознесіння Господнього 24 травня (перехідне);

с.Лисківці - Успіння Пресвятої Богородиці   28 серпня;

с.Лісківці - Святого великомученика Дмитра Солунського 8 листопада;

с.Нагоряни - Покрови Божої Матері   14 жовтня;

с.Нефедівці - Різдва Пресвятої Богородиці 21 верес­ня;

с.Нігин - Різдва Пресвятої Богородиці   21 вересня;

с.Оленівка - Святого великомученика Дмитра Солунського 8 листопада;

с.Оринин - Святого благовірного князя Олександра Невського 12 вересня;

с.Острівчани - Покрови Божої Матері   14 жовтня;

с.Панівці - Успіння Пресвятої Богородиці    28 серпня;

с.Підпилип'я - Архістратига Михаїла  21 листопада;

с.Подоляни - Покрови Божої Матері   14 жовтня;

с.Привороття - Вознесіння Господнього 24 травня (перехідне);

с.Пудлівці - Святої Параскеви П'ятниці  10 листопада;

с.Рихта  - Святих мучеників безсрібників Косьми і Дам'яна 14 липня;

с.Ріпинці - Покрови Божої Матері   14 жовтня;

с.Рогізна - Святого Апостола Іоанна Богослова 21 трав­ня;

с.Руда - Покрови Божої Матері     14 жовтня;

с.Рункошів - Покрови Божої Матері 14 жовтня;

с.Сахкамінь - Святого апостола Фоми 22 квітня (перехідне);

с.Слобідка Рихтівська - Успіння Пресвятої Богородиці  28 серпня;

с.Сокіл - Архістратига Михаїла     21 листопада;

смт Стара Ушиця - Святителя Миколая 22 трав­ня, 19 грудня;

с.Супрунківці - Воздвиження Животворящого Хреста Господнього   27 вересня;

с.Тарасівка - Святого Апостола Іоанна Богосло­ва    21 травня;

с.Ходорївці - Архістратига Михаїла 21 листопа­да;

с.Фурманівка - Святих мучеників безсрібників Косьми і Дам'яна   14 липня;

с.Цвіклівці - Великомученика Георгія Побідоносця 6 травня;

с.Чорнокозинці - Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня;

с.Чабанівка - Святителя Миколая    22 травня і 19 грудня

с. Шутнівці - Священномученика Григорія 13 жов­тня.

 

ПРАВОСЛАВНІ ХРАМИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ (УПЦ КП)

Старе місто - Святих Апостолів Петра і Павла 12 липня;

Вірменська дзвіниця - Святого Стефана   9 січня;

Міська лікарня - Святого Андрія Первозванного 13 грудня;

сел.Смирнова - Святого Миколая Чудотворця 19 грудня;

с.Кам'янка - Покрови Божої Матері   14 жовтня;

с.Ластівці  -  Святого Андрія  Первозванного 13 грудня.

 

УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА АВТОКЕФАЛЬНА ЦЕРКВА (УАПЦ)

Приміщення консисторії - Богоявлення Господ­нього 19 січня;

Вул.Північна, 98 - Нерукотворного образа Гос­поднього 29 серпня;

Міське кладовище - Преображення Господньо­го 19 серпня;

с.Зіньківці - Св. рівноапостольного вел. кн. Во­лодимира 28 липня.

 

РИМО-КАТОЛИЦЬКІ ХРАМИ

 м.Кам'янець—Подільський:

Кафедральний костьол Святих Апостолів Петра і Павла, 29 червня;

Каплиця Святого Серця Господа Ісуса  22 червня;

Домініканський костьол - Святого Миколая 6 грудня;

Кам'янець—Подільський район

с.Абрикосівка   -  Святого  Серця  Господа  Ісуса 22 червня;

с.Жванець - Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня;

с.Зіньківці - Воздвиження Святого Хреста 14 вересня;

с.Китайгород -  Відвідання Пресвятої Діви Марії 31 травня;

с.Колибаївка - Христа Царя Всесвіту 25 листопада;

с.Оринин - Святої Трійці       10 червня;

с.Слобідка Гуменецька - Святого Іоанна Хрестителя 24 червня;

с.Сахкамінь - Святого Апостола Андрія 30 листопада

 

ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКІ ХРАМИ

Святого Йосафата  25 листопада;

обор Святої Трійці  3 червня (перехідне);

Матері Божої Почаївської  28 серпня.



Дивіться також:

Категорія: Релігія | Додав: KamPod (23.07.2011)
Переглядів: 1604 | Теги: костьол, храм, свято, церква, релігія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:
Категорії розділу
Проекти активного дозвілля [196]
Туризм [142]
Знахідки О.Будзея [600]
Творчість [31]
Історія [35]
Персоналії [26]
Легенди [32]
Культура і Мистецтво [66]
Суспільство [101]
Релігія [11]
Спорт [48]
Природа і екологія [14]
Бібліотека [51]
Анонс [14]
Про свята, змагання, урочистості та інші події у місті
Цікаво знати [26]
Різне [9]
Пошук
Свіжина
Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (49...

це все ......., але дуже смешно

Просто все гарно поєднано: головний корп...

З лицьового боку наша монета мабуть найк...

Колись чув таке, що єдиного центра Поділ...

volodymyr написав гарний комент, витрати...

Поздравляю, ваша идея пригодится


Більше коментарів
Пошук
Статистика
Rated by ORS3
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz