Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Статті » Проекти активного дозвілля » Бадмінтон

Різдвяний турнір!!!!

Відбувся Різдвяний турнір з бадмінтону, на старт вийшли, мабуть, найбільш зацікавлені гравці, які хтять покращувати свою майстерність і навіть представляти своє місто на виїзних змаганнях... ну знову скажу на себе, що я не вмію організовувати толком змагання... тобто закликати народ, усіх повідомляти завчасно...але якщо будуть подальші турніри то має хтось відповідати за збір людей, обзвони, інший за місце проведення, інший за суддівство... тоді кожен буде знати, що на його плечах і за чим він слідкує...А тепер до змагань!

Вперше довелось провести об'єктивну систему - за колом, тобто де кожен грає з кожним! Грали до 2 перемог до 11 очок, до нової схеми проведення, яка на разі тестується, (тільки там треба тричі взяти гейм)...

Мещишин - Демчинський 1-2

Отже переможцем даного турніру став Руслан Демчинський, який у фіналі переміг рейтинг-фаворита Вадима Мещишина, який став другим - хлопці обидва добре грали, перший гейм взяв Руслна 11-8, потім Вадим показав клас, у третьому геймі Руслан постійно був попереду, при рахунку 10-7 Вадим відіграв 3 очки... і мав перевагу, але атакуючи послав волан в аут... і таким чином визначив свого опонента переможцем! 11-10 Перемога за Русланом, в матчі за третє місце... у другому геймі Я (Дмитро вів 10-8, але програв 11-10, і перевести матч за вирішельний гейм вже не зміг...)

Потім ми ще трішки потренувалися... і пограли парні матчі Мещишин/Бойко - Демчинський/Круглецький 2-1

Ось так... фотографій ми не робили, буде цікаво подивитись на новий рейтинг, прохання до Сергія Єрмакова, якщо є така змога обновити рейтинг...

Дивіться також:

Категорія: Бадмінтон | Додав: Dimboy (08.01.2015)
Переглядів: 778 | Коментарі: 6 | Теги: Спорт, ЗОШ № 7, Бадмінтон, Різдвяний турнір, камянець | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
1 KamPod   (09.01.2015 13:14) [Материал]
Так не зміг прийняти участь бо не було точного часу турніру. Те що на 10:00 дізнався лише пізно вечором попереднього дня (коментар був біля 19:00), але до того уже спланував собі четвер.

Про те що треба купу відповідальних, трішки мені не зрозуміло. Для чого покладатись на відповідальність цілої групи людей? Одна справа що в одного не виходить і турнір просто не проводиться, а зовсім інша якщо через когось одного праця інших іде намарно. Хоча це моя думка поступай як хочеш Діма, а то знову на мою спробу порадити чи допомогти будеш на мене плюватись образами.

Рейтинг порахую, не питання.

0
2 KamPod   (09.01.2015 13:44) [Материал]
Вітаю Руслана з перемогою. Він до неї сумлінно йшов і от прийшов  bear

0
3 KamPod   (11.01.2015 20:17) [Материал]
Ну і рейтинг по описаному "Різдвяному турнірі"

Як бачимо з чотирьох учасників двоє наростили свій рейтинг, це:
- переможець Демчинський який скочив на +3 і з третього номеру посіву перемістився на другий.
- володар третього місця Круглецький, що обігравши рейтингового гравця з вагою гри +6 додав собі бал рейтингу навіть попри дві поразки.

Мещишин після турніру залишився при свому рейтингу і продовжувати очолювати рейтинг кам'янецьких бадмінтоністів.

А от для Бойка турнір був невдалим і він єдиний хто втратив рейтингові очки "-2" бали і він помінявся місцями з Демчинським у загальному рейтингу.